Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva

Praha (15. 9. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70 11.00
2 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 07.95 9.00
3 Petr NovákPetr Novák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00 8.00
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.13 6.00
5 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.27 5.00
Václav KřížekVáclav Křížek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 08.30 4.00
2 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.31 3.00
3 Oldřich JehličkaOldřich Jehlička 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.47 1.00
4 Lukáš PalátLukáš Palát 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
5 Tomáš BorůvkaTomáš Borůvka 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.87
Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37 2.00
2 Daniel PaloušDaniel Palouš 96 USK PrahaUSK Praha 08.48
3 Jakub ChrbolkaJakub Chrbolka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.71
4 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.93
5 Martin GinzelMartin Ginzel 95 USK PrahaUSK Praha 09.40
6 Otakar VolekOtakar Volek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.87
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.60
2 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.20
3 Petr PilařPetr Pilař 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.75
MB Filip MatějkaFilip Matějka 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.63
MB Lukáš KučeraLukáš Kučera 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.65
Václav StrnadVáclav Strnad 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10 7.00
2 Jan RounJan Roun 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
3 Michal KuběnkaMichal Kuběnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30 11.00
2 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32 9.00
3 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 08.62 6.00
4 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.74 4.00
5 Kristýna LososováKristýna Lososová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78 3.00
6 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.56 8.00
2 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.61 7.00
3 Kristýna PalátováKristýna Palátová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.69 5.00
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.86 1.00
5 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
6 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MoulisováAdéla Moulisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.02
3= Karolína PalátováKarolína Palátová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.04
3= Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.04
3= Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.04
6 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.17
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.16
2 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.36
3 Karolína FajcováKarolína Fajcová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.38
4 Karolína BurdováKarolína Burdová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.45
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59
6 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.82
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FrankováAnna Franková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.67
2 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.70
3 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 09.71
4 Marie ČernáMarie Černá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.76
5 Lucie ZbořílkováLucie Zbořílková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.07
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
2 Nikola ČiperováNikola Čiperová 96 USK PrahaUSK Praha 09.80
3 Sandra NouzákováSandra Nouzáková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.95
4 Barbora KubicováBarbora Kubicová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.37
5 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.68
Kateřina KotalováKateřina Kotalová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků