IV. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň
Stará Boleslav (17. 9. 2010)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.73 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Radek VoňavkaRadek Voňavka | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.11 | |||||||||||||||
4 | David KoubskýDavid Koubský | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.74 | |||||||||||||||
5 | Tomáš TichýTomáš Tichý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.65 | |||||||||||||||
6 | Radimír HolinaRadimír Holina | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohuslav DonátBohuslav Donát | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.64 | |||||||||||||||
2 | Jindřich DumekJindřich Dumek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.79 | |||||||||||||||
3 | David LepičDavid Lepič | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.34 | |||||||||||||||
4 | Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Jiří BejčekJiří Bejček | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.73 | |||||||||||||||
6 | Lukáš HouškaLukáš Houška | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.60 | |||||||||||||||
2 | Vít KratochvílVít Kratochvíl | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ZoubekTomáš Zoubek | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Petr JarolímPetr Jarolím | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.41 | |||||||||||||||
5 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.78 | |||||||||||||||
6 | Patrik BujdákPatrik Bujdák | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.60 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.62 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Bohuslav DonátBohuslav Donát | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.68 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jindřich DumekJindřich Dumek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.77 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.93 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Vít KratochvílVít Kratochvíl | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.99 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek VoňavkaRadek Voňavka | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.03 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.33 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | David LepičDavid Lepič | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Petr JarolímPetr Jarolím | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Tomáš ZoubekTomáš Zoubek | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.59 | |||||||||||||||
6 | David KoubskýDavid Koubský | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta FaltováAgáta Faltová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Barbara Benešová Barbara Benešová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.00 | |||||||||||||||
4 | Karolína ProcházkováKarolína Procházková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.06 | |||||||||||||||
5 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Eliška HorákováEliška Horáková | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.66 | |||||||||||||||
7 | Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.58 | |||||||||||||||
Barbora KotyzováBarbora Kotyzová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára LamačováKlára Lamačová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.79 | |||||||||||||||
3 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Jitka TaubrováJitka Taubrová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Zuzana MuniováZuzana Muniová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Vendula KutílkováVendula Kutílková | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.28 | |||||||||||||||
7 | Veronika KučerováVeronika Kučerová | 95 | A. C. Tepo Kladno B | 09.29 | |||||||||||||||
Nikola ŠmídováNikola Šmídová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.92 | |||||||||||||||
3 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Marvanová MarkétaMarvanová Markéta | 95 | A. C. Tepo Kladno B | 09.06 | |||||||||||||||
5 | Monika ŠvejdováMonika Švejdová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Simona PrátováSimona Prátová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.22 | |||||||||||||||
7 | Tereza NovosadováTereza Novosadová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.60 | |||||||||||||||
8 | Petra NováPetra Nová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára LamačováKlára Lamačová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.67 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Agáta FaltováAgáta Faltová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.70 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.78 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.81 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.84 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.98 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka TaubrováJitka Taubrová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.89 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.99 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Barbara Benešová Barbara Benešová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.13 | |||||||||||||||
4 | Karolína ProcházkováKarolína Procházková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Marvanová MarkétaMarvanová Markéta | 95 | A. C. Tepo Kladno B | 09.22 | |||||||||||||||
Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohuslav DonátBohuslav Donát | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 18.08 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 18.16 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 18.75 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Petr PrášilPetr Prášil | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 19.13 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.19 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Adam BezuchaAdam Bezucha | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.49 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.63 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik BujdákPatrik Bujdák | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.01 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Radimír HolinaRadimír Holina | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 30.47 | |||||||||||||||
Jiří BejčekJiří Bejček | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Martin SkopecMartin Skopec | 95 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 21.19 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Simona ŽďárskáSimona Žďárská | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.93 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 21.99 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Simona PráhováSimona Práhová | 95 | A. C. Tepo Kladno B | 22.41 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Petra NováPetra Nová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 27.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 21.07 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Agáta FaltováAgáta Faltová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 21.18 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.53 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Anna ŠindlerováAnna Šindlerová | 95 | A. C. Tepo Kladno B | 22.21 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.89 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohuslav DonátBohuslav Donát | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 40.09 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petr PrášilPetr Prášil | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 41.56 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Petr JarolímPetr Jarolím | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 46.27 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ZoubekTomáš Zoubek | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.01 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub VojáčekJakub Vojáček | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 51.08 | 4.00 | ||||||||||||||
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 47.10 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 48.16 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Monika ŠvejdováMonika Švejdová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 49.30 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza NovosadováTereza Novosadová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 52.13 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora KotyzováBarbora Kotyzová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | |||||||||||||||
Nikola ŠmídováNikola Šmídová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ProcházkováKarolína Procházková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 48.47 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 49.34 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta HouškováAneta Houšková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 53.67 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Eva TajovskáEva Tajovská | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 60.10 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HromadníkFilip Hromadník | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:24.39 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš ZoubekTomáš Zoubek | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:25.35 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:27.38 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Josef KlečákJosef Klečák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:41.39 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila KleiberováKamila Kleiberová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:35.87 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora KučerováBarbora Kučerová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:41.50 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:43.97 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:49.50 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:53.57 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jana BlažkováJana Blažková | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:36.11 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SkopecMartin Skopec | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5:08.09 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub VojáčekJakub Vojáček | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:23.37 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:34.15 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jan HamouzJan Hamouz | 96 | A. C. TEPO Kladno | 5:34.16 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Michal ZápotockýMichal Zápotocký | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6:23.64 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5:23.61 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 5:27.11 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Hana NenadálováHana Nenadálová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5:59.93 | 6.00 | ||||||||||||||
Kristýna HejnáKristýna Hejná | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Markéta MatouškováMarkéta Matoušková | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JánskýJan Jánský | 95 | A. C. TEPO Kladno | 14.59 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Roman StránskýRoman Stránský | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 16.19 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Adam BezuchaAdam Bezucha | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 16.97 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.19 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez | 94 | A. C. TEPO Kladno | 14.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.76 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.76 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 17.98 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Simona ŽďárskáSimona Žďárská | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18.43 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 19.06 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Alice HřivňákováAlice Hřivňáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 19.59 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman StránskýRoman Stránský | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 29.80 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jindřich DumekJindřich Dumek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 31.24 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Michal MyškaMichal Myška | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 39.12 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Petr HledíkPetr Hledík | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.39 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 35.43 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Vanessa WurmováVanessa Wurmová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 36.02 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MilinkováKateřina Milinková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 36.70 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana MuniováZuzana Muniová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 37.96 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa KaňákováDenisa Kaňáková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 34.38 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 35.16 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 35.32 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Monika PetrželováMonika Petrželová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 36.08 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | -A-Hromadník, Skopec, Pařízek -A-Hromadník, Skopec, Pařízek | A. C. TEPO Kladno | 2:08.04 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | -A-Koubský, Škréta, Štaňko -A-Koubský, Škréta, Štaňko | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:23.76 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | -B-Veselý, Vojáček, Tichý -B-Veselý, Vojáček, Tichý | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:52.18 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Vlasáková, Semrádová, Šafránková A-Vlasáková, Semrádová, Šafránková | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:16.97 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Lupačová, Pilařová, Kleiberová Lupačová, Pilařová, Kleiberová | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:18.45 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Benešová, Dobrovodská, Hokeová Benešová, Dobrovodská, Hokeová | A. C. TEPO Kladno | 2:21.36 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Schindlerová, Náprstková, Kučerová Schindlerová, Náprstková, Kučerová | A. C. Tepo Kladno B | 2:39.90 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | B-Kutílková, Houšková, Roztočilová B-Kutílková, Houšková, Roztočilová | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:45.69 | 4.00 | |||||||||||||||
Faltová, Matoušková, Blažková Faltová, Matoušková, Blažková | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman StránskýRoman Stránský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.66 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.66 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
MB |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 1.69 | ||||||||||||||||
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Adam IltisAdam Iltis
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 1.46 | 9.00 | |||||||||||||||
Lucie NevludováLucie Nevludová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 1.46 | 7.00 | ||||||||||||||||
3 |
Simona ŽďárskáSimona Žďárská
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.43 | 6.00 | |||||||||||||||
4= |
Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.40 | 4.50 | |||||||||||||||
4= |
Anna ŠindlerováAnna Šindlerová
A. C. Tepo Kladno B |
95 | 1.40 | 4.50 | |||||||||||||||
6 |
Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 1.40 | 3.00 | |||||||||||||||
7= |
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 1.35 | 1.50 | |||||||||||||||
7= |
Kristýna HejnáKristýna Hejná
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.35 | 1.50 | |||||||||||||||
Eva TajovskáEva Tajovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Nikola ŠnajdrováNikola Šnajdrová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Sylvie HudečkováSylvie Hudečková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 3.60 | ||||||||||||||||
MB |
Michal ZápotockýMichal Zápotocký
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 2.20 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana MuniováZuzana Muniová
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 2.30 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Vanessa WurmováVanessa Wurmová
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 2.10 | 7.00 | |||||||||||||||
Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.64 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Jindřich DumekJindřich Dumek
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.35 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 5.28 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam BezuchaAdam Bezucha
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 5.25 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr PrášilPetr Prášil
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 5.12 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO Kladno |
96 | 5.08 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch PánekVojtěch Pánek
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.98 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Marek ZámečníkMarek Zámečník
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 4.73 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip HromadníkFilip Hromadník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.36 | ||||||||||||||||
10 |
Vít ŠkrétaVít Škréta
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 4.35 | ||||||||||||||||
11 |
Michal ZápotockýMichal Zápotocký
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 4.13 | ||||||||||||||||
12 |
Patrik BujdákPatrik Bujdák
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.10 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš HouškaLukáš Houška
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 3.75 | ||||||||||||||||
14 |
Josef KlečákJosef Klečák
A. C. TEPO Kladno |
95 | 3.57 | ||||||||||||||||
15 |
Michal MyškaMichal Myška
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 3.56 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš TichýTomáš Tichý
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 3.31 | ||||||||||||||||
MB |
Petr HledíkPetr Hledík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 3.44 | ||||||||||||||||
Jan HamouzJan Hamouz
A. C. TEPO Kladno |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Adam IltisAdam Iltis
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.63 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.60 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Vanessa WurmováVanessa Wurmová
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 4.51 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 4.49 | 5.00 | |||||||||||||||
Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.49 | 4.00 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie NevludováLucie Nevludová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 4.30 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Monika ŠvejdováMonika Švejdová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 4.24 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 4.03 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Markéta MatouškováMarkéta Matoušková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 3.92 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 3.86 | ||||||||||||||||
11 |
Simona PráhováSimona Práhová
A. C. Tepo Kladno B |
95 | 3.83 | ||||||||||||||||
12 |
Kamila KleiberováKamila Kleiberová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 3.65 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta HouškováAneta Houšková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 3.59 | ||||||||||||||||
14 |
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 3.45 | ||||||||||||||||
15 |
Eva TajovskáEva Tajovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 3.30 | ||||||||||||||||
Nikola ŠnajdrováNikola Šnajdrová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Sylvie HudečkováSylvie Hudečková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 09.48 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 09.33 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Marvanová MarkétaMarvanová Markéta
A. C. Tepo Kladno B |
95 | 09.26 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina MilinkováKateřina Milinková
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 09.00 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Petra VlasákováPetra Vlasáková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
96 | 08.92 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika JunováVeronika Junová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 08.53 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Klára LamačováKlára Lamačová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 08.48 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Lucie NevludováLucie Nevludová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 08.12 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 07.92 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 07.89 | ||||||||||||||||
11 |
Eva KlášterkováEva Klášterková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 07.42 | ||||||||||||||||
12 |
Veronika KučerováVeronika Kučerová
A. C. Tepo Kladno B |
95 | 07.14 | ||||||||||||||||
13 |
Barbara Benešová Barbara Benešová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 06.16 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 10.16 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít KratochvílVít Kratochvíl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 09.99 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO Kladno |
95 | 09.76 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel BejblDaniel Bejbl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 09.47 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel NedvědDaniel Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 08.88 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej StoklasaOndřej Stoklasa
A. C. TEPO Kladno |
95 | 08.11 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 07.95 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal PoštaMichal Pošta
A. C. TEPO Kladno |
96 | 07.54 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 06.98 | ||||||||||||||||
10 |
David MichelDavid Michel
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 06.91 | ||||||||||||||||
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek VoňavkaRadek Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
95 | 37.82 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 37.48 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 25.85 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel BejblDaniel Bejbl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 23.55 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej StoklasaOndřej Stoklasa
A. C. TEPO Kladno |
95 | 22.75 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
David RůžičkaDavid Růžička
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 22.25 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 21.09 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 20.81 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 19.85 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon ZemanŠimon Zeman
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 19.13 | ||||||||||||||||
11 |
Jiří ŠtolbaJiří Štolba
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 16.70 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří BejčekJiří Bejček
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 14.75 | ||||||||||||||||
13 |
David MichelDavid Michel
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 13.46 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1kg - Žákyně
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 24.31 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 24.20 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 22.45 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 20.28 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 19.70 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Marvanová MarkétaMarvanová Markéta
A. C. Tepo Kladno B |
95 | 18.25 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 17.48 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Eva KlášterkováEva Klášterková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 16.48 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 35.82 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 30.60 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 29.20 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 27.12 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek VoňavkaRadek Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
95 | 28.61 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Slavomír HerajnSlavomír Herajn
A. C. TEPO Kladno |
95 | 28.41 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 25.82 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel NedvědDaniel Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 25.20 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Šimon ZemanŠimon Zeman
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 24.05 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
David RůžičkaDavid Růžička
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 23.77 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Daniel BejblDaniel Bejbl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 20.76 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 20.62 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 16.93 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří ŠtolbaJiří Štolba
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 16.48 | ||||||||||||||||
11 |
Michal PoštaMichal Pošta
A. C. TEPO Kladno |
96 | 16.47 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO Kladno |
95 | 33.42 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 30.40 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 29.74 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Šimon ZemanŠimon Zeman
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 29.72 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 29.40 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Vít KratochvílVít Kratochvíl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 26.88 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
David RůžičkaDavid Růžička
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 26.77 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Slavomír HerajnSlavomír Herajn
A. C. TEPO Kladno |
95 | 25.27 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel NedvědDaniel Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 23.73 | ||||||||||||||||
10 |
Vít ŠkrétaVít Škréta
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 22.80 | ||||||||||||||||
11 |
Michal PoštaMichal Pošta
A. C. TEPO Kladno |
96 | 22.28 | ||||||||||||||||
12 |
David MichelDavid Michel
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 18.88 | ||||||||||||||||
13 |
Petr JarolímPetr Jarolím
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 18.16 | ||||||||||||||||
14 |
Jiří ŠtolbaJiří Štolba
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 15.38 | ||||||||||||||||
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně
(pá, 17.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 29.82 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 29.34 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Petra VlasákováPetra Vlasáková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
96 | 26.12 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 23.84 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Alice HřivňákováAlice Hřivňáková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 22.72 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Eva KlášterkováEva Klášterková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 21.96 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina MilinkováKateřina Milinková
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 21.42 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika KučerováVeronika Kučerová
A. C. Tepo Kladno B |
95 | 19.22 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika JunováVeronika Junová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 17.00 | ||||||||||||||||
10 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 15.65 | ||||||||||||||||
11 |
Klára LamačováKlára Lamačová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 14.65 | ||||||||||||||||
12 |
Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 14.40 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 14.29 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 168.00 | ||||||||||||||||
2 | KOLIN KOLIN | TJ Sokol Kolín-atletika | 161.00 | ||||||||||||||||
3 | STBOL STBOL | TJ Slavoj Stará Boleslav | 094.00 | ||||||||||||||||
4 | BEROU BEROU | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 006.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m př., kladivo 4kg, výška, 800 m, oštěp 600g, 60 m, dálka, 300 m, 200 m př., disk 1kg, koule 4kg, 1500 m, 150 m, 60 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 218.50 | ||||||||||||||||
2 | KOLIN KOLIN | TJ Sokol Kolín-atletika | 112.50 | ||||||||||||||||
3 | STBOL STBOL | TJ Slavoj Stará Boleslav | 070.00 | ||||||||||||||||
4 | BEROU BEROU | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 047.50 | ||||||||||||||||
5 | KLAB KLAB | A. C. Tepo Kladno B | 017.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: oštěp 600g, 100 m př., dálka, 800 m, kladivo 3kg, 60 m, tyč, 300 m, výška, koule 3kg, 200 m př., disk 1kg, 1500 m, 150 m, 300 m, 200 m př., 60 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |