Finále A MPD staršího žactva
Praha-Eden (6. 9. 2010)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 07.55 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | ASK Slavia Praha | 07.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | USK Praha | 07.65 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petr NovákPetr Novák | 95 | ASK Slavia Praha | 07.90 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Martin HaladaMartin Halada | 95 | Spartak Praha 4 | 08.24 | |||||||||||||||
7 | Jan JansákJan Jansák | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.40 | |||||||||||||||
Petr PilařPetr Pilař | 95 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2010) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DokládalOndřej Dokládal | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.89 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Robert ZapotilRobert Zapotil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.24 | |||||||||||||||
3 | Oldřich JehličkaOldřich Jehlička | 95 | Spartak Praha 4 | 08.27 | |||||||||||||||
4 | Jakub ChrbolkaJakub Chrbolka | 95 | SK Aritma Praha | 08.61 | |||||||||||||||
5 | Michal PatkaMichal Patka | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.64 | |||||||||||||||
MB | Filip MatějkaFilip Matějka | 96 | Spartak Praha 4 | 09.49 | |||||||||||||||
Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora | 96 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (po, 6.9.2010) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KřížekVáclav Křížek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.00 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.10 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Filip ŠmerglFilip Šmergl | 96 | Spartak Praha 4 | 08.21 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | David KocánekDavid Kocánek | 96 | Spartak Praha 4 | 08.50 | |||||||||||||||
5 | Otakar VolekOtakar Volek | 96 | Spartak Praha 4 | 09.60 | |||||||||||||||
MB | Vít SoukupVít Soukup | 95 | ASK Slavia Praha | 08.19 | |||||||||||||||
Jakub VaněkJakub Vaněk | 96 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jakub HanzalJakub Hanzal | 95 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub LinhartJakub Linhart | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.18 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Petr StříbrnýPetr Stříbrný | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Jakub SochorJakub Sochor | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.36 | |||||||||||||||
4 | Daniel MolnárDaniel Molnár | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Jan RounJan Roun | 96 | ASK Slavia Praha | 09.19 | |||||||||||||||
6 | Martin PetrákMartin Petrák | 96 | ASK Slavia Praha | 09.32 | |||||||||||||||
MB | Matěj DolejšíMatěj Dolejší | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.08 | |||||||||||||||
Václav StrnadVáclav Strnad | 96 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.86 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | ASK Slavia Praha | 08.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | USK Praha | 08.46 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna LangerováAnna Langerová | 95 | SK Aritma Praha | 08.49 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna LososováKristýna Lososová | 95 | ASK Slavia Praha | 08.51 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna PalátováKristýna Palátová | 95 | SK Aritma Praha | 08.52 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Markéta RakováMarkéta Raková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.66 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Tereza HouskováTereza Housková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.51 | 4.00 | ||||||||||||||
1= | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | SK Aritma Praha | 08.51 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Adéla MoulisováAdéla Moulisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.75 | |||||||||||||||
5= | Nikola TenglerováNikola Tenglerová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.78 | |||||||||||||||
5= | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.78 | |||||||||||||||
7 | Adéla KolínováAdéla Kolínová | 96 | ASK Slavia Praha | 08.92 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 96 | SK Aritma Praha | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Anežka DobisíkováAnežka Dobisíková | 96 | Spartak Praha 4 | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Kateřina DrhováKateřina Drhová | 95 | SK Aritma Praha | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Tamara ŠolajaTamara Šolaja | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Kateřina PalderováKateřina Palderová | 96 | Spartak Praha 4 | 09.26 | |||||||||||||||
6 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PetrováAnna Petrová | 96 | USK Praha | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Šárka BortováŠárka Bortová | 96 | SK Kotlářka Praha | 09.84 | |||||||||||||||
3 | Dominika GrundlerováDominika Grundlerová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.26 | |||||||||||||||
MB | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.67 | |||||||||||||||
Magdaléna HeboussováMagdaléna Heboussová | 96 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 18.25 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | ASK Slavia Praha | 18.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 18.63 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | USK Praha | 18.72 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KameníkTomáš Kameník | 95 | SK Aritma Praha | 19.39 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Jan JansákJan Jansák | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.31 | |||||||||||||||
7 | Michal PlecitýMichal Plecitý | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.89 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2010) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KuběnkaMichal Kuběnka | 95 | ASK Slavia Praha | 18.83 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martin SlukaMartin Sluka | 95 | SK Aritma Praha | 19.14 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Petr NovákPetr Novák | 95 | ASK Slavia Praha | 19.50 | |||||||||||||||
4 | Martin HaladaMartin Halada | 95 | Spartak Praha 4 | 20.32 | |||||||||||||||
5 | Ladislav ZítaLadislav Zíta | 96 | USK Praha | 20.43 | |||||||||||||||
6 | Jakub ChrbolkaJakub Chrbolka | 95 | SK Aritma Praha | 20.85 | |||||||||||||||
Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora | 96 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.01 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Viktor ŠeboViktor Šebo | 95 | Spartak Praha 4 | 19.02 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub LinhartJakub Linhart | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.53 | |||||||||||||||
4 | Daniel PaloušDaniel Palouš | 96 | USK Praha | 20.24 | |||||||||||||||
5 | Jan BártaJan Bárta | 95 | Spartak Praha 4 | 20.62 | |||||||||||||||
MB | Vít SoukupVít Soukup | 95 | ASK Slavia Praha | 19.56 | |||||||||||||||
Jakub VaněkJakub Vaněk | 96 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PetrákVojtěch Petrák | 95 | ASK Slavia Praha | 19.42 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Petr StříbrnýPetr Stříbrný | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.59 | |||||||||||||||
3 | Filip ŠmerglFilip Šmergl | 96 | Spartak Praha 4 | 19.85 | |||||||||||||||
4 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.19 | |||||||||||||||
5 | Martin GinzelMartin Ginzel | 95 | USK Praha | 22.04 | |||||||||||||||
6 | Jan RounJan Roun | 96 | ASK Slavia Praha | 22.13 | |||||||||||||||
MB | Daniel BambasDaniel Bambas | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (po, 6.9.2010) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KřížekVáclav Křížek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.45 | |||||||||||||||
2 | Jan DeckerJan Decker | 95 | USK Praha | 19.65 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 20.44 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PalátLukáš Palát | 95 | ASK Slavia Praha | 20.74 | |||||||||||||||
5 | Daniel MolnárDaniel Molnár | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.36 | |||||||||||||||
6 | Adam KolářAdam Kolář | 96 | Spartak Praha 4 | 22.02 | |||||||||||||||
7 | Martin PetrákMartin Petrák | 96 | ASK Slavia Praha | 22.32 | |||||||||||||||
MB | Matěj DolejšíMatěj Dolejší | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.20 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | ASK Slavia Praha | 20.25 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 20.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | SK Aritma Praha | 20.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anna LangerováAnna Langerová | 95 | SK Aritma Praha | 20.77 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna LososováKristýna Lososová | 95 | ASK Slavia Praha | 21.05 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 21.37 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Nikola TenglerováNikola Tenglerová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.78 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 21.94 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HolubováVeronika Holubová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.39 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tamara ŠolajaTamara Šolaja | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.01 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína PalátováKarolína Palátová | 95 | SK Aritma Praha | 22.09 | |||||||||||||||
4 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 96 | SK Aritma Praha | 22.53 | |||||||||||||||
5 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 22.80 | |||||||||||||||
6 | Nikola ČiperováNikola Čiperová | 96 | USK Praha | 23.31 | |||||||||||||||
7 | Sandra NouzákováSandra Nouzáková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.90 | |||||||||||||||
Adéla MettichiAdéla Mettichi | 96 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KameníkTomáš Kameník | 95 | SK Aritma Praha | 2:07.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KukalJan Kukal | 96 | ASK Slavia Praha | 2:09.53 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 2:09.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KoutnýJan Koutný | 95 | ASK Slavia Praha | 2:13.71 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | USK Praha | 2:19.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 2:22.82 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan BártaJan Bárta | 95 | Spartak Praha 4 | 2:27.92 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Martin ChumanMartin Chuman | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:30.87 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Martin VatrtMartin Vatrt | 96 | USK Praha | 2:31.60 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:39.74 | 1.00 | ||||||||||||||
Šimon SmetanaŠimon Smetana | 95 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moira StewartováMoira Stewartová | 95 | Spartak Praha 4 | 2:29.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana BranáZuzana Braná | 96 | ASK Slavia Praha | 2:33.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína FajcováKarolína Fajcová | 96 | ASK Slavia Praha | 2:33.62 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika HolubováVeronika Holubová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:35.75 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:42.10 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška SuchopárováEliška Suchopárová | 96 | SK Aritma Praha | 2:53.82 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Anna PetrováAnna Petrová | 96 | USK Praha | 2:57.23 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petra JeníkováPetra Jeníková | 96 | Spartak Praha 4 | 2:57.70 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Adéla MochanováAdéla Mochanová | 96 | SK Aritma Praha | 3:18.56 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Martina ŠvejnarováMartina Švejnarová | 97 | SK DVOJKA Praha | 3:04.98 | |||||||||||||||
Anežka DrahotováAnežka Drahotová | 95 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Eliška DrahotováEliška Drahotová | 95 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková | 96 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 14.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PetrákVojtěch Petrák | 95 | ASK Slavia Praha | 15.12 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.82 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ladislav ZítaLadislav Zíta | 96 | USK Praha | 16.20 | 5.00 | ||||||||||||||
David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNF | ||||||||||||||||
Lukáš MohorkoLukáš Mohorko | 96 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2010) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŠachMartin Šach | 95 | SK Kotlářka Praha | 16.07 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kristian KottKristian Kott | 95 | SK Aritma Praha | 16.08 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jan DeckerJan Decker | 95 | USK Praha | 16.28 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 16.30 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub JakerleJakub Jakerle | 96 | SK Kotlářka Praha | 17.65 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 6.9.2010) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský | 95 | SK Kotlářka Praha | 16.46 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Michal PatkaMichal Patka | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.52 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 17.66 | |||||||||||||||
4 | Tomáš JarolímTomáš Jarolím | 96 | ASK Slavia Praha | 18.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DudkováMichaela Dudková | 95 | SK Kotlářka Praha | 15.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 16.08 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | USK Praha | 16.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika KoškováVeronika Košková | 95 | ASK Slavia Praha | 17.60 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 19.06 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2010) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SuchopárováEliška Suchopárová | 96 | SK Aritma Praha | 19.67 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.94 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Šárka BortováŠárka Bortová | 96 | SK Kotlářka Praha | 22.18 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | SK Kotlářka Praha | 17.91 | |||||||||||||||
Eliška KubíkováEliška Kubíková | 95 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:07.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:11.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5:24.05 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 5:25.86 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský | 95 | SK Kotlářka Praha | 5:51.00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub JakerleJakub Jakerle | 96 | SK Kotlářka Praha | 5:58.54 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Marek KnytlMarek Knytl | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 6:02.85 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuběna, Šíp, Kotarba, Kuběna, Šíp, Kotarba, | ASK Slavia Praha | 29.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Jansák, Dokládal, Urban, Křížek Jansák, Dokládal, Urban, Křížek | SK ZŠ Jeseniova Praha | 30.69 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Kott, Sluka, Kameník, Chrbolka, Kott, Sluka, Kameník, Chrbolka, | SK Aritma Praha | 30.92 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Sochor, Šístek, Patka, Plecitý Sochor, Šístek, Patka, Plecitý | SK ZŠ Jeseniova Praha | 31.65 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Šmergl, Končický, Kostohryz, Halada Šmergl, Končický, Kostohryz, Halada | Spartak Praha 4 | 32.00 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Šrámek, Linhart, Chuman, Molnár Šrámek, Linhart, Chuman, Molnár | SK ZŠ Jeseniova Praha | 32.60 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Ginzel, Vojíř, Vatrt, Zíta Ginzel, Vojíř, Vatrt, Zíta | USK Praha | 33.19 | 4.00 | |||||||||||||||
Hrdlička, Jarolím, Mixa, Sekyra Hrdlička, Jarolím, Mixa, Sekyra | ASK Slavia Praha | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matoušková, Lososová, Raková, Vachová Matoušková, Lososová, Raková, Vachová | ASK Slavia Praha | 31.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Palátová Kr, Drnová, Palátová Ka? Langerová Palátová Kr, Drnová, Palátová Ka? Langerová | SK Aritma Praha | 33.17 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Kolínová, Faicová, Braná, Burianoivá Kolínová, Faicová, Braná, Burianoivá | ASK Slavia Praha | 33.57 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Caisovám Zindulková, Holubová, Šrámková Caisovám Zindulková, Holubová, Šrámková | SK ZŠ Jeseniova Praha | 34.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Čiperová, Houdová, Petrová, Kopečná Čiperová, Houdová, Petrová, Kopečná | USK Praha | 34.68 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Palderová, Solar, Jeníková, Dobisiková Palderová, Solar, Jeníková, Dobisiková | Spartak Praha 4 | 37.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Zbořílková, Nouzáková, Škorpíková, Grundlerová Zbořílková, Nouzáková, Škorpíková, Grundlerová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 38.92 | 4.00 | |||||||||||||||
Moulisová, Kobiánová, Tenglerová, Šolaja Moulisová, Kobiánová, Tenglerová, Šolaja | SK ZŠ Jeseniova Praha | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.401.451.501.551.581.61 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 1.58 | XOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.55 | XOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia Praha |
95 | 1.50 | XOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4= |
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.45 | XOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
4= |
Adam KlemmAdam Klemm
SK Kotlářka Praha |
96 | 1.45 | XOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
6 |
Jan VojířJan Vojíř
USK Praha |
95 | 1.45 | XOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan PešťákJan Pešťák
USK Praha |
96 | 1.40 | XOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8= |
Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4 |
96 | 1.35 | XOXXX | 2.50 | ||||||||||||||
8= |
Ondřej HradilOndřej Hradil
Spartak Praha 4 |
95 | 1.35 | XOXXX | 2.50 | ||||||||||||||
11 |
Daniel PaloušDaniel Palouš
USK Praha |
96 | |||||||||||||||||
12 |
Jan ŠípJan Šíp
ASK Slavia Praha |
95 | |||||||||||||||||
13 |
Jan KukalJan Kukal
ASK Slavia Praha |
96 | |||||||||||||||||
14 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | |||||||||||||||||
Stanislav HlobíkStanislav Hlobík
USK Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub HanzalJakub Hanzal
ASK Slavia Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj KocourMatěj Kocour
ASK Slavia Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 1.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 1.48 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 1.44 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK Praha |
95 | 1.38 | 7.00 | |||||||||||||||
Adéla MettichiAdéla Mettichi
USK Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Dominika KubišováDominika Kubišová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 2.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 2.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 2.50 | 8.00 | |||||||||||||||
MB |
David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia Praha |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Matěj LubenskýMatěj Lubenský
USK Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia Praha |
95 | 2.40 | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HradilOndřej Hradil
Spartak Praha 4 |
95 | 5.46 +0.9 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka Praha |
95 | 5.28 -1.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin SlukaMartin Sluka
SK Aritma Praha |
95 | 5.13 -0.7 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal DvořákMichal Dvořák
USK Praha |
95 | 5.08 +1.6 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4 |
96 | 5.00 +0.6 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš HotovýLukáš Hotový
USK Praha |
96 | 4.98 +0.2 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr StříbrnýPetr Stříbrný
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 4.84 +0.3 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub SochorJakub Sochor
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 4.80 -2.3 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4 |
95 | 4.74 -0.9 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4 |
96 | 4.74 +1.7 m/s | 1.00 | ||||||||||||||||
11 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 4.65 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
Ondřej DokládalOndřej Dokládal
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 4.65 +1.7 m/s | |||||||||||||||||
13 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 4.64 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia Praha |
95 | 4.58 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Oldřich JehličkaOldřich Jehlička
Spartak Praha 4 |
95 | 4.53 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 4.45 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
17 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.20 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Jan RounJan Roun
ASK Slavia Praha |
96 | 4.14 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Jan PešťákJan Pešťák
USK Praha |
96 | 4.02 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
20 |
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.90 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
21 |
Martin PetrákMartin Petrák
ASK Slavia Praha |
96 | 3.74 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
22 |
Otakar VolekOtakar Volek
Spartak Praha 4 |
96 | 3.68 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
23 |
Michal PlecitýMichal Plecitý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.39 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
Petr PilařPetr Pilař
SK Aritma Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Václav StrnadVáclav Strnad
ASK Slavia Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Stanislav HlobíkStanislav Hlobík
USK Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub VaněkJakub Vaněk
ASK Slavia Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
František ChmelFrantišek Chmel
SK Kotlářka Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub HanzalJakub Hanzal
ASK Slavia Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj KocourMatěj Kocour
ASK Slavia Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 4.92 -0.6 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia Praha |
95 | 4.69 -0.6 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 4.68 -0.4 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Annemarie SkálováAnnemarie Skálová
USK Praha |
96 | 4.58 -0.4 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 4.34 -0.2 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza HouskováTereza Housková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.31 +0.6 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Aritma Praha |
95 | 4.30 +1.6 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 4.26 +0.4 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK Praha |
95 | 4.13 -1.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia Praha |
96 | 4.12 -0.4 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Anežka DobisíkováAnežka Dobisíková
Spartak Praha 4 |
96 | 4.07 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.04 -1.1 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina PalderováKateřina Palderová
Spartak Praha 4 |
96 | 4.02 -1.0 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Lucie Zbořílková Lucie Zbořílková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.64 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Šárka BortováŠárka Bortová
SK Kotlářka Praha |
96 | 3.50 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.38 -1.1 m/s | ||||||||||||||||
Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia Praha |
95 | 3.38 -06 m/s | |||||||||||||||||
MB |
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.77 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
Magdaléna HeboussováMagdaléna Heboussová
SK Aritma Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Alžběta GabalováAlžběta Gabalová
Spartak Praha 4 |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Dominika KubišováDominika Kubišová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Adéla MettichiAdéla Mettichi
USK Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Kristýna PalátováKristýna Palátová
SK Aritma Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 10.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 10.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia Praha |
95 | 10.49 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 09.86 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 09.74 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 09.23 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza VolnáTereza Volná
USK Praha |
96 | 08.48 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Aritma Praha |
96 | 08.41 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla MoulisováAdéla Moulisová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 08.03 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Karolína PalátováKarolína Palátová
SK Aritma Praha |
95 | 07.86 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 07.76 | ||||||||||||||||
12 |
Dominika HoudováDominika Houdová
USK Praha |
95 | 07.72 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza ZindulkováTereza Zindulková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 07.51 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 07.22 | ||||||||||||||||
15 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 06.93 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora KubicováBarbora Kubicová
Spartak Praha 4 |
95 | 06.82 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DeckerJan Decker
USK Praha |
95 | 11.77 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristian KottKristian Kott
SK Aritma Praha |
95 | 11.05 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 10.32 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia Praha |
96 | 09.22 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka Praha |
96 | 08.99 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 08.54 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4 |
96 | 07.11 | 4.00 | |||||||||||||||
Michal RathanMichal Rathan
SK Aritma Praha |
95 | NP | |||||||||||||||||
Matěj KocourMatěj Kocour
ASK Slavia Praha |
95 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 36.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 24.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora KubicováBarbora Kubicová
Spartak Praha 4 |
95 | 22.48 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 21.92 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza VolnáTereza Volná
USK Praha |
96 | 21.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 19.11 | 5.00 | |||||||||||||||
Karolína BurdováKarolína Burdová
Spartak Praha 4 |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VojířJan Vojíř
USK Praha |
95 | 24.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4 |
95 | 23.98 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský
SK Kotlářka Praha |
95 | 23.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 22.21 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia Praha |
96 | 21.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Oldřich JehličkaOldřich Jehlička
Spartak Praha 4 |
95 | 21.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka Praha |
96 | 20.76 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel PaloušDaniel Palouš
USK Praha |
96 | 18.82 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4 |
96 | 15.85 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin GinzelMartin Ginzel
USK Praha |
95 | 15.05 | 1.00 | |||||||||||||||
Stanislav HlobíkStanislav Hlobík
USK Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)
Finále (po, 6.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 30.14 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ZindulkováTereza Zindulková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 24.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza VolnáTereza Volná
USK Praha |
96 | 24.05 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia Praha |
95 | 22.53 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 22.26 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikola ČiperováNikola Čiperová
USK Praha |
96 | 19.88 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominika HoudováDominika Houdová
USK Praha |
95 | 18.28 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 16.98 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza HouskováTereza Housková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 16.55 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 16.52 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 16.28 | ||||||||||||||||
12 |
Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 15.55 | ||||||||||||||||
13 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 14.91 | ||||||||||||||||
14 |
Lucie Zbořílková Lucie Zbořílková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 11.01 | ||||||||||||||||
MB |
Tereza BurešováTereza Burešová
SK DVOJKA Praha |
97 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |