Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina C
Šumperk (25. 9. 2010)3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kořínek,Rusek, Witozsek Kořínek,Rusek, Witozsek | TJ Sokol Opava | 2:11.94 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Sasínek, Jokl, Vítek Sasínek, Jokl, Vítek | BYAC Brno | 2:16.63 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Vedra,Waldhauser,Ševeček Vedra,Waldhauser,Ševeček | AK SSK Vítkovice | 2:18.68 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | Viktorin,Josefík,Tkadlec Viktorin,Josefík,Tkadlec | AK PSK Zlín | 2:20.99 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | Svoboda,Gerek,Kovář Svoboda,Gerek,Kovář | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:21.88 | 2.00 | |||||||||||||||
Mlčuch,Zeman, Slezák Mlčuch,Zeman, Slezák | AK Olomouc | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beňovič,Filip,Musila Beňovič,Filip,Musila | TJ Sokol Opava | 2:07.66 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Burian, Dolejš, Dušek Burian, Dolejš, Dušek | AHA Vyškov | 2:07.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Sadil, Kobza, Prajza Sadil, Kobza, Prajza | AK Šternberk | 2:14.98 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Kudr,Stodůlka,Konečný Kudr,Stodůlka,Konečný | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:17.15 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Hábl,Bárta,Kudr Hábl,Bárta,Kudr | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:37.14 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostřížková, Žurková, Kolajová Ostřížková, Žurková, Kolajová | AK Hodonín | 2:14.87 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Valušková,Halátková,Peršinová Valušková,Halátková,Peršinová | TJ Sokol Opava | 2:20.89 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Šenovská, Gabrhelová, Lacigová Šenovská, Gabrhelová, Lacigová | AK PSK Zlín | 2:21.01 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Michalíková,Dudová,Cicáková Michalíková,Dudová,Cicáková | AK SSK Vítkovice | 2:21.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Divišová, Kukulová, Hudečková Divišová, Kukulová, Hudečková | TJ Šumperk | 2:33.89 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Králíčková,Patzelová,Zweinerová Králíčková,Patzelová,Zweinerová | AHA Vyškov | 2:39.04 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sedlářová, Marková, Herzánová Sedlářová, Marková, Herzánová | AK Hodonín | 2:29.56 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Šťastná V.,Rochová,Kukulová Šťastná V.,Rochová,Kukulová | TJ Sokol Opava | 2:30.33 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Křivová,Wolfová,Hurníková Křivová,Wolfová,Hurníková | AK SSK Vítkovice | 2:37.99 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Harásková,Matušková,Rounová Harásková,Matušková,Rounová | TJ Šumperk | 2:38.22 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |