Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladšího žactva
Blansko (23. 9. 2010)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KrčaOndřej Krča | 97 | BYAC Brno | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Jacob GrycJacob Gryc | 97 | AHA Vyškov | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Ondřej DžubaOndřej Džuba | 97 | AK Hodonín | 08.45 | |||||||||||||||
4 | Matouš VojtekMatouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 08.79 | |||||||||||||||
5 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | AHA Vyškov | 09.00 | |||||||||||||||
6 | Filip - Jan HouserFilip - Jan Houser | 98 | VSK Univerzita Brno | 09.16 | |||||||||||||||
7 | Jan ZbořilJan Zbořil | 98 | BYAC Brno | 09.36 | |||||||||||||||
8 | Petr BenešPetr Beneš | 97 | VSK Univerzita Brno | 09.52 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver KřížOliver Kříž | 98 | AK Hodonín | 09.26 | |||||||||||||||
2 | Michal ŠčevíkMichal Ščevík | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 09.63 | |||||||||||||||
3 | Jakub RichterJakub Richter | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Jan BadinJan Badin | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 09.88 | |||||||||||||||
5 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 09.94 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš MezeraTadeáš Mezera | 99 | AK Hodonín | 10.10 | |||||||||||||||
7 | Mikuláš BrázdaMikuláš Brázda | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10.35 | |||||||||||||||
Ondřej KachyňaOndřej Kachyňa | 98 | AK Hodonín | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KouřilKryštof Kouřil | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.75 | |||||||||||||||
2 | David NekoranecDavid Nekoranec | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.93 | |||||||||||||||
3 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AHA Vyškov | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Erik VeselýErik Veselý | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch StrakaVojtěch Straka | 99 | VSK Univerzita Brno | 09.68 | |||||||||||||||
Přemysl MichalecPřemysl Michalec | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
MB | Lukáš KlímaLukáš Klíma | 97 | ASK Blansko | 08.81 | |||||||||||||||
MB | Adam PernicaAdam Pernica | 97 | ASK Blansko | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacob GrycJacob Gryc | 97 | AHA Vyškov | 08.09 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KrčaOndřej Krča | 97 | BYAC Brno | 08.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej DžubaOndřej Džuba | 97 | AK Hodonín | 08.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KouřilKryštof Kouřil | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.77 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matouš VojtekMatouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 08.87 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | David NekoranecDavid Nekoranec | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.00 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | AHA Vyškov | 09.11 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Filip - Jan HouserFilip - Jan Houser | 98 | VSK Univerzita Brno | 09.17 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZbořilJan Zbořil | 98 | BYAC Brno | 09.20 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AHA Vyškov | 09.34 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Oliver KřížOliver Kříž | 98 | AK Hodonín | 09.39 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Petr BenešPetr Beneš | 97 | VSK Univerzita Brno | 09.45 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Erik VeselýErik Veselý | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Michal ŠčevíkMichal Ščevík | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 09.54 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch StrakaVojtěch Straka | 99 | VSK Univerzita Brno | 09.57 | |||||||||||||||
8 | Jakub RichterJakub Richter | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 09.83 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Anna TodorováAnna Todorová | 98 | SK Speed Brno | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Kristýna BračkováKristýna Bračková | 98 | AK Hodonín | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Barbora PopelářováBarbora Popelářová | 98 | SK Speed Brno | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Anna PliskováAnna Plisková | 98 | SK Speed Brno | 09.38 | |||||||||||||||
6 | Dominika PernicováDominika Pernicová | 97 | AHA Vyškov | 09.42 | |||||||||||||||
7 | Jana HeimerlováJana Heimerlová | 97 | AHA Vyškov | 09.94 | |||||||||||||||
8 | Nela MedkováNela Medková | 98 | JAC Brno | 10.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina DvořákováSabina Dvořáková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 09.53 | |||||||||||||||
2 | Denisa MachováDenisa Machová | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Marie SlanáMarie Slaná | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 09.93 | |||||||||||||||
4 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | JAC Brno | 10.05 | |||||||||||||||
5 | Natálie BenešováNatálie Benešová | 98 | SK Speed Brno | 10.55 | |||||||||||||||
6 | Jana SoldánováJana Soldánová | 98 | AHA Vyškov | 10.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠlichtováTereza Šlichtová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Eva PernikářováEva Pernikářová | 97 | AK Hodonín | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Pavla ŠkrabalováPavla Škrabalová | 99 | AK Hodonín | 09.80 | |||||||||||||||
4 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 10.15 | |||||||||||||||
5 | Nikola DaňkováNikola Daňková | 98 | AK Hodonín | 10.17 | |||||||||||||||
6 | Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková | 99 | AK Hodonín | 10.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Darina BursíkováDarina Bursíková | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová | 97 | AK Hodonín | 09.79 | |||||||||||||||
3 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 09.83 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Eliška StejskalováEliška Stejskalová | 00 | SK Speed Brno | 10.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Darina BursíkováDarina Bursíková | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno | 08.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna TodorováAnna Todorová | 98 | SK Speed Brno | 08.82 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BračkováKristýna Bračková | 98 | AK Hodonín | 09.12 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠlichtováTereza Šlichtová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.21 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Eva PernikářováEva Pernikářová | 97 | AK Hodonín | 09.26 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Anna PliskováAnna Plisková | 98 | SK Speed Brno | 09.34 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Barbora PopelářováBarbora Popelářová | 98 | SK Speed Brno | 09.46 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (čt, 23.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina DvořákováSabina Dvořáková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 09.55 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa MachováDenisa Machová | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 09.61 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová | 97 | AK Hodonín | 09.66 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 09.71 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Pavla ŠkrabalováPavla Škrabalová | 99 | AK Hodonín | 09.86 | |||||||||||||||
6 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 09.91 | |||||||||||||||
7 | Marie SlanáMarie Slaná | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 10.14 | |||||||||||||||
Dominika PernicováDominika Pernicová | 97 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |