výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Pardubice (25. 9. 2010)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 36.53 11.00
2 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.13 9.00
3 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.63 8.00
4 Štěpán JáklŠtěpán Jákl 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.99 7.00
5 Filip KrigovskýFilip Krigovský 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 42.64 6.00
6 Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 43.55 5.00
7 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 44.67 4.00
Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JarolímPetr Jarolím 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.72 3.00
2 Petr VybíralPetr Vybíral 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.47 2.00
3 Jan KarasJan Karas 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 45.60 1.00
4 Daniel KrouzaDaniel Krouza 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 47.38
5 Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 47.58
6 Jakub ČernýJakub Černý 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 48.87
Michael PetráčekMichael Petráček 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 44.02 11.00
2 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.59 9.00
3 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.63 7.00
4 Lucie ČihákováLucie Čiháková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.72 6.00
5 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.86 5.00
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.43 2.00
7 Anna BartolottiAnna Bartolotti 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.90
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.20 8.00
2 Nikola GrospičováNikola Grospičová 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.04 4.00
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 46.28 3.00
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 47.38 1.00
5 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.72
6 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.91
Celkem 6 závodníků