Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B
Pardubice (25. 9. 2010)300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ČernákMartin Černák | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 36.53 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 39.13 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel WernerDaniel Werner | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 39.63 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán JáklŠtěpán Jákl | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 40.99 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip KrigovskýFilip Krigovský | 95 | ŠAK ZŠ Pardubice | 42.64 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal | 95 | TJ Dvůr Králové n/L. | 43.55 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček | 96 | TJ Spartak Třebíč | 44.67 | 4.00 | ||||||||||||||
Antonín VobeckýAntonín Vobecký | 95 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr JarolímPetr Jarolím | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.72 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Petr VybíralPetr Vybíral | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 45.47 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KarasJan Karas | 95 | TJ Spartak Třebíč | 45.60 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel KrouzaDaniel Krouza | 97 | AC SYNER Turnov | 47.38 | |||||||||||||||
5 | Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský | 96 | TJ Spartak Třebíč | 47.58 | |||||||||||||||
6 | Jakub ČernýJakub Černý | 96 | AC SYNER Turnov | 48.87 | |||||||||||||||
Michael PetráčekMichael Petráček | 96 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Marek ToufarMarek Toufar | 96 | Atletika Chrudim | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 44.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 44.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 45.63 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie ČihákováLucie Čiháková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 45.72 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 45.86 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 46.43 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Anna BartolottiAnna Bartolotti | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 47.90 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KolářováTereza Kolářová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 45.20 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 46.04 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 46.28 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 97 | Atletika Chrudim | 47.38 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Žaneta BoudováŽaneta Boudová | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 47.72 | |||||||||||||||
6 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 47.91 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |