Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje

Klatovy (5. 9. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.64 11.00
2 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.82 8.00
3 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AC DomažliceAC Domažlice 08.01 7.00
4 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.04 6.00
5 Daniel KnotekDaniel Knotek 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.21 4.00
Vít PojarVít Pojar 95 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.23 2.50
2 Daniel GebertDaniel Gebert 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.23 2.50
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.30 1.00
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.36
5 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.60
Petr SkopovýPetr Skopový 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.9.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.67 9.00
2 Jakub FišerJakub Fišer 96 AC DomažliceAC Domažlice 08.07 5.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 08.34
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.58
5 Lukáš Svatoš Lukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 08.82
6 Filip Růžička Filip Růžička 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.23 11.00
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.26 9.00
3 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 TJ SušiceTJ Sušice 08.46 7.00
4 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 96 AK SokolovAK Sokolov 08.58 5.00
5 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.67 4.00
6 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.55 6.00
2 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK SokolovAK Sokolov 08.83 2.00
3 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.84 1.00
4 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 08.95
5 Magdalena ČernáMagdalena Černá 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.95
6 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.45 8.00
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.81 3.00
3 Kateřina NováKateřina Nová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.22
4 Ellen ŠevčíkováEllen Ševčíková 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.22
5 Ina VycpálkováIna Vycpálková 96 TJ SušiceTJ Sušice 09.24
Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková 95 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FišrováBarbora Fišrová 96 AC DomažliceAC Domažlice 09.27
2 Nikola MatejčíkováNikola Matejčíková 95 TJ KlatovyTJ Klatovy 09.56
3 Barbora VildováBarbora Vildová 95 AK SokolovAK Sokolov 09.92
4 Lenka JežkováLenka Ježková 95 TJ KlatovyTJ Klatovy 11.29
MB Barbora SloupováBarbora Sloupová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.95
MB Tereza SlabáTereza Slabá 17 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.00
MB Eva BerkováEva Berková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.02
Celkem 7 závodníků