výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B

Kladno (25. 9. 2010)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 AC PardubiceAC Pardubice 10.87
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.38
3 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.54
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.56
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.62
6 Michal StibůrekMichal Stibůrek 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.66
7 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.97
8 Oleg BurakOleg Burak 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.07
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.31
3 Martin VinšMartin Vinš 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.46
4 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.54
5 Ivo KrsekIvo Krsek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94
6 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.98
MB Aleš KršíkAleš Kršík 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.73
MB Daniel KramářDaniel Kramář 92 AC PardubiceAC Pardubice 12.05
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 AC PardubiceAC Pardubice 10.89 11.00
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.99 9.00
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.38 8.00
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.39 7.00
5 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.54 6.00
6 Martin VinšMartin Vinš 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.59 5.00
7 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.61 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal StibůrekMichal Stibůrek 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.61 4.00
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.62 3.00
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.68 2.00
4 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.90 1.00
5 Ivo KrsekIvo Krsek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.59
2 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.03
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.29
4 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.33
5 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.68
6 Veronika LorencováVeronika Lorencová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.85
7 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.31
8 Eliška HrdáčováEliška Hrdáčová 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.78
2 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 12.95
3 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.09
4 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.20
5 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.41
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.51
7 Eva RouskováEva Rousková 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.10
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.21 11.00
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.60 9.00
3 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 13.02 8.00
Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.02 7.00
5 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.26 6.00
6 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.33 4.00
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.64 3.00
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.66 2.00
4 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.76 1.00
5 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.87
Veronika LorencováVeronika Lorencová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.60 11.00
2 Martin VinšMartin Vinš 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.73 9.00
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.89 7.00
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.66 3.00
Michal DesenskýMichal Desenský 93 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.82 8.00
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.23 6.00
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.38 5.00
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.55 4.00
5 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.76 2.00
Roman ŠafářRoman Šafář 94 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.14 1.00
2 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.18
3 Michal StibůrekMichal Stibůrek 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.57
4 Ondřej ZelenýOndřej Zelený 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.69
MB Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.27 11.00
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.30 9.00
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 25.92 8.00
4 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.68 6.00
5 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.70 5.00
6 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.84 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.52 7.00
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.81 4.00
3 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.01 2.00
4 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 27.14
5 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.68
6 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.07 1.00
2 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.17
3 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 27.31
4 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.60
Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.09
2 Lenka BartošováLenka Bartošová 93 AC TJ JičínAC TJ Jičín 28.22
3 Renáta VavruškováRenáta Vavrušková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.90
Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Veronika LorencováVeronika Lorencová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.58
2 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 28.99
3 Kateřina KlapkováKateřina Klapková 93 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.07
4 Eliška HrdáčováEliška Hrdáčová 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 31.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 50.04 11.00
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.58 9.00
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.45 8.00
4 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.64 7.00
5 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.22 5.00
Michal DesenskýMichal Desenský 93 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.03 6.00
2 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.73 4.00
3 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.12 3.00
4 Jakub ČerníkJakub Černík 92 AC PardubiceAC Pardubice 57.38 2.00
5 Bohdan NinadovychBohdan Ninadovych 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 58.73 1.00
6 Robin SemrádRobin Semrád 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.31
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 58.47 11.00
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.86 9.00
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 59.05 8.00
4 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.79 7.00
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.39 6.00
6 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 60.67 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 61.37 4.00
2 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 62.03 3.00
3 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.72 2.00
4 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 63.05 1.00
5 Lucie PurchartováLucie Purchartová 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 65.14
Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata DufkováRenata Dufková 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 63.16
2 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.30
3 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 71.53
Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:02.01 11.00
2 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.91 9.00
3 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:04.84 8.00
4 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:07.52 7.00
5 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.38 6.00
6 Jan BuchtaJan Buchta 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:11.00 5.00
7 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:14.23 4.00
8 Jakub ČerníkJakub Černík 92 AC PardubiceAC Pardubice 2:18.19 3.00
9 Bohdan NinadovychBohdan Ninadovych 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.88 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:23.84 11.00
2 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:24.08 9.00
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:26.43 8.00
4 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:27.27 7.00
5 Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:27.58 6.00
6 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:29.17 5.00
7 Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.00 3.00
Kateřina PešavováKateřina Pešavová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:32.79 4.00
2 Květa ŠmídováKvěta Šmídová 92 AC PardubiceAC Pardubice 2:39.29 2.00
3 Tereza LepičováTereza Lepičová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.64 1.00
4 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:44.89
5 Adéla VávrováAdéla Vávrová 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:51.01
6 Kateřina KupcováKateřina Kupcová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:54.01
Renata KunrtováRenata Kunrtová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:14.22 11.00
2 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:16.53 9.00
3 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 93 AC PardubiceAC Pardubice 4:33.87 8.00
4 David VondraDavid Vondra 94 AC PardubiceAC Pardubice 4:38.83 7.00
5 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:41.69 6.00
6 Michal ŠestákMichal Šesták 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:48.07 5.00
7 Jakub ČerníkJakub Černík 92 AC PardubiceAC Pardubice 5:20.36 4.00
Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:59.02 11.00
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:01.57 9.00
3 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 AC PardubiceAC Pardubice 5:05.96 8.00
4 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:07.79 7.00
5 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:19.29 6.00
6 Šárka KinzelováŠárka Kinzelová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:47.66 5.00
7 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:52.76 4.00
MB Hedvika TesařováHedvika Tesařová 94 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 AC PardubiceAC Pardubice 09:37.52 11.00
2 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:41.52 9.00
3 Jan ČechJan Čech 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:43.77 8.00
4 Daniel WolfDaniel Wolf 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:44.11 7.00
5 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:47.42 6.00
6 Filip VondraFilip Vondra 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10:01.09 5.00
Martin VařekaMartin Vařeka 91 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:54.70 11.00
2 Anna KubátováAnna Kubátová 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12:28.52 9.00
3 Kateřina PešavováKateřina Pešavová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12:44.44 8.00
4 Martina HoláMartina Holá 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13:29.94 7.00
5 Tereza HančováTereza Hančová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:36.76 6.00
6 Lenka PapežováLenka Papežová 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13:56.79 5.00
7 Adéla VávrováAdéla Vávrová 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14:09.78 4.00
8 Lucie HouškováLucie Houšková 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14:22.01 3.00
9 Soňa ĎurovcováSoňa Ďurovcová 92 AC PardubiceAC Pardubice 14:28.25 2.00
10 Beáta KaňkováBeáta Kaňková 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14:55.34 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.16 11.00
2 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 15.69 9.00
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 16.37 8.00
4 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.39 7.00
5 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17.41 4.00
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.41 6.00
2 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.13 5.00
3 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.23 3.00
4 Martina MyslivcováMartina Myslivcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.24 2.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.90 11.00
2 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 15.40 9.00
3 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.11 8.00
4 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 16.85 7.00
5 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 16.88 6.00
Josef ŠmídJosef Šmíd 92 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 57.91 11.00
2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 59.89 9.00
3 Radek DočkalRadek Dočkal 93 AC PardubiceAC Pardubice 60.20 8.00
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.94 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 64.62 7.00
2 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 65.66 5.00
3 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 AC PardubiceAC Pardubice 68.28 4.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 63.49 11.00
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 66.76 9.00
3 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.77 8.00
4 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 69.42 7.00
5 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 72.13 5.00
6 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 75.45 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MichaličkováKristýna Michaličková 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 75.72 2.00
2 Martina MyslivcováMartina Myslivcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 77.52 1.00
3 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 78.58
Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Jana OnesorkováJana Onesorková 92 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Irena ŠediváIrena Šedivá 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 69.95 6.00
2 Lucie PurchartováLucie Purchartová 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 73.54 4.00
3 Kateřina KoutskáKateřina Koutská 93 AC PardubiceAC Pardubice 82.64
Kristýna LoudováKristýna Loudová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:09.96 11.00
2 Jan BuchtaJan Buchta 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:21.54 9.00
3 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 AC PardubiceAC Pardubice 10:26.30 8.00
4 Matěj KubinaMatěj Kubina 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10:42.05 7.00
5 Roman PapíkRoman Papík 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:08.58 6.00
6 Karel JanataKarel Janata 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:30.57 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12:13.51 11.00
2 Zuzana VlčkováZuzana Vlčková 91 AC PardubiceAC Pardubice 13:03.30 9.00
3 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:17.01 8.00
4 Kristýna KrálováKristýna Králová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:56.74 7.00
5 Barbora HaunerováBarbora Haunerová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14:41.58 6.00
6 Petra NovákováPetra Nováková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15:01.28 5.00
7 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15:34.52 4.00
Lucie HouškováLucie Houšková 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vinš, Brož, Hrnčíř, Zikmund Vinš, Brož, Hrnčíř, Zikmund AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 43.40 11.00
2 Nohava, Frolík, Myškovský, Jonáš Nohava, Frolík, Myškovský, Jonáš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.16 9.00
3 Čížek, Matějka, Dočkal, Paďour Čížek, Matějka, Dočkal, Paďour AC PardubiceAC Pardubice 46.54 6.00
4 Zelený, Jelínek, Burak, Stibůrek Zelený, Jelínek, Burak, Stibůrek TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 48.34 5.00
Vacek, Ostrejš, Gdula, Buchta Vacek, Ostrejš, Gdula, Buchta Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Studnička, Bílek, Bláha, Krištof Studnička, Bílek, Bláha, Krištof AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 45.02 8.00
2 Posekaný, Vokoun, Krsek, Krejsa Posekaný, Vokoun, Krsek, Krejsa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.49 7.00
3 Semrád, Šesták, Vondra, Čaščevoj Semrád, Šesták, Vondra, Čaščevoj TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 54.46 4.00
Šmíd, Procházka, Vondra, Kratochvíl Šmíd, Procházka, Vondra, Kratochvíl AC PardubiceAC Pardubice DQ
Poznámky:
štafeta AC Pardubice byla DQ pro porušení pravidla o předávce mezi 3 a 4 úsekem
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházková, Chabrová, Tvrdíková, Berešová Procházková, Chabrová, Tvrdíková, Berešová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 49.91 11.00
2 Jiroušová, Rousková, Loudová, Mikešová Jiroušová, Rousková, Loudová, Mikešová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.49 9.00
3 Machová, Suchelová, Šrobová, Jelenová Machová, Suchelová, Šrobová, Jelenová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.84 8.00
4 Chmelařová, Valentová, Řezníčková, Zběhlíková Chmelařová, Valentová, Řezníčková, Zběhlíková AC PardubiceAC Pardubice 52.00 7.00
5 Michaličková, Šubrtová, Klimešová, Taichmanová Michaličková, Šubrtová, Klimešová, Taichmanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.15 6.00
6 Miličková, Vášová, Kubelová, Janoušová Miličková, Vášová, Kubelová, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 54.43 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tesařová , Korešová, Farková, Dvořáková Tesařová , Korešová, Farková, Dvořáková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.43 5.00
2 Prouzová, Kaňková, Nestrašilová, Kamešová Prouzová, Kaňková, Nestrašilová, Kamešová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.55 3.00
3 Šindelářová, Skalická, Žabková, Antušková Šindelářová, Skalická, Žabková, Antušková AC PardubiceAC Pardubice 55.72 2.00
4 Šaldmounová, Dobrovolná, Šušková, Adamcová Šaldmounová, Dobrovolná, Šušková, Adamcová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 56.30 1.00
5 Kutílková, Marková, Kašáková, Havlíčková Kutílková, Marková, Kašáková, Havlíčková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 56.99
Houšková, Kinzelová, Nováková, Holá Houšková, Kinzelová, Nováková, Holá TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:05.68
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černík, Procházka, Vondra, Ambrož Černík, Procházka, Vondra, Ambrož AC PardubiceAC Pardubice 3:56.46 11.00
2 Čaščevoj, Ninadovych, Šesták, Vondra Čaščevoj, Ninadovych, Šesták, Vondra TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:03.38 9.00
Formánek, Krejsa, Auersvald, Posekaný Formánek, Krejsa, Auersvald, Posekaný A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Vacek, Buchta, Gdula, Ostrejš Vacek, Buchta, Gdula, Ostrejš Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlčková, Drábková, Mikešová, Rousková Vlčková, Drábková, Mikešová, Rousková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:09.24 11.00
2 Klimešová, Jahelková, Taclíková, Troppová Klimešová, Jahelková, Taclíková, Troppová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:13.15 9.00
3 Zběhlíková, Martincová, Šindelářová, Valentová Zběhlíková, Martincová, Šindelářová, Valentová AC PardubiceAC Pardubice 4:19.52 8.00
4 Vášová, Tlustá, Miličková, Janoušová Vášová, Tlustá, Miličková, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:22.42 7.00
5 Kaňková, Prouzová, Zaplatílková, Šrobová Kaňková, Prouzová, Zaplatílková, Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:25.87 6.00
6 Berešová, Myslivcová, Rožcová, Purchartová Berešová, Myslivcová, Rožcová, Purchartová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:31.15 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlasáková, Semrádová, Šedivá, Havlíčková Vlasáková, Semrádová, Šedivá, Havlíčková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:28.39 5.00
2 Rambousková, Koťátková, Sklenářová, Kubátová Rambousková, Koťátková, Sklenářová, Kubátová AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:31.52 3.00
3 Vlčková, Šmídová, Onesorková, Tejnecká Vlčková, Šmídová, Onesorková, Tejnecká AC PardubiceAC Pardubice 4:40.02 2.00
4 Haunerová, Lepičová, Kunrtová, Vavrušková Haunerová, Lepičová, Kunrtová, Vavrušková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:48.62
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaličková, Šubrtová, Taichmanová, Kupcová Michaličková, Šubrtová, Taichmanová, Kupcová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:48.39 1.00
2 Holá, Kašáková, Marková, Houšková Holá, Kašáková, Marková, Houšková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:52.37
Hrdáčová, Matušková, Papežová, Kubelová Hrdáčová, Matušková, Papežová, Kubelová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 1.93 11.00
2 Jan EichelmannJan Eichelmann
AC PardubiceAC Pardubice
92 1.89 9.00
3 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.87 8.00
4 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.78 7.00
5 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 1.78 6.00
6 Michael VáchaMichael Vácha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 1.70 5.00
7 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 1.60 4.00
MB Daniel KramářDaniel Kramář
AC PardubiceAC Pardubice
92 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominika ŠmídováDominika Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.56 11.00
2 Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 1.53 9.00
3 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 1.50 8.00
4 Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.45 7.00
5= Martina TejneckáMartina Tejnecká
AC PardubiceAC Pardubice
91 1.45 5.50
5= Radka VášováRadka Vášová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 1.45 5.50
7 Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.45 4.00
8 Kristýna MichaličkováKristýna Michaličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 1.40 3.00
9 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 1.40 2.00
10 Eva DědkováEva Dědková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 1.40 1.00
11 Lucie BartošováLucie Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 1.35
12 Štěpánka HofmanováŠtěpánka Hofmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 1.35
13= Tereza KamešováTereza Kamešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.30
13= Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 1.30
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.40 11.00
2 Josef ŠmídJosef Šmíd
AC PardubiceAC Pardubice
92 3.00 9.00
Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
94 NM
Tomáš NěmecTomáš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
94 NM
Tomáš BláhaTomáš Bláha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB= Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 3.00
MB= Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 3.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 3.10 11.00
2 Markéta KabrnováMarkéta Kabrnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 3.00 9.00
3 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 2.80 8.00
4 Štěpánka HofmanováŠtěpánka Hofmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 2.60 7.00
5= Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 2.40 5.00
5= Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 2.40 5.00
5= Lenka AntuškováLenka Antušková
AC PardubiceAC Pardubice
92 2.40 5.00
8 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 2.20 3.00
Beáta KaňkováBeáta Kaňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 6.79 11.00
2 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6.48 9.00
3 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.35 8.00
4 Radek DočkalRadek Dočkal
AC PardubiceAC Pardubice
93 6.07 7.00
5 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 6.00 6.00
6 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 5.93 5.00
7 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 5.91 4.00
8 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.84 3.00
9 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.67 2.00
10 Tomáš BláhaTomáš Bláha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 5.61 1.00
11 Ondřej ZelenýOndřej Zelený
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 5.05
MB Tomáš ChalupeckýTomáš Chalupecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.83
Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 5.39 11.00
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.35 9.00
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.26 8.00
4 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.16 7.00
5 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 5.05 6.00
6 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 4.95 5.00
7 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.89 4.00
8 Lucie BerešováLucie Berešová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 4.83 3.00
9 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 4.80 2.00
10 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.75 1.00
11 Lenka BartošováLenka Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 4.74
12 Kristýna MichaličkováKristýna Michaličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 4.64
13 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 4.60
14 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC PardubiceAC Pardubice
94 4.52
15 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
AC PardubiceAC Pardubice
93 4.51
16 Kristýna LoudováKristýna Loudová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 4.47
17 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.46
18 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
91 4.40
19 Eva DědkováEva Dědková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 4.35
20 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.32
21 Kateřina KlapkováKateřina Klapková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 4.30
22 Karolína KašákováKarolína Kašáková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 3.92
Celkem 22 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ŽidekMartin Židek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
91 13.07 11.00
2 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 12.31 9.00
Petr MarešPetr Mareš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
91 DNP
Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 DNP
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 10.78 +0.3 m/s 11.00
2 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 10.01 +0.0 m/s 9.00
3 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
91 09.93 +0.2 m/s 8.00
4 Markéta KabrnováMarkéta Kabrnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 09.85 +0.3 m/s 7.00
5 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková
AC PardubiceAC Pardubice
92 09.84 +0.2 m/s 6.00
6 Andrea ČapkováAndrea Čapková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 09.73 +0.3 m/s 5.00
7 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
AC PardubiceAC Pardubice
93 09.60 +0.3 m/s 4.00
8 Martina TejneckáMartina Tejnecká
AC PardubiceAC Pardubice
91 09.49 +0.0 m/s 3.00
9 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková
AC PardubiceAC Pardubice
92 09.21 +0.2 m/s 2.00
10 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 09.17 +0.0 m/s 1.00
11 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 09.11 +0.2 m/s
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 13.20 11.00
2 Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 10.49 9.00
3 Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 10.04 8.00
4 Iveta ZouharováIveta Zouharová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 09.40 7.00
5 Lucie BartošováLucie Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 09.38 6.00
6 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
91 09.34 5.00
7 Radka TaichmanováRadka Taichmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 08.95 4.00
8 Eva AuředníkováEva Auředníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 08.54 3.00
9 Petra NovotnáPetra Novotná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 08.34 2.00
10 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 07.62 1.00
11 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 06.94
12 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 06.82
13 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 06.70
14 Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 06.36
15 Helena TlustáHelena Tlustá
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
93 06.01
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 15.60 11.00
2 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 15.20 9.00
3 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 14.38 8.00
4 Milan VenclMilan Vencl
AC PardubiceAC Pardubice
92 13.98 7.00
5 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 13.89 6.00
6 Jakub ProcházkaJakub Procházka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 13.59 5.00
7 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 13.26 4.00
8 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 12.39 3.00
9 Ondřej BukovýOndřej Bukový
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 11.31 2.00
10 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 11.16 1.00
11 Vojta ZaňákVojta Zaňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 10.85
12 Tomáš NovákTomáš Novák
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 10.20
13 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 09.80
14 Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 09.67
Tomáš KühnelTomáš Kühnel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 DNP
David ČervenkaDavid Červenka
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 48.53 11.00
2 Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 33.78 9.00
3 Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 33.03 8.00
4 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 32.38 7.00
5 Lucie BartošováLucie Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 27.73 6.00
6 Petra MarshallováPetra Marshallová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
93 24.58 5.00
7 Radka TaichmanováRadka Taichmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 23.88 4.00
8 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 23.65 3.00
9 Eva AuředníkováEva Auředníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 23.01 2.00
10 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 22.79 1.00
11 Petra NovotnáPetra Novotná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 21.63
12 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 19.69
13 Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 19.64
14 Eliška MatuškováEliška Matušková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 18.59
15 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 18.00
16 Tereza KamešováTereza Kamešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 17.13
17 Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 17.04
18 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 14.06
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 46.83 11.00
2 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 45.59 9.00
3 Tomáš KuthanTomáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
92 42.43 8.00
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 42.22 7.00
5 Jakub ProcházkaJakub Procházka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 41.65 6.00
6 Michal BrožMichal Brož
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 38.07 5.00
7 Milan VenclMilan Vencl
AC PardubiceAC Pardubice
92 37.77 4.00
8 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 37.67 3.00
9 Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
94 35.92 2.00
10 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 34.62 1.00
11 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 31.26
12 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 27.70
13 Vojta ZaňákVojta Zaňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 27.22
14 Ondřej BukovýOndřej Bukový
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 25.19
15 Luboš JelínekLuboš Jelínek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 24.91
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 0
Michal BuriánMichal Burián
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 DNP
David ČervenkaDavid Červenka
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 DNP
Tomáš KubišTomáš Kubiš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 DNP
Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 DNP
Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 DNP
Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Celkem 22 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana PurkytováIvana Purkytová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 38.58 11.00
2 Eva AuředníkováEva Auředníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 36.42 9.00
3 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 34.47 8.00
4 Radka TaichmanováRadka Taichmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 30.92 7.00
5 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 26.32 6.00
6 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 26.18 5.00
7 Petra NovotnáPetra Novotná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 25.43 4.00
8 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 23.86 3.00
9 Eliška MatuškováEliška Matušková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 14.02 2.00
10 Kateřina KoutskáKateřina Koutská
AC PardubiceAC Pardubice
93 12.94 1.00
Petra MarshallováPetra Marshallová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
93 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 57.25 11.00
2 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 56.33 9.00
3 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 48.33 8.00
4 Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 47.57 7.00
5 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 46.76 6.00
6 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 45.77 5.00
7 Jakub ProcházkaJakub Procházka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 34.97 4.00
8 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 34.63 3.00
9 Ondřej BukovýOndřej Bukový
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 33.25 2.00
10 Vojta ZaňákVojta Zaňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 33.22 1.00
11 Tomáš NovákTomáš Novák
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 32.87
12 Milan VenclMilan Vencl
AC PardubiceAC Pardubice
92 32.84
13 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 25.64
Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 43.89 11.00
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 35.12 9.00
3 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 34.80 8.00
4 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 33.11 7.00
5 Martina TejneckáMartina Tejnecká
AC PardubiceAC Pardubice
91 32.91 6.00
6 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 32.85 5.00
7 Iveta ZouharováIveta Zouharová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 32.01 4.00
8 Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 31.09 3.00
9= Nikola DoležalováNikola Doležalová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 30.65 1.50
9= Lucie TaclíkováLucie Taclíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 30.65 1.50
11 Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 30.24
12 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 28.70
13 Petra MarshallováPetra Marshallová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
93 27.71
14 Kateřina KlapkováKateřina Klapková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 27.29
15 Kateřina KoutskáKateřina Koutská
AC PardubiceAC Pardubice
93 24.28
16 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
91 22.81
17 Renata KunrtováRenata Kunrtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 22.77
MB Hedvika TesařováHedvika Tesařová
AC PardubiceAC Pardubice
94 19.81
Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tomáš SedlákTomáš Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 41.95
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BuriánMichal Burián
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 53.49 11.00
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 53.08 9.00
3 Tomáš KühnelTomáš Kühnel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 46.83 8.00
4 Luboš JelínekLuboš Jelínek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 46.60 7.00
5 Tomáš KubišTomáš Kubiš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 45.95 6.00
6 Michael VáchaMichael Vácha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 45.37 5.00
7 Ivo KrsekIvo Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 43.62 4.00
8 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 43.30 3.00
9 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 41.59 2.00
10 Michal BrožMichal Brož
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 38.82 1.00
11 Marek LhotákMarek Lhoták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 34.83
12 Josef ŠmídJosef Šmíd
AC PardubiceAC Pardubice
92 32.99
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACTUR ACTUR AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 280.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 253.00
3 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 171.00
4 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 092.00
5 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 058.00
6 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 046.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 180.00
2 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 164.50
3 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 146.00
4 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 129.50
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 112.00
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 107.50
7 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 083.00
8 JICIN JICIN AC TJ JičínAC TJ Jičín 053.00
9 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 045.00
10 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 027.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m
Celkem 10 závodníků