Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS

Hradec Králové (15. 8. 2010)

skok daleký - Žáci

(ne, 15.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 5.88 561
2 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5.85 554
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.76 535
4 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.34 449
5 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.23 427
6 Ondřej WitoszekOndřej Witoszek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5.16 413
7 Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.98 378
8 Martin AntošMartin Antoš
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
95 4.95 373
9 Jiří ValešJiří Valeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 4.63 313
10 Jaroslav FormanJaroslav Forman
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 4.57 303
11 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.53 295
12 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.46 283
13 Vojtěch SkalaVojtěch Skala
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.45 281
14 Jan SutnarJan Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 4.43 278
15 Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.05 214
16 David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 3.99 204
Poznámky/pokusy:
" vítr neměřen
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 15.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PlášilJan Plášil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.78 341
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.65 317
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 4.63 313
4 Michal Čákora Michal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.36 266
5 Daniel NovýDaniel Nový
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.20 239
6 Michal FrancMichal Franc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.10 222
7 Lukáš JoukalLukáš Joukal
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 4.03 211
8 Jiří ZrůstJiří Zrůst
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
98 3.97 201
9 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 3.89 188
10 Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.85 182
11 Lukáš Doubek Lukáš Doubek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 3.82 177
12 Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 3.63 149
Jiří Kraus Jiří Kraus
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
00 3.63 149
14 David BraunDavid Braun
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
98 3.62 147
15 Josef ChmelařJosef Chmelař
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.60 145
16 Martin NeradílekMartin Neradílek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.56 139
17 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.36 111
18 Denis Kukelka Denis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3.27 99
19 Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.07 74
20 Jan Balát Jan Balát
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
98 2.92 57
21 Josef ZeithamlJosef Zeithaml
TJ Sokol KojiceTJ Sokol Kojice
02 2.73 37
22 Tomáš KlepetkoTomáš Klepetko
TJ Sokol KojiceTJ Sokol Kojice
01 2.46 13
Poznámky/pokusy:
" vítr neměřen
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 15.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.12 592
2 Helena JiranováHelena Jiranová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 4.88 527
3 Klára JouklováKlára Jouklová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.47 421
4 Zuzana MuniováZuzana Muniová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.23 362
5 Antonie HolubováAntonie Holubová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
95 4.19 352
6 Pavla BoháčováPavla Boháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.13 338
7 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 4.12 336
8 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.08 326
9 Tereza HofmanováTereza Hofmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.06 322
10 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.01 310
11 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 3.98 303
12 Anna Nesvadbová Anna Nesvadbová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
95 3.94 294
13 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 3.93 292
14 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 3.60 220
Poznámky/pokusy:
" vítr neměřen
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 15.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 4.72 485
2 Anna Karešová Anna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.36 393
3 Natálie JanyškováNatálie Janyšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.28 374
4 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.18 350
5 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.01 310
6 Kateřina HolubováKateřina Holubová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 4.00 308
7 Marie Koželuhová Marie Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 3.99 306
8 Sára JirkováSára Jirková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 3.97 301
9 Adéla Čoupková Adéla Čoupková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 3.95 296
10 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.81 265
Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.81 265
12 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 3.74 250
13 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.71 244
14 Viktorie NeiserováViktorie Neiserová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 3.70 242
15 Anna BartolottiAnna Bartolotti
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.69 239
16 Radka ČermákováRadka Čermáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.65 231
17 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.64 229
Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.64 229
19 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.54 208
Natálie HypešováNatálie Hypešová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.54 208
21 Kateřina LiškováKateřina Lišková
TJ Sokol Bílovice n/Svit.TJ Sokol Bílovice n/Svit.
97 3.48 196
22 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.46 192
23 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.05 116
24 Lucie VaštováLucie Vaštová
TJ Sokol KojiceTJ Sokol Kojice
00 1.80 0
Pavlína MarkováPavlína Marková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 DNP
Poznámky/pokusy:
" vítr neměřen
Celkem 25 závodníků