Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva

Praha (15. 9. 2010)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.97 11.00
2 Vít SoukupVít Soukup 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.14 9.00
3 Kristian KottKristian Kott 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 31.13 8.00
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 35.03 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 33.08 4.00
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.40 3.00
3 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.24 1.00
4 Petr NedvědPetr Nedvěd 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 36.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.36 6.00
2 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.09
3 Marek KnytlMarek Knytl 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 38.93
4 Martin GinzelMartin Ginzel 95 USK PrahaUSK Praha 40.21
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 USK PrahaUSK Praha 31.72 7.00
2 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.65 5.00
3 Jan JaníčekJan Janíček 96 USK PrahaUSK Praha 35.90
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.75 9.00
2 Kristýna LososováKristýna Lososová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.22 8.00
3 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.56 7.00
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.15 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 34.35 11.00
2 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 35.73 6.00
3 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 36.51 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 15.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.62 3.00
2 Tereza VolnáTereza Volná 96 USK PrahaUSK Praha 42.89 2.00
Dominika HoudováDominika Houdová 95 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 3 závodníků