Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B

Kladno (25. 9. 2010)

skok daleký - Junioři

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 6.79 11.00
2 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6.48 9.00
3 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.35 8.00
4 Radek DočkalRadek Dočkal
AC PardubiceAC Pardubice
93 6.07 7.00
5 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 6.00 6.00
6 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 5.93 5.00
7 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 5.91 4.00
8 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.84 3.00
9 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.67 2.00
10 Tomáš BláhaTomáš Bláha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 5.61 1.00
11 Ondřej ZelenýOndřej Zelený
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 5.05
MB Tomáš ChalupeckýTomáš Chalupecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.83
Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 5.39 11.00
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.35 9.00
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.26 8.00
4 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.16 7.00
5 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 5.05 6.00
6 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 4.95 5.00
7 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.89 4.00
8 Lucie BerešováLucie Berešová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 4.83 3.00
9 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 4.80 2.00
10 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.75 1.00
11 Lenka BartošováLenka Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 4.74
12 Kristýna MichaličkováKristýna Michaličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 4.64
13 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 4.60
14 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC PardubiceAC Pardubice
94 4.52
15 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
AC PardubiceAC Pardubice
93 4.51
16 Kristýna LoudováKristýna Loudová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 4.47
17 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.46
18 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
91 4.40
19 Eva DědkováEva Dědková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 4.35
20 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.32
21 Kateřina KlapkováKateřina Klapková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 4.30
22 Karolína KašákováKarolína Kašáková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 3.92
Celkem 22 závodníků