Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Kladno (9. - 10. 10. 2010)

skok daleký - Muži

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.48 693
2 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.24 639
3 Erik HavelErik Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 6.08 604
4 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
74 4.86 356
5 Libor JanečekLibor Janeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 4.66 319
MS Martin ČesalMartin Česal
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
88 4.34 262
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr FrolíkPetr Frolík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5.80 544
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.80 544
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.42 465
4 Marek FolprechtMarek Folprecht
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.95 373
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 5.39 459
2 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.05 392
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.70 523
2 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.42 465
3 Jindřich DumekJindřich Dumek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.90 363
4 Jan HamouzJan Hamouz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.70 159
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ŠmídJan Šmíd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.58 304
2 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.55 299
3 Robin PovolnýRobin Povolný
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.14 229
4 Filip NodlFilip Nodl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.08 219
5 Petr JelínekPetr Jelínek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.02 209
6 Zdeněk JungmannZdeněk Jungmann
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.92 193
7 Lukáš HouškaLukáš Houška
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 3.90 190
8 Michal MyškaMichal Myška
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.65 152
9 Vít HlaváčVít Hlaváč
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.45 123
10 Jan BrůnaJan Brůna
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.10 78
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.80 506
2 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 4.18 350
3 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.16 345
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 4.06 322
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 NM
Marta ValtováMarta Valtová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
91 NM
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ženy 20-22 let

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beáta KaňkováBeáta Kaňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.94 543
2 Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 4.62 459
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 4.90 532
2 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.13 338
3 Lucie PacovskáLucie Pacovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 3.62 225
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.18 609
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.63 461
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 4.12 336
4 Barbara BenešováBarbara Benešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.94 294
5 Veronika JunováVeronika Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.81 265
6 Nikola HokeováNikola Hokeová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.79 261
7 Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 3.75 252
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.02 565
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 4.57 446
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.37 396
4 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.34 388
5 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.20 355
6 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.13 338
7 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.08 326
8 Sabina PoschlováSabina Poschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.02 312
9 Pavla ZelenkováPavla Zelenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.00 308
10 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.93 292
11 Kristýna RudkováKristýna Rudková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.80 263
12 Martina JindrováMartina Jindrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.79 261
13 Nikola GrajcárováNikola Grajcárová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.61 223
14 Anežka KühnováAnežka Kühnová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.46 192
15= Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 3.42 184
15= Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.42 184
17 Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3.33 167
18 Simona LhotákováSimona Lhotáková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.11 126
19 Dominika ZemanováDominika Zemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.10 124
20 Dana NovotnáDana Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.05 116
21 Eliška RadováEliška Radová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.03 112
22 Adéla ŘešátkováAdéla Řešátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.91 0
Celkem 22 závodníků