Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina C

Šumperk (25. 9. 2010)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 28.65 11.00
2 Adam BlažekAdam Blažek 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 28.92 9.00
3 Lubomír AntonovLubomír Antonov 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.36 8.00
4 Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc 30.27 7.00
5 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 30.89 5.00
6 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.67
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 30.45 6.00
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 31.24 4.00
3 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.98 3.00
4 Tomáš HelmaTomáš Helma 95 BYAC BrnoBYAC Brno 33.03 2.00
5 Vladimir BalazsVladimir Balazs 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 34.89
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 33.72 1.00
2 Kryštof ŠvarcrKryštof Švarcr 95 AHA VyškovAHA Vyškov 34.39
3 Filip KotopulosFilip Kotopulos 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 34.96
4 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda 96 BYAC BrnoBYAC Brno 35.49
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 37.04
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK HodonínAK Hodonín 31.02 11.00
2 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 31.74 9.00
3 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 32.09 8.00
4 Nikola TošovskáNikola Tošovská 95 AK OlomoucAK Olomouc 35.04 7.00
5 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 35.33 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠrámkováMonika Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 37.78 4.00
2 Patricie KrálíčkováPatricie Králíčková 95 AHA VyškovAHA Vyškov 38.32 3.00
3 Markéta LacigováMarkéta Lacigová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 38.35 2.00
Petra MinxováPetra Minxová 95 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Petra ŠťastnáPetra Šťastná 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Kristýna GabrhelováKristýna Gabrhelová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 36.83 5.00
1 Eliška ŠrajerováEliška Šrajerová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
3 Barbora MazalováBarbora Mazalová 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 38.84 1.00
4 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AHA VyškovAHA Vyškov 39.86
Celkem 4 závodníků