Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Pardubice (25. 9. 2010)

chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik VltavskýPatrik Vltavský 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17:58.74 11.00
2 Filip KoníčekFilip Koníček 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:00.55 9.00
3 David ŠpriňarDavid Špriňar 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:49.71 8.00
4 Michal MarekMichal Marek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:43.77 7.00
5 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:46.11 6.00
6 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20:09.07 5.00
7 Tomáš TichýTomáš Tichý 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:42.26 4.00
8 Matěj ŠindlerMatěj Šindler 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20:46.70 3.00
9 Lukáš BečkaLukáš Bečka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:48.64 2.00
10 Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:59.55 1.00
11 Vojtěch ZelenkaVojtěch Zelenka 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 21:21.10
12 Michal ProcheMichal Proche 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 21:45.51
13 Jan KratochvílJan Kratochvíl 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22:16.54
14 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22:34.25
Tomáš BolenTomáš Bolen 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DQ
Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Roman NovákRoman Novák 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DQ
Václav PilařVáclav Pilař 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DQ
Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 19 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna GutováKristýna Gutová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:59.16 11.00
2 Michaela BosákováMichaela Bosáková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:33.85 9.00
3 Klára LédlováKlára Lédlová 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20:56.56 8.00
4 Michaela MaláMichaela Malá 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:17.56 7.00
5 Miloslava LédlováMiloslava Lédlová 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21:37.97 6.00
6 Šárka BrožkováŠárka Brožková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22:32.53 5.00
7 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22:37.13 4.00
8 Tereza MíčováTereza Míčová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22:38.69 3.00
9 Martina KyselováMartina Kyselová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23:13.54 2.00
10 Eliška DuškováEliška Dušková 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23:24.65 1.00
11 Karolína FořtováKarolína Fořtová 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23:32.76
Jana MichelčíkováJana Michelčíková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Kateřina NovákováKateřina Nováková 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 13 závodníků