3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Břeclav (25. 9. 2010)skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej KmentaOndřej Kmenta
AK Zlín |
92 | 7.01 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Patrik MacháčPatrik Macháč
AK Zlín |
93 | 6.71 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | 6.44 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin HeindlMartin Heindl
TJ Sokol Opava |
92 | 6.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 6.26 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK Olomouc |
92 | 5.97 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Štěpán PavelŠtěpán Pavel
TJ Sokol Opava |
92 | 5.72 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
AK SSK Vítkovice |
92 | 5.56 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub KotkolíkJakub Kotkolík
AK SSK Vítkovice |
91 | 4.16 | 2.00 | |||||||||||||||
Jan HummelJan Hummel
AK SSK Vítkovice |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš ProkšTomáš Prokš
TJ Sokol Opava |
91 | DNP | |||||||||||||||||
David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | 6.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 6.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK Vítkovice |
93 | 6.59 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita Brno |
93 | 6.40 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip DittrichFilip Dittrich
JAC Brno |
93 | 6.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK Vítkovice |
94 | 6.27 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia Havířov |
94 | 6.18 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 6.13 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David GlabazňaDavid Glabazňa
TJ Sokol Opava |
94 | 6.08 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adam FialaAdam Fiala
AK SSK Vítkovice |
93 | 6.06 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub ŠlampaJakub Šlampa
Atletický klub Kyjov |
94 | 6.02 | ||||||||||||||||
12 |
Petr VašekPetr Vašek
JAC Brno |
94 | 6.00 | ||||||||||||||||
13 |
Erik PistovčákErik Pistovčák
AK SSK Vítkovice |
94 | 6.00 | ||||||||||||||||
14 |
Petr KoutnýPetr Koutný
AK Olomouc |
94 | 5.81 | ||||||||||||||||
15 |
Michal MelicherMichal Melicher
AO Slavia Havířov |
94 | 5.80 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš MikulaTomáš Mikula
AO Slavia Havířov |
94 | 5.60 | ||||||||||||||||
17 |
Lukáš HájekLukáš Hájek
JAC Brno |
94 | 4.20 | ||||||||||||||||
Jakub MádrJakub Mádr
AK Olomouc |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Marek BenátskýMarek Benátský
AC Moravská Slavia Brno |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Adam HolčákAdam Holčák
AC Moravská Slavia Brno |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej MachoOndřej Macho
AK Olomouc |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivana ChrebetováIvana Chrebetová
JAC Brno |
91 | 5.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK SSK Vítkovice |
92 | 5.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie DrábkováLucie Drábková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 5.51 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina VodováKateřina Vodová
AK Olymp Brno B |
91 | 5.46 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominika HorniakováDominika Horniaková
AK SSK Vítkovice |
92 | 5.29 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka KošárkováLenka Košárková
JAC Brno |
92 | 5.29 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Olymp Brno B |
93 | 5.28 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Aneta FloriánováAneta Floriánová
JAC Brno |
94 | 5.16 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK Zlín |
92 | 5.13 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 5.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 4.99 | ||||||||||||||||
12 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 4.98 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp Brno |
91 | 4.84 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 4.83 | ||||||||||||||||
15 |
Kristýna LánskáKristýna Lánská
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 4.77 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ Třinec |
94 | 4.73 | ||||||||||||||||
17 |
Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ Třinec |
94 | 4.69 | ||||||||||||||||
Karolína BěhalováKarolína Běhalová
SK Přerov |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková
AK Olymp Brno B |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Claudia HladíkováClaudia Hladíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 5.63 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Darina DeglovičováDarina Deglovičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 5.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
AK Olymp Brno |
94 | 5.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová
AK SSK Vítkovice |
93 | 5.31 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 5.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp Brno |
94 | 5.08 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
AK SSK Vítkovice |
94 | 4.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK Vítkovice |
93 | 4.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
AK Olymp Brno |
93 | 4.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta HurníkováMarkéta Hurníková
TJ Sokol Opava |
93 | 4.48 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 4.46 | ||||||||||||||||
12 |
Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 4.13 | ||||||||||||||||
MB |
Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková
AK Olymp Brno |
93 | 5.29 | ||||||||||||||||
Eliška KrutákováEliška Krutáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |