Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Pardubice (25. 9. 2010)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.61 11.00
2 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6.07 9.00
3 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.89 8.00
4 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 5.79 7.00
5 Petr TrojanPetr Trojan
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 5.74 6.00
6 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.74 5.00
7 Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.71 4.00
8 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 5.67 3.00
9 Daniel OndráčekDaniel Ondráček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 5.52 2.00
10 Jiří KrčmářJiří Krčmář
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 5.37 1.00
11 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.34
12 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.96
13 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.92
14 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.89
15 Lukáš KřížekLukáš Křížek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 4.85
16 Jirka MaříkJirka Mařík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.85
17 Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 4.82
18 Marek ZámečníkMarek Zámečník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 4.67
19 Lukáš RovenskýLukáš Rovenský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.61
20 Stanislav LepičStanislav Lepič
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 4.55
21 Radek ŠvihálekRadek Švihálek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.47
22 Dominik ŽákDominik Žák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.41
Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 4.41
24 Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 4.39
25 Matěj HrbekMatěj Hrbek
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 4.37
26 David Holý David Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 4.28
Tomáš VondrákTomáš Vondrák
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 DNP
Petr VybíralPetr Vybíral
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 NM
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.27 11.00
2 Dominika VojtíškováDominika Vojtíšková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 4.84 9.00
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.82 8.00
4 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4.75 7.00
5 Barbora HálováBarbora Hálová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.72 6.00
6 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.66 5.00
7 Martina HomolováMartina Homolová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.61 4.00
8 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.58 3.00
9 Vanessa WurmováVanessa Wurmová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.56 2.00
10 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 4.47 1.00
11 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.45
12 Veronika Doubravová Veronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.34
13 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.34
14 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.33
15 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 4.31
16 Sabina PoschlováSabina Poschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.24
17 Nzabi Jennifer ZaNzabi Jennifer Za
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 4.22
18 Adéla SkutilováAdéla Skutilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4.15
19 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 4.07
20 Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 4.04
21 Anna JelínkováAnna Jelínková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 4.02
22 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.00
23 Eliška TurkováEliška Turková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 3.81
24 Jana AttaskováJana Attasková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 3.81
25 Michaela MíčováMichaela Míčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 3.78
26 Nela VítováNela Vítová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 3.55
27 Adéla JílkováAdéla Jílková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 3.38
Nikola GrospičováNikola Grospičová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 NM
Celkem 28 závodníků