Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Kladno (9. - 10. 10. 2010)

skok o tyči - Muži

(ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4.00 617
2 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.80 562
3 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
74 2.50 242
MS Martin ČesalMartin Česal
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
88 0 0
Erik HavelErik Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 0
Libor JanečekLibor Janeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 0
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.40 731
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 2.60 264
3 Petr FrolíkPetr Frolík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2.50 242
Marek FolprechtMarek Folprecht
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 0
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 3.60 509
2 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 2.50 242
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3.40 457
2 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2.40 220
3 Jindřich DumekJindřich Dumek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2.00 140
Jan HamouzJan Hamouz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 0
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy 20-22 let

(ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Beáta KaňkováBeáta Kaňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.00 563
2 Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 2.90 525
Celkem 2 závodníků