Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva

Praha (15. 9. 2010)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.60 11.00
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.60 9.00
3 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1.55 8.00
4 Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.50 7.00
5 Adam KlemmAdam Klemm
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1.50 6.00
6 Jan KukalJan Kukal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.45 5.00
7= Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.45 3.50
7= Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 1.45 3.50
9 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.45 2.00
10 Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.40 1.00
11 Daniel PaloušDaniel Palouš
USK PrahaUSK Praha
96 1.35
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Václav StrnadVáclav Strnad
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 NM
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.50 11.00
2 Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.41 9.00
3 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.38 8.00
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.35 7.00
5= Zuzana BranáZuzana Braná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.30 5.50
5= Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 1.30 5.50
7 Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.30 4.00
8 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.30 3.00
9 Marie ČernáMarie Černá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 1.25 2.00
10 Adéla MettichiAdéla Mettichi
USK PrahaUSK Praha
96 1.20 1.00
Monika KrejčíMonika Krejčí
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 DNP
Celkem 11 závodníků