Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje

Klatovy (5. 9. 2010)

skok daleký - Junioři

(ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TicháčekOndřej Ticháček
AC DomažliceAC Domažlice
94 4.43 4.414.434.164.434.393.984.19 0.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HezoučkýMartin Hezoučký
TJ KlatovyTJ Klatovy
94 5.71 X5.465.695.695.485.71X 11.00
2 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
93 5.69 4.85X5.465.465.565.69X 9.00
3 Jan KlímaJan Klíma
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
93 5.56 4.534.275.075.075.565.35- 8.00
4 Jakub VeselýJakub Veselý
SKP Union ChebSKP Union Cheb
93 5.31 5.065.06X5.06X5.31X 7.00
5 Jan PádeckýJan Pádecký
TJ KlatovyTJ Klatovy
94 5.14 4.975.14-5.14--- 6.00
6 Lukáš BeštaLukáš Bešta
TJ KlatovyTJ Klatovy
94 4.93 4.874.93-4.934.84-- 5.00
7 Jan KlausJan Klaus
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 4.90 X4.544.794.794.834.904.89 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 5.80 5.48XX5.485.705.575.80 11.00
2 Daniel KnotekDaniel Knotek
SKP Union ChebSKP Union Cheb
96 5.12 5.124.895.075.125.094.814.94 9.00
3 Jiří ŠolcJiří Šolc
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 5.09 4.79X4.534.794.525.094.36 8.00
4 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 5.05 4.934.484.914.935.02X5.05 7.00
5 Jan NovákJan Novák
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 4.95 4.344.73X4.73X4.794.95 6.00
6 Jakub LedvinaJakub Ledvina
AC DomažliceAC Domažlice
95 4.67 3.744.514.554.554.494.674.49 5.00
7 Lubomír BartošLubomír Bartoš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.62 4.424.374.464.464.344.544.62 4.00
8 Tomáš NěmečekTomáš Němeček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 4.60 4.414.574.464.574.334.604.51 3.00
9 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 4.38 4.384.204.184.38 2.00
10 Jan SutnarJan Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 4.11 4.114.04X4.11 1.00
11 Jakub FišerJakub Fišer
AC DomažliceAC Domažlice
96 4.08 4.083.962.844.08---
12 David RichterDavid Richter
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.00 4.003.783.874.00
Petr SkopovýPetr Skopový
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 DNP 0
Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 DNP 0
Dominik KošekDominik Košek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 DNP 0
David TomaierDavid Tomaier
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 0 0
Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 DNP XXX0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 4.18 X4.674.644.67 11.00
2 Michaela BuchbauerováMichaela Buchbauerová
AC DomažliceAC Domažlice
94 3.92 X4.674.644.67 9.00
MB Sabina GerlickáSabina Gerlická
AC DomažliceAC Domažlice
90 4.67
Thi Thanh Tra LeThi Thanh Tra Le
AC DomažliceAC Domažlice
91 DNP
Klára MixanováKlára Mixanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 DNP
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra HabalováPetra Habalová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 4.79 3.603.673.423.673.422.77X 7.00
2 Denisa BenešováDenisa Benešová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 4.63 3.603.673.423.673.422.77X 5.00
3 Adéla PlešincováAdéla Plešincová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 4.47 3.603.673.423.673.422.77X 4.00
4 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
93 4.41 3.603.673.423.673.422.77X 3.00
5 Markéta KališováMarkéta Kališová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 4.34 3.603.673.423.673.422.77X 2.00
6 Michaela SoalastikováMichaela Soalastiková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
95 3.67 3.603.673.423.673.422.77X 1.00
Iveta ŠtětinováIveta Štětinová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
93 DNP
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 4.81 3.253.143.353.35 11.00
2 Veronika KoppováVeronika Koppová
TJ SušiceTJ Sušice
95 4.72 3.253.143.353.35 9.00
3 Ina VycpálkováIna Vycpálková
TJ SušiceTJ Sušice
96 4.59 3.253.143.353.35 8.00
4 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 4.59 3.253.143.353.35 7.00
5 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 4.57 3.253.143.353.35 6.00
6 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
AK SokolovAK Sokolov
96 4.47 3.253.143.353.35 5.00
7 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
95 4.47 3.253.143.353.35 4.00
8 Andrea AbelováAndrea Abelová
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 4.27 3.253.143.353.35 3.00
9 Lenka JežkováLenka Ježková
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 4.08 3.253.143.353.35 2.00
10 Markéta MaláMarkéta Malá
AK SokolovAK Sokolov
95 4.08 3.253.143.353.35 1.00
11 Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
96 4.02 3.253.143.353.35
12 Kristina KováčováKristina Kováčová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
96 4.00 3.253.143.353.35
13 Zuzana PetrováZuzana Petrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 3.99 3.253.143.353.35
14 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
98 3.88 3.253.143.353.35
15 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
96 3.86 3.253.143.353.35
16 Kateřina KleinováKateřina Kleinová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
96 3.35 3.253.143.353.35
Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková
AC DomažliceAC Domažlice
95 DNP
Celkem 17 závodníků