Finále KP družstev mladšího žactva a přípravek
Kladno - Sletiště (19. 9. 2010)4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 19.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veselý, Veselý, Zethner, Majer Veselý, Veselý, Zethner, Majer | TJ Slavoj Stará Boleslav | 33.76 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Moravec, Bečka, Franc, Plášil Moravec, Bečka, Franc, Plášil | TJ Sokol Kolín-atletika | 33.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Najman, Šmíd, Nodl, Pešička Najman, Šmíd, Nodl, Pešička | A. C. TEPO Kladno | 34.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Šimon, Lukeš, Svoboda, Havlíček Šimon, Lukeš, Svoboda, Havlíček | TJ Spartak Vlašim | 36.01 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Volf, Merta, Fiala, Počmourný Volf, Merta, Fiala, Počmourný | A. C. TEPO Kladno | 36.77 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Novák, Faměra, Faměra, Mikula Novák, Faměra, Faměra, Mikula | Sokol Roztoky u Prahy | 41.53 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matoušek , Kubista, Pecka, Sládek Matoušek , Kubista, Pecka, Sládek | TJ Slavoj Stará Boleslav | 35.76 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Dědek, Braun, Kraus, Bezucha Dědek, Braun, Kraus, Bezucha | TJ Sokol Kolín-atletika | 36.36 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Gladkov, Andrle, Kadlec, Kratochvíl Gladkov, Andrle, Kadlec, Kratochvíl | AC Čáslav | 37.42 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Rajdl, Šindler, Ledvinka, Hladůvka Rajdl, Šindler, Ledvinka, Hladůvka | AC TEPO Kladno B | 37.84 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 19.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bukovič, Tencl, Melezínek, Zrůst Bukovič, Tencl, Melezínek, Zrůst | TJ Sokol Kolín-atletika | 36.82 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | Šimůnek, Zeman, Stránský, Urbánek Šimůnek, Zeman, Stránský, Urbánek | TJ Slavoj Stará Boleslav | 37.86 | ||||||||||||||||
3 | Olič, Jelínek, Ježek, Kuchera Olič, Jelínek, Ježek, Kuchera | A. C. TEPO Kladno | 38.64 | ||||||||||||||||
4 | Javůrek, Hevessy, Novák, holub Javůrek, Hevessy, Novák, holub | AC TEPO Kladno B | 41.06 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 19.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žižková, Šimonová, Slavíčková, Neradová Žižková, Šimonová, Slavíčková, Neradová | TJ Sokol Kolín-atletika | 32.46 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Dvořáková , Břehová, Doubravouvá, Doubravová Dvořáková , Břehová, Doubravouvá, Doubravová | A. C. TEPO Kladno | 32.54 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Svobodová, Cabrnochová, Roušarová, Matoušková Svobodová, Cabrnochová, Roušarová, Matoušková | TJ Slavoj Stará Boleslav | 34.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Slavíková, ryšánková, Dlouhá, Steklá Slavíková, ryšánková, Dlouhá, Steklá | AC Čáslav | 34.98 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Antošová, Vobecká, Hrabáková, motyčková Antošová, Vobecká, Hrabáková, motyčková | TJ Spartak Vlašim | 35.58 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Rudková , Jindrová, Poschlová, Zelenková Rudková , Jindrová, Poschlová, Zelenková | AC TEPO Kladno B | 36.92 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 19.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poschlová, Kinclová, Novotná, Horáčková Poschlová, Kinclová, Novotná, Horáčková | A. C. TEPO Kladno | 35.02 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Klepetková, Dolejší, Filounová, Králová Klepetková, Dolejší, Filounová, Králová | TJ Sokol Kolín-atletika | 36.20 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | SládkováBarešová, Lupejová, Šaldová SládkováBarešová, Lupejová, Šaldová | TJ Slavoj Stará Boleslav | 36.48 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Wojasová, Hájková, Bízková, Šoustková Wojasová, Hájková, Bízková, Šoustková | AC TEPO Kladno B | 37.84 | ||||||||||||||||
Matějková, Pipková, Petříčková, Brabcová Matějková, Pipková, Petříčková, Brabcová | AC Čáslav | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 19.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horynová, Kuhnová, Somrová, Sucharová Horynová, Kuhnová, Somrová, Sucharová | A. C. TEPO Kladno | 36.51 | 2.00 | |||||||||||||||
2 | Vokálová, Czajková, Nykodymová, Čeřovská Vokálová, Czajková, Nykodymová, Čeřovská | TJ Sokol Kolín-atletika | 37.43 | ||||||||||||||||
3 | Veselá, Kleinerová, Doksanská, %Zižáková Veselá, Kleinerová, Doksanská, %Zižáková | TJ Slavoj Stará Boleslav | 38.20 | ||||||||||||||||
4 | Erbenová, Karlovská, Hňuková , Tenorová Erbenová, Karlovská, Hňuková , Tenorová | AC TEPO Kladno B | 40.72 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |