Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Pardubice (25. 9. 2010)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.48 11.00
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.49 9.00
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.52 8.00
4 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.69 7.00
5 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.74 6.00
6 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.75 5.00
7 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.95 4.00
8 Martin PerutkaMartin Perutka 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.12 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BrožDominik Brož 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.06 3.00
2 Mikuláš HavelMikuláš Havel 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.01 1.00
3 Vít MolvaVít Molva 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.82
4 Denis ŠtěrbaDenis Štěrba 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 17.14
5 Marek JanákMarek Janák 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.62
6 Ondřej ČesákOndřej Česák 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.85
MB Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 15.69
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.37 11.00
2 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.83 9.00
3 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.05 8.00
4 Anna RiedlováAnna Riedlová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.14 7.00
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.31 6.00
6 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.69 5.00
7 Dominika VojtíškováDominika Vojtíšková 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.49 4.00
8 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.81 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KubaštováEliška Kubaštová 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.67 3.00
2 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.95 1.00
3 Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.02
4 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.10
5 Monika KomárkováMonika Komárková 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.55
6 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.62
7 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.15
Celkem 7 závodníků