výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajské soutěže družstev mladšího žactva II. třídy - přípravka, skupina B

Dvůr Králové nad Labem (23. 9. 2010)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9 274
2 Jan VoborníkJan Voborník 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.1 233
3 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.2 214
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.6 145
5 Jan KuchtaJan Kuchta 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.0 88
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.5 161
2 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.7 129
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.9 101
4 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9 101
5 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.3 53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecháčekJiří Pecháček 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.5 161
2 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.7 129
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.8 115
4 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9 101
5 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9 101
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František MarekFrantišek Marek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.0 88
2 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.3 53
3 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.9 9
MS Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.6 27
MS Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.3 0
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.2 458
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.4 413
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.7 348
4 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.8 328
5 Pavlína HolečkováPavlína Holečková 99 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.3 235
6 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.3 235
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9 308
2 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.9 308
3 Tereza PreclíkováTereza Preclíková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.0 289
4 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.1 270
5 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.2 252
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.4 413
2 Kateřina VobořilováKateřina Vobořilová 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.4 413
3 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.1 270
4 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.5 201
5 Klára JakicováKlára Jakicová 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 11.4 80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.7 348
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.7 348
3 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.8 328
4 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.4 218
5 Pavla PrudičováPavla Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.7 170
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:02.4 474
2 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:03.8 454
3 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:04.2 449
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.0 346
5 Jan VoborníkJan Voborník 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:12.5 340
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.7 302
7 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.8 290
8 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.0 265
9 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.6 248
10 Jan KuchtaJan Kuchta 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.5 219
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:01.0 494
2 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:02.5 473
3 Jiří PecháčekJiří Pecháček 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:05.8 427
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.5 293
5 František MarekFrantišek Marek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.3 284
6 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:17.9 277
7 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:25.5 199
8 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.5 190
MS Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
MS Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:23.7 217
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:03.1 464
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:04.1 450
3 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:05.0 438
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:08.0 397
5 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:09.9 373
6 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.3 368
7 Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.7 338
8 Kateřina VobořilováKateřina Vobořilová 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:13.2 332
9 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:13.5 328
10 Pavlína HolečkováPavlína Holečková 99 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:14.0 322
11 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.7 314
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:24.2 212
2 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.5 209
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:26.3 192
4 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.9 186
5 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.3 182
6 Pavla PrudičováPavla Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:30.7 153
7 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:31.6 145
8 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:32.7 136
9 Tereza PreclíkováTereza Preclíková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:33.0 134
10 Klára JakicováKlára Jakicová 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:57.4 9
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 4.12 225
2 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.86 184
3 Jan VoborníkJan Voborník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.81 176
4 Jakub RoubalJakub Roubal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.72 162
5 Jiří PecháčekJiří Pecháček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.71 161
6 Jan KuchtaJan Kuchta
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.48 127
7 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.47 126
8 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.46 125
9 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.45 123
10 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.45 123
11 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.43 121
12 František MarekFrantišek Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.40 116
13 Jaroslav NěmecJaroslav Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.34 108
14 Ondřej MetelkaOndřej Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.31 104
15 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.21 91
16 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.20 90
17 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.20 90
18 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.06 73
MS Vojtěch MervartVojtěch Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 3.05 72
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 2.95 60
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie HypešováNatálie Hypešová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.60 220
2 Kateřina VobořilováKateřina Vobořilová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.57 214
3 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.54 208
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.48 196
5 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.48 196
6 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.44 188
7 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.41 182
8 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.37 174
9 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.30 161
10 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.30 161
11 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.24 150
12 Pavlína HolečkováPavlína Holečková
TJ DobruškaTJ Dobruška
99 3.21 144
13 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 3.21 144
14 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.10 124
15 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.05 116
16 Tereza PreclíkováTereza Preclíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.02 110
17 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 2.93 95
18 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 2.88 87
19 Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.85 83
20 Pavla PrudičováPavla Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 2.63 50
21 Klára JakicováKlára Jakicová
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 2.46 29
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VoborníkJan Voborník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 45.00 266
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 37.06 200
3 Jakub RoubalJakub Roubal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 36.53 196
4 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 35.50 187
5 Jan KuchtaJan Kuchta
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 32.16 161
6 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 30.52 147
7 Jiří PecháčekJiří Pecháček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 29.30 138
8 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 29.22 137
9 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 28.32 130
10 Jaroslav NěmecJaroslav Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 28.18 129
11 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 27.92 127
12 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 26.80 118
13 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 25.30 107
14 František MarekFrantišek Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 23.60 94
15 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 22.00 82
16 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 21.60 79
17 Ondřej MetelkaOndřej Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 20.50 70
18 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 11.60 8
MS Vojtěch MervartVojtěch Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 24.80 103
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 19.85 65
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 23.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 38.84 341
2 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 36.00 307
3 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 31.80 256
4 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 31.20 249
5 Pavlína HolečkováPavlína Holečková
TJ DobruškaTJ Dobruška
99 31.18 249
6 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 30.48 241
7 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 28.84 222
8 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 28.20 214
9 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 26.15 190
10 Natálie HypešováNatálie Hypešová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 23.36 158
11 Kateřina VobořilováKateřina Vobořilová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 22.36 147
12 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 21.46 137
13 Pavla PrudičováPavla Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 20.74 129
14 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 18.14 100
15 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 17.18 90
16 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 16.95 87
17 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 16.92 87
18 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 16.65 84
19 Tereza PreclíkováTereza Preclíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 15.28 69
20 Klára JakicováKlára Jakicová
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 12.50 41
21 Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 10.00 16
Celkem 21 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1113
2 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1081
3 Jan VoborníkJan Voborník 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1015
4 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0994
5 Jiří PecháčekJiří Pecháček 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0887
6 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0820
7 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0710
8 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0700
9 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0652
10 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0638
11 Jan KuchtaJan Kuchta 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0595
12 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0584
13 František MarekFrantišek Marek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0582
14 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0580
15 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0567
16 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0524
17 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0520
18 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0409
MS Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0419
MS Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNF
Celkem 20 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1295
2 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1255
3 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1230
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1197
5 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1146
6 Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1127
7 Kateřina VobořilováKateřina Vobořilová 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1106
8 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1083
9 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1040
10 Pavlína HolečkováPavlína Holečková 99 TJ DobruškaTJ Dobruška 0950
11 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0904
12 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0866
13 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 0788
14 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0769
15 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0643
16 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0624
17 Tereza PreclíkováTereza Preclíková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 0602
18 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0593
19 Pavla PrudičováPavla Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 0502
20 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0482
21 Klára JakicováKlára Jakicová 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 0159
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4009
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3143
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2270
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové - BTJ Sokol Hradec Králové - B 0000
5 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Petiška V. 1112 (09.2/214-4.12/225-37.06/200-2:02.4/474)
Roubal J. 1080 (08.9/274-3.72/162-36.53/196-2:04.2/449)
Voborník J. 1014 (09.1/233-3.81/176-45.00/266-2:12.5/340)
Sobotka J. 993 (09.7/129-3.86/184-35.50/187-2:01.0/494)
Pecháček J. 886 (09.5/161-3.71/161-29.30/138-2:05.8/427)
Němec J. 819 (09.7/129-3.34/108-28.18/129-2:03.8/454)
Halíř P. 709 (09.9/101-3.47/126-29.22/137-2:12.0/346)
Metelka O. 699 (10.3/53-3.31/104-20.50/70-2:02.5/473)
Blatník F. 651 (09.6/145-3.45/123-22.00/82-2:15.7/302)
Blažek M. 637 (09.8/115-3.45/123-25.30/107-2:16.5/293)
Kuchta J. 594 (10.0/88-3.48/127-32.16/161-2:23.5/219)
Větvička T. 583 (09.9/101-3.21/91-27.92/127-2:19.0/265)
Marek F. 581 (10.0/88-3.40/116-23.60/94-2:17.3/284)
Hovorka V. 579 (09.5/161-3.43/121-11.60/8-2:16.8/290)
Hojný V. 566 (10.3/53-3.20/90-30.52/147-2:17.9/277)
Mikyska J. 533 (09.9/101-3.46/125-26.80/118-2:26.5/190)
Erben N. 519 (09.9/101-3.20/90-28.32/130-2:25.5/199)
Mervart V. 418 (10.6/27-3.05/72-24.80/103-2:23.7/217)
Hojný D. 408 (10.9/9-3.06/73-21.60/79-2:20.6/248)
Němec J. 125 (11.3/0-2.95/60-19.85/65-/)
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11149
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10398
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6444
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové - BTJ Sokol Hradec Králové - B 2334
5 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 2470
Poznámky:
Stav po 3. kolech.
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4779
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4296
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3259
4 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 2842
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové - BTJ Sokol Hradec Králové - B 0000
Poznámky:
Stav ve 3. kole.
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13080
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12519
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10567
4 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 7277
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové - BTJ Sokol Hradec Králové - B 5755
Poznámky:
Stav po 3. kole.
Celkem 5 závodníků