Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY středoškolský atletický pohár 2010 OK Praha 5-7

Praha (21. 9. 2010)

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka Táborská Jitka Táborská 94 OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 08.37
2 Alexandra Hánová Alexandra Hánová 93 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 08.63
3 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 08.65
4 Kristýna PalátováKristýna Palátová 95 OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 08.66
5 Kristina Bártová Kristina Bártová 94 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 12.22
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 08.79
2 Nicola MatějčkováNicola Matějčková 91 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 09.33
3 Nicol NippertováNicol Nippertová 95 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 09.46
4 Michaela NovotnáMichaela Novotná 94 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 09.51
Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 91 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka VosátkováRadka Vosátková 92 OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 09.00
2 Veronika DuškováVeronika Dušková 92 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 09.23
3 Kateřina TlachováKateřina Tlachová 94 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 09.65
4 Kristina ImmerováKristina Immerová 93 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 10.00
5 Magda ZwingerováMagda Zwingerová 95 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 10.04
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 93 Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5 11.36
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 11.51
3 Robert ŠkoloudRobert Školoud 91 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 12.11
4 Jeremy SovaJeremy Sova 95 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 12.46
5 Jan Ondráček Jan Ondráček 93 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 14.09
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 11.65
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 12.02
3 Jiří NovákJiří Novák 91 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 12.51
4 David PaznochtDavid Paznocht 93 Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5 12.61
5 Šimon Cibulka Šimon Cibulka 95 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 13.65
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TáborskýTomáš Táborský 94 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 12.41
2 Karel KovářKarel Kovář 92 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 12.77
3 Tadeáš DohnalTadeáš Dohnal 92 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 12.80
4 Ondřej ZELENÝOndřej ZELENÝ 94 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 12.95
Martin JanešMartin Janeš 95 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik RajskýDominik Rajský 91 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 12.39
2 Václav VALENTAVáclav VALENTA 91 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 12.47
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 12.57
4 Jakub WoleskýJakub Woleský 92 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 12.68
Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GránJakub Grán 94 Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5 11.91
2 Vojtěch HaničinecVojtěch Haničinec 93 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 12.92
3 Šimon HrazdíraŠimon Hrazdíra 94 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 13.08
4 František NovotnýFrantišek Novotný 93 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 13.14
5 Lukáš HrachovinaLukáš Hrachovina 94 G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6 14.03
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 27.28
2 Anna LangerováAnna Langerová 95 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 27.97
3 Jitka Sýkorová Jitka Sýkorová 92 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 28.76
4 Anna BurianováAnna Burianová 91 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 31.48
5 Klára DaňkováKlára Daňková 95 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 33.37
6 Iryna PronyshynIryna Pronyshyn 94 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 34.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 27.98
2 Anna MaternováAnna Maternová 92 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 30.50
3 Kateřina NeumannováKateřina Neumannová 92 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 31.29
4 Hana KulíkováHana Kulíková 93 OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 31.79
5 Sára KapustováSára Kapustová 95 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 33.92
6 Rebeca VernerováRebeca Vernerová 93 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 34.44
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PalátováKarolína Palátová 95 OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 29.57
2 Anna ZemánkováAnna Zemánková 91 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 30.27
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 30.91
4 Barbora Říhová Barbora Říhová 94 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 33.44
Tereza ZahradníkováTereza Zahradníková 92 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 50.56
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 51.22
3 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 93 Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5 51.83
4 Robert ŠkoloudRobert Školoud 91 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 53.56
5 David LojkásekDavid Lojkásek 94 G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6 55.15
6 Jan OndráčekJan Ondráček 93 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 66.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 50.67
2 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 54.36
3 David TetourDavid Tetour 91 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 57.08
4 František ČejkaFrantišek Čejka 92 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 59.32
5 Václav VALENTAVáclav VALENTA 91 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 59.70
6 Tomáš BendaTomáš Benda 95 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 61.90
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DOUBRAVSKÝTomáš DOUBRAVSKÝ 91 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 56.19
2 Šimon HrazdíraŠimon Hrazdíra 94 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 57.53
3 Dominik RajskýDominik Rajský 91 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 58.22
4 Jiří NovákJiří Novák 92 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 58.91
5 František NovotnýFrantišek Novotný 93 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 62.41
6 Šimon Cibulka Šimon Cibulka 95 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 65.64
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HrazdíraŠtěpán Hrazdíra 93 Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5 55.60
2 Havel HYNEKHavel HYNEK 94 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 58.41
3 Filip NovákFilip Novák 92 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 60.17
4 Lukáš HrachovinaLukáš Hrachovina 94 G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6 62.20
5 Lukáš KrauskoLukáš Krausko 94 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 72.67
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Irena Šedivá Irena Šedivá 92 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 2:35.23
2 Alexandra Hánová Alexandra Hánová 93 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 2:35.77
3 Hana DlouháHana Dlouhá 94 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 2:36.73
4 Kateřina NeumannováKateřina Neumannová 92 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 2:45.35
5 Kateřina MarkováKateřina Marková 93 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 2:51.74
6 Veronika ToncarováVeronika Toncarová 94 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 2:57.79
7 Lída ŠámalováLída Šámalová 92 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 3:00.71
8 Šárka PavlíčkováŠárka Pavlíčková 93 OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 3:09.11
9 Kristýna BlažkováKristýna Blažková 93 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 3:12.76
10 Eliška NehasilováEliška Nehasilová 95 OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 3:15.25
11 Šárka HvězdováŠárka Hvězdová 95 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 3:18.62
12 Adéla PallováAdéla Pallová 93 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 3:19.44
13 Fany HybnerováFany Hybnerová 91 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 3:55.19
Celkem 13 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KufJan Kuf 91 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 4:23.86
2 Kryštof ŠefernaKryštof Šeferna 94 G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6 4:32.14
3 Jan PolákJan Polák 94 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 4:39.46
4 Vojtěch WeisVojtěch Weis 93 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 4:43.53
5 Šimon DušekŠimon Dušek 95 G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6 4:57.49
6 Jiří CharvátJiří Charvát 94 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 5:00.75
7 Filip BERÁNEKFilip BERÁNEK 92 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 5:02.15
8 Albert EbrAlbert Ebr 93 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 5:03.08
9 Martin HebíkMartin Hebík 94 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 5:07.06
10 Jan ŠebestaJan Šebesta 95 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 6:13.83
Jan LiškaJan Liška 93 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 DNP
Jakub PexaJakub Pexa 94 Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5 DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David HonzátkoDavid Honzátko 92 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 4:21.48
2 Michael MalýMichael Malý 93 Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5 4:39.78
3 Jan KukačkaJan Kukačka 91 G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 4:40.76
4 Dominik SteinhauzerDominik Steinhauzer 92 G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 4:49.46
5 Patrik JEDLIČKAPatrik JEDLIČKA 92 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 4:56.89
6 Sebastian NáseSebastian Náse 93 Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 5:02.46
7 Jan FreibišJan Freibiš 93 Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 5:08.33
8 Tomáš BendaTomáš Benda 95 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 5:10.62
9 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík 95 Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 5:10.70
10 Robin HorňákRobin Horňák 95 G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6 5:20.47
MS Michal ŠestákMichal Šesták 91 Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 4:47.12
Lukáš KrauskoLukáš Krausko 94 SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 DNP
Celkem 12 závodníků

100-200-300-400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Šimon, Němeček, Nykl, Kuf A - Šimon, Němeček, Nykl, Kuf Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 2:05.59
2 Vodrážka, Voleský, Školoud, Pavlíček Vodrážka, Voleský, Školoud, Pavlíček G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 2:07.24
3 Malý, Hrazdíra, Paznocht, Cysař Malý, Hrazdíra, Paznocht, Cysař Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5 2:12.62
4 Rajský, Tetour, Kukačka, Táborský Rajský, Tetour, Kukačka, Táborský G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 2:17.38
5 A - Hynek, Valenta, Doubravsý, Beránek A - Hynek, Valenta, Doubravsý, Beránek Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 2:17.86
6 Lojkásek, Hrachovina, Hladík, Dušek Lojkásek, Hrachovina, Hladík, Dušek G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6 2:19.46
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dohnal, Novák J., Kubeš, Honzátko Dohnal, Novák J., Kubeš, Honzátko Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 2:10.99
2 Benda, Novotný, Pavlík, Sova Benda, Novotný, Pavlík, Sova Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 2:20.27
3 Ondráček, Šorm, Hebík, Střešňák Ondráček, Šorm, Hebík, Střešňák SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5 2:24.15
4 B - Kovář, Zelený, Šesták, Jedlička B - Kovář, Zelený, Šesták, Jedlička Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5 2:28.94
B . Hrazdíra, Polák, Matzner, Kamenický B . Hrazdíra, Polák, Matzner, Kamenický Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 DQ
Poznámky:
Hozený předávací kolík na 1. předávce
Celkem 5 závodníků

100-200-300-400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hánová, Drhová, Langerová, Galertová Hánová, Drhová, Langerová, Galertová Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6 2:31.77
2 A - Šeborová, Dudková, Šedivá, Toncarová A - Šeborová, Dudková, Šedivá, Toncarová Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 2:39.49
3 Dušková, Sýkorová, Zemánková, Dlouhá Dušková, Sýkorová, Zemánková, Dlouhá G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6 2:44.16
4 A - Táborská, Palátová, Ecksteiná, Korousová A - Táborská, Palátová, Ecksteiná, Korousová OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 2:55.23
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burianová, Zwingerová M., Vilimovská, Hříchová Burianová, Zwingerová M., Vilimovská, Hříchová Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5 2:40.60
2 B - Vosátková, Nehasilová, Palátová, Kulíková B - Vosátková, Nehasilová, Palátová, Kulíková OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6 2:57.28
3 Tlachová, Vondrášková, Neumannová, Novotná Tlachová, Vondrášková, Neumannová, Novotná G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5 3:00.49
4 B - Bártová, Purkrábková, Nippertová, Kapustová B - Bártová, Purkrábková, Nippertová, Kapustová Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7 3:02.14
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavel NyklPavel Nykl
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
91 2.00
2 Jan ŠimonJan Šimon
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
91 1.84
Jan KubešJan Kubeš
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
94 1.84
4 David TetourDavid Tetour
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
91 1.76
Jakub KADLECJakub KADLEC
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
93 1.76
Jiří RákosníkJiří Rákosník
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
92 1.76
7 Filip TukaFilip Tuka
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
93 1.72
Pavel ŠEBELÍKPavel ŠEBELÍK
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
93 1.72
Matěj SchinkoMatěj Schinko
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
91 1.72
10 Štěpán HrazdíraŠtěpán Hrazdíra
Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5
93 1.68
11 Jakub KlímaJakub Klíma
Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5
92 1.64
12 Jakub PosledníJakub Poslední
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
92 1.60
Matěj MizeraMatěj Mizera
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
92 1.60
Štěpán PileckýŠtěpán Pilecký
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
93 1.60
15 Vojtěch HaničinecVojtěch Haničinec
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
93 1.56
16 Igor ŠeboIgor Šebo
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
93 1.52
Tomáš Ročeň Tomáš Ročeň
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
92 1.52
18 Filip MANDELFilip MANDEL
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
93 1.44
19 Filip KrčálFilip Krčál
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
93 0
Luboš ZigoLuboš Zigo
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
94 0
Michal KovářMichal Kovář
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
91 0
Jan NovotnýJan Novotný
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
91 0
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alena GalertováAlena Galertová
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
92 1.59
2 Michaela DudkováMichaela Dudková
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
95 1.51
3 Maria- Luisa EcksteinováMaria- Luisa Ecksteinová
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
94 1.43
4 Hana KulíkováHana Kulíková
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
93 1.39
5 Kristýna PalátováKristýna Palátová
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
95 1.35
6 Kateřina MarkováKateřina Marková
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
93 1.31
Kristina Bártová Kristina Bártová
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
94 1.31
Lucie VilimovskáLucie Vilimovská
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
92 1.31
Daniela VaníčkováDaniela Vaníčková
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
91 1.31
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
95 1.31
Mariana OpočenskáMariana Opočenská
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
95 1.31
12 Veronika ToncarováVeronika Toncarová
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
94 1.27
Fany HybnerováFany Hybnerová
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
91 1.27
Veronika Dušková Veronika Dušková
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
92 1.27
15 Nicola MatějčkováNicola Matějčková
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
91 1.15
Jana BlažkováJana Blažková
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
94 1.15
Michaela VondáškováMichaela Vondášková
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
94 0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Junioři

(út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel NyklPavel Nykl
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
91 6.86
2 Jan ŠimonJan Šimon
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
91 6.67
3 Jan KubešJan Kubeš
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
94 6.13
4 Tadeáš DohnalTadeáš Dohnal
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
92 5.70
5 Lukáš MatznerLukáš Matzner
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
93 5.67
6 Petr Špaček Petr Špaček
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
92 5.63
7 Jakub KADLECJakub KADLEC
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
93 5.61
8 Jakub GránJakub Grán
Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5
94 5.58
9 Martin JanešMartin Janeš
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
95 5.55
10 Jakub WoleskýJakub Woleský
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
92 5.54
11 Tomáš TáborskýTomáš Táborský
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
94 5.46
12 Jiří RákosníkJiří Rákosník
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
92 5.40
13 Štěpán PileckýŠtěpán Pilecký
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
93 5.38
14 Petr StřešňákPetr Střešňák
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
91 5.31
15 Karel KovářKarel Kovář
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
92 5.30
16 Martin HolečekMartin Holeček
Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5
93 5.19
17 Michal StoklasaMichal Stoklasa
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
93 5.10
18 Jeremy SovaJeremy Sova
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
95 5.09
19 Ondřej ZELENÝOndřej ZELENÝ
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
94 5.04
20 Prokop VodrážkaProkop Vodrážka
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
91 4.98
21 Albert EbrAlbert Ebr
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
93 4.96
22 David BlagodárnýDavid Blagodárný
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
92 4.70
23 Matěj MizeraMatěj Mizera
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
92 4.36
František ČejkaFrantišek Čejka
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
92 0
Vojtěch PetrákVojtěch Petrák
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
95 0
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Juniorky

(út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela DudkováMichaela Dudková
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
95 4.99
2 Jitka Sýkorová Jitka Sýkorová
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
94 4.76
3 Maria- Luisa EcksteinováMaria- Luisa Ecksteinová
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
94 4.69
4 Anna LangerováAnna Langerová
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
95 4.53
5 Kateřina DrhováKateřina Drhová
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
95 4.43
6 Kristýna KorousováKristýna Korousová
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
95 4.32
Tereza ČíhalováTereza Číhalová
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
92 4.32
8 Karolína PalátováKarolína Palátová
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
95 4.31
9 Anna ZemánkováAnna Zemánková
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
92 4.25
10 Anna BurianováAnna Burianová
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
91 4.11
11 Markéta NidetzkáMarkéta Nidetzká
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
91 4.07
12 Kateřina ZwingerováKateřina Zwingerová
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
93 3.98
13 Michaela NovotnáMichaela Novotná
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
94 3.90
14 Mariana OpočenskáMariana Opočenská
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
95 3.63
15 Tereza PorubováTereza Porubová
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
92 3.61
16 Hana LaníkováHana Laníková
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
93 3.58
17 Kateřina TlachováKateřina Tlachová
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
94 3.55
Karolina ŠeborováKarolina Šeborová
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
92 0
Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
91 0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Juniorky

(út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irena Šedivá Irena Šedivá
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
92 12.04
2 Alena GalertováAlena Galertová
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
92 11.47
3 Kristýna KorousováKristýna Korousová
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
95 09.82
4 Tereza ČíhalováTereza Číhalová
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
92 08.68
5 Noemi PurkrábkováNoemi Purkrábková
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
94 08.52
6 Radka VosátkováRadka Vosátková
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
92 08.27
7 Josefína KufováJosefína Kufová
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
95 08.08
8 Kateřina ZwingerováKateřina Zwingerová
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
93 07.83
9 Šárka HvězdováŠárka Hvězdová
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
95 07.53
10 Daniela VaníčkováDaniela Vaníčková
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
91 07.48
11 Magda ZwingerováMagda Zwingerová
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
95 07.14
12 Eliška Čermáková Eliška Čermáková
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
94 07.08
13 Hana LaníkováHana Laníková
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
93 06.84
14 Markéta NidetzkáMarkéta Nidetzká
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
91 06.47
15 Sára KapustováSára Kapustová
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
95 06.25
16 Jana BlažkováJana Blažková
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
94 06.06
17 Michaela VondáškováMichaela Vondášková
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
94 05.85
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
OA Krupkovo nám., P6OA Krupkovo nám., P6
92 0
Petra PospíšilováPetra Pospíšilová
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
92 0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 5kg - Junioři

(út, 21.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KubánekJan Kubánek
Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5
92 12.10
2 David LojkásekDavid Lojkásek
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
94 11.87
3 Lukáš MatznerLukáš Matzner
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
93 11.61
4 Vojtěch MalýVojtěch Malý
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
91 11.19
5 Matěj SchinkoMatěj Schinko
G. Nad Kavalírkou, P5G. Nad Kavalírkou, P5
91 11.16
6 Michal KulhavýMichal Kulhavý
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
91 11.07
7 Jan LorencJan Lorenc
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
92 11.04
8 Jakub KlímaJakub Klíma
Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5
92 10.70
9 Petr Treml Petr Treml
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
91 10.61
10 Tomáš DOUBRAVSKÝTomáš DOUBRAVSKÝ
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
91 10.47
11 Filip NovákFilip Novák
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
92 10.16
Matěj ŠůchaMatěj Šůcha
Gym. Arabská, P6Gym. Arabská, P6
91 10.16
13 Filip BERÁNEKFilip BERÁNEK
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
92 10.10
14 Michal ValášekMichal Valášek
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
91 09.93
15 Filip MANDELFilip MANDEL
Smíchovská SPŠ, P5Smíchovská SPŠ, P5
93 09.75
16 Jakub LorencJakub Lorenc
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
91 09.54
17 Tomáš KováříkTomáš Kovářík
G. J. Keplera, P6G. J. Keplera, P6
91 09.50
18 Matěj ListíkMatěj Listík
Gym. Ch. Dopplera, P5Gym. Ch. Dopplera, P5
94 09.18
19 Petr BruchPetr Bruch
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
92 08.89
20 David BlagodárnýDavid Blagodárný
G. Nad Alejí, P6G. Nad Alejí, P6
92 08.83
21 Voldřich MatoušVoldřich Matouš
Gym. Na Zatlance, P5Gym. Na Zatlance, P5
93 08.17
22 Jakub DáňaJakub Dáňa
Gym. Nad Štolou, P7Gym. Nad Štolou, P7
91 08.12
23 Daniel KeroušDaniel Kerouš
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
92 07.90
Filip KrčálFilip Krčál
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
93 0
Luboš ZigoLuboš Zigo
SPŠD Plzeňská, P5SPŠD Plzeňská, P5
94 0
Celkem 25 závodníků