Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS

Hradec Králové (15. 8. 2010)
skok daleký - Žáci (neděle, 15.8.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.88 561
2 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.85 554
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.76 535
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 15.8.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PlášilJan Plášil 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.78 341
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.65 317
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4.63 313
skok daleký - Žákyně (neděle, 15.8.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina DouděrováMartina Douděrová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.12 592
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.88 527
3 Klára JouklováKlára Jouklová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.47 421
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 15.8.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4.72 485
2 Anna Karešová Anna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4.36 393
3 Natálie JanyškováNatálie Janyšková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.28 374
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 15.8.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.18 541
2 Martina DouděrováMartina Douděrová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.18 476
3 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 07.87 391
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 15.8.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.48 697
2 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.97 665
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.26 622
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 15.8.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PlášilJan Plášil 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.96 324
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.05 283
3 Michal Čákora Michal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.35 277
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 15.8.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Čoupková Adéla Čoupková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.98 380
2 Marie Koželuhová Marie Koželuhová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.36 372
3 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 41.03 368