výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň I. třídy

Hradec Králové (29. 9. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PíchaLukáš Pícha 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.61 11.00
2 Dominik JirousekDominik Jirousek 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.99 8.00
3 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25 4.00
4 Jiří TrsekJiří Trsek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32 3.00
5 Jiří TlapákJiří Tlapák 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.37 2.00
6 Petr BeranPetr Beran 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.20 6.00
2 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.61 1.00
3 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.33
MB Kryštof HolečekKryštof Holeček 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.45
MB David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.00
MB Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63 9.00
2 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.13 7.00
3 Pavel ČihákPavel Čihák 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.21 5.00
4 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.75
5 Jakub RojkoJakub Rojko 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.03
6 Adam PenjakAdam Penjak 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.54 11.00
2 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.56 9.00
3 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.81 8.00
4 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.88 7.00
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.09 6.00
6 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.34 4.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Yanett ShamshievaYanett Shamshieva 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.34 4.50
2 Anna KränkováAnna Kränková 98 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.49 3.00
3 Anna KolkováAnna Kolková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.56 1.50
4 Marta FormáčkováMarta Formáčková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.09
Tereza BogdanováTereza Bogdanová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Daniela FelgrováDaniela Felgrová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VítkováEliška Vítková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.66
2 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.34
3 Lenka SkořepováLenka Skořepová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.71
Michaela PlškováMichaela Plšková 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Gabriela HurdálkováGabriela Hurdálková 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MarkováMarie Marková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.56 1.50
2 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.66
3 Adéla ŠkolováAdéla Školová 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.89
Kateřina ŠediváKateřina Šedivá 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Daniela VoborníkováDaniela Voborníková 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.72 11.00
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.81 9.00
3 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.67
4 Jakub JanataJakub Janata 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.54
5 Jiří TrsekJiří Trsek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.93
6 Martin NeradílekMartin Neradílek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.19 8.00
2 Lukáš PíchaLukáš Pícha 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.80 7.00
3 Dominik JirousekDominik Jirousek 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.07 3.00
4 Michal ČesákMichal Česák 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.30 2.00
5 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.55 1.00
6 Adam PenjakAdam Penjak 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.34
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.25 6.00
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.88 5.00
3 Pavel ČihákPavel Čihák 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.06 4.00
4 Jiří TlapákJiří Tlapák 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.73
5 Dominik HruškaDominik Hruška 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.92
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.97 11.00
2 Barbora HálováBarbora Hálová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.42 9.00
3 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.22 8.00
4 Anna BartolottiAnna Bartolotti 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.49 7.00
5 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.58 5.00
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.94 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StaníkováAnna Staníková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.20 3.00
2 Anna KolkováAnna Kolková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.62 2.00
3 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.75
Gabriela HurdálkováGabriela Hurdálková 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Daniela VoborníkováDaniela Voborníková 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MarkováMarie Marková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.64 1.00
2 Eliška VítkováEliška Vítková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.89
3 Markéta BakešováMarkéta Bakešová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.28
4 Lenka SkořepováLenka Skořepová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.35
Tereza BogdanováTereza Bogdanová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína HaasováPavlína Haasová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.54 6.00
2 Yanett ShamshievaYanett Shamshieva 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.94
3 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.20
4 Marta FormáčkováMarta Formáčková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.20
Michaela PlškováMichaela Plšková 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49.28 11.00
2 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:53.90 9.00
3 Dominika LudvíkováDominika Ludvíková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:10.74 8.00
Daniela FelgrováDaniela Felgrová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNP
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:03.91 11.00
2 Adam OvčarikAdam Ovčarik 97 TJ DobruškaTJ Dobruška 5:16.13 9.00
3 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:31.37 8.00
4 Štěpán KameníkŠtěpán Kameník 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:33.67 7.00
5 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:42.20 6.00
6 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:44.29 5.00
7 Vojtěch RemešVojtěch Remeš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:48.19 4.00
8 Marek MervartMarek Mervart 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:48.90 3.00
MB Josef KašparJosef Kašpar 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:05.20
MB Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:06.56
MB Kryštof HolečekKryštof Holeček 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:49.24
MB David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:18.43
MB Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:52.62
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Mojžíš Dominik- TJ Sokol Jaroměř; 2. Kašpar Josef - TJ Lokomotiva Trutnov; 3. Červený Matěj- TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.81 11.00
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.82 9.00
3 Petr SychraPetr Sychra 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.50 7.00
4 Marek MervartMarek Mervart 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.80 6.00
5 Jiří TrsekJiří Trsek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.72 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČesákMichal Česák 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.12 8.00
2 Jakub JanataJakub Janata 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.82 5.00
3 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.91 4.00
4 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.23 3.00
5 Martin NeradílekMartin Neradílek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.83 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.21 11.00
2 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.57 9.00
3 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.61 6.00
4 Anna StaníkováAnna Staníková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.10 4.00
5 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.37 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BartolottiAnna Bartolotti 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.10 8.00
2 Pavlína HaasováPavlína Haasová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.31 7.00
3 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.67 5.00
4 Michaela BrosováMichaela Brosová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.43 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Štěpánek, Lukáš, Beran, Novotný A-Štěpánek, Lukáš, Beran, Novotný TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.61 11.00
2 Svoboda, Mojžíš, Petiška, Sychra Svoboda, Mojžíš, Petiška, Sychra TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 35.48 9.00
3 Rojko, Flégl, Dubecký, Tlapák Rojko, Flégl, Dubecký, Tlapák TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 37.98 8.00
MB C- Vodička, Kolář, Střeleček, Werner C- Vodička, Kolář, Střeleček, Werner TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.56
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Plodrová, Prouzová, Hálová, Ludvíková A-Plodrová, Prouzová, Hálová, Ludvíková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.88 11.00
2 A -Výborná, Maternová, Bergerová, Chrtková A -Výborná, Maternová, Bergerová, Chrtková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 35.71 9.00
3 B- Kopecká, Koldinská, Bartolotti, Marková B- Kopecká, Koldinská, Bartolotti, Marková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.31 8.00
4 C- Zubrová, Marečková, Bartáková, Květenská C- Zubrová, Marečková, Bartáková, Květenská TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.92 7.00
5 Kränková, Školová, Shamshieva, Špatenková Kränková, Školová, Shamshieva, Špatenková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 38.61 6.00
6 B- Staníková, Skořepová, Kaiserová Brosová B- Staníková, Skořepová, Kaiserová Brosová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 41.45 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal ČesákMichal Česák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.35 11.00
2 Martin DubeckýMartin Dubecký
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.35 9.00
3 Adam FléglAdam Flégl
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.30 8.00
4 Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.25 7.00
5 Lukáš PíchaLukáš Pícha
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.20 6.00
6 Martin NeradílekMartin Neradílek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.20 5.00
Tomáš AdamTomáš Adam
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 DNP
Ondřej PetiškaOndřej Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 DNP
Adam VápeníkAdam Vápeník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 1.30 11.00
2 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 1.25 9.00
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.20 8.00
4 Markéta BakešováMarkéta Bakešová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.20 7.00
5 Zuzana KvětenskáZuzana Květenská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.20 6.00
6 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.10 5.00
Kristýna JánskáKristýna Jánská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 DNP
Tereza BogdanováTereza Bogdanová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
99 DNP
Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VápeníkAdam Vápeník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.31 11.00
2 Marek MervartMarek Mervart
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.31 9.00
3 Dominik JirousekDominik Jirousek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.27 8.00
4 Pavel ČihákPavel Čihák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.08 7.00
5 Petr SychraPetr Sychra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 3.97 6.00
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 3.94 5.00
7 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 3.75 4.00
8 Jakub RojkoJakub Rojko
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 3.60 3.00
9 Adam PenjakAdam Penjak
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.19 2.00
10 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 2.76 1.00
MB Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.41
MB Kryštof HolečekKryštof Holeček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.98
MB David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.81
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.79 11.00
2 Barbora HálováBarbora Hálová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.58 9.00
3 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 3.85 8.00
4 Markéta BakešováMarkéta Bakešová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 3.79 7.00
5 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 3.68 6.00
6 Anna KränkováAnna Kränková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 3.60 5.00
7 Zuzana KvětenskáZuzana Květenská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.60 4.00
8 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.38 3.00
9 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.15 2.00
10 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.06 1.00
Tereza BogdanováTereza Bogdanová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
99 DNP
Daniela FelgrováDaniela Felgrová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
99 DNP
Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FléglAdam Flégl
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 10.15 11.00
2 Martin DubeckýMartin Dubecký
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 08.81 9.00
3 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 08.55 8.00
4 Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 08.26 7.00
5 Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 08.04 6.00
6 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 07.95 5.00
7 Petr BeranPetr Beran
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 07.69 4.00
8 Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 07.51 3.00
9 Dominik HruškaDominik Hruška
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 06.27 2.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Flégl Adam - TJ Dvůr Král. n/L.; 2. Dubecký Martin - TJ Dvůr Král. n/L.; 3. Šlégl Jiří - TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(st, 29.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 08.83 11.00
2 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 08.67 9.00
3 Apolena VýbornáApolena Výborná
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 08.53 8.00
4 Pavlína HaasováPavlína Haasová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 07.53 7.00
5 Anna KolkováAnna Kolková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 06.91 6.00
6 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 06.76 5.00
7 Adéla ŠkolováAdéla Školová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 06.73 4.00
8 Kateřina RadováKateřina Radová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 05.73 3.00
Gabriela HurdálkováGabriela Hurdálková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 DNP
Michaela PlškováMichaela Plšková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 DNP
Daniela VoborníkováDaniela Voborníková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 DNP
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:1. Godárová Vanesa - TJ Sokol Dvůr Král. n/L.; 2. Prouzová Andrea - TJ Sokol Hradec Králové; 3. Výborná Apolena - TJ Dvůr Král. n/L.
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 807.50
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 435.50
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 213.00
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 83.00
4 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 77.00
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.00
Poznámky:
Stav po: dálka, koule 3kg, 60 m př., 60 m př., výška, 1500 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 214.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 109.00
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 63.00
4 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.00
5 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 9.00
NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0.00
Poznámky:
Družstvo TJ Sokol N.Paka se k utkání nedostavilo.
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 209.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 110.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 72.50
4 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4.50
NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0.00
PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0.00
Poznámky:
Družstva SK Náchod-Plhov a TJ Sokol N.Paka se k utkání nedostavila.
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 771.00
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 437.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 360.50
4 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 37.00
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.50
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 60 m př., výška, 60 m, 60 m, 800 m, dálka, koule 3kg, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 60 m, 150 m
Celkem 6 závodníků