CORNY středoškolský atletický pohár 2010 krajské finále Praha
Praha - Stadion mládeže (29. 9. 2010)skok daleký - Junioři
(st, 29.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ŠimonJan Šimon
Gym. Arabská, P6 |
91 | 6.61 | ||||||||||||||||
2 |
Jan KubešJan Kubeš
Gym. Ch. Dopplera, P5 |
94 | 6.04 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš MatznerLukáš Matzner
Gym. Arabská, P6 |
93 | 5.73 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš TáborskýTomáš Táborský
G. Nad Kavalírkou, P5 |
94 | 5.58 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub GránJakub Grán
Gym. Na Zatlance, P5 |
94 | 5.54 | ||||||||||||||||
6 |
Tadeáš DohnalTadeáš Dohnal
Gym. Ch. Dopplera, P5 |
92 | 5.49 | ||||||||||||||||
7 |
David SlukaDavid Sluka
Gym. Na Zatlance, P5 |
94 | 5.42 | ||||||||||||||||
8 |
Jan ChundelaJan Chundela
G. U Libeňského zámku, P8 |
91 | 5.41 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub WoleskýJakub Woleský
G. J. Keplera, P6 |
92 | 5.24 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub ChundelaJakub Chundela
G. U Libeňského zámku, P8 |
93 | 5.21 | ||||||||||||||||
11 |
Karel KOVÁŘKarel KOVÁŘ
Smíchovská SPŠ, P5 |
92 | 5.19 | ||||||||||||||||
12 |
Milan VacekMilan Vacek
G. Postupická, P4 |
93 | 5.18 | ||||||||||||||||
13 |
Prokop VodrážkaProkop Vodrážka
G. J. Keplera, P6 |
91 | 5.17 | ||||||||||||||||
14 |
Marek BřeskaMarek Břeska
G. Postupická, P4 |
91 | 5.12 | ||||||||||||||||
15 |
Marek BaborMarek Babor
G. Postupická, P4 |
93 | 4.91 | ||||||||||||||||
16 |
Jan KozaJan Koza
G. Nad Kavalírkou, P5 |
94 | 4.90 | ||||||||||||||||
17 |
Ondřej ZELENÝOndřej ZELENÝ
Smíchovská SPŠ, P5 |
94 | 4.67 | ||||||||||||||||
18 |
Martin HolečekMartin Holeček
Gym. Na Zatlance, P5 |
93 | 4.66 | ||||||||||||||||
19 |
Lukáš DominLukáš Domin
G. J. Keplera, P6 |
94 | 4.55 | ||||||||||||||||
Jakub KADLECJakub KADLEC
Smíchovská SPŠ, P5 |
93 | DNP | |||||||||||||||||
František ČejkaFrantišek Čejka
Gym. Ch. Dopplera, P5 |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(st, 29.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
Gym. Nad Štolou, P7 |
95 | 4.93 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina KoubkováKateřina Koubková
G. Omská, P10 |
93 | 4.55 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla ForétkováAdéla Forétková
FZŠ Barrandov II, P5 |
94 | 4.50 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela Kapcová Michaela Kapcová
G. Omská, P10 |
94 | 4.49 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie HruškováLucie Hrušková
G. Botičská, P2 |
94 | 4.41 | ||||||||||||||||
Kateřina DrhováKateřina Drhová
Gym. Arabská, P6 |
95 | 4.41 | |||||||||||||||||
7 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
Gym. Arabská, P6 |
95 | 4.32 | ||||||||||||||||
8 |
Denisa UrbánkováDenisa Urbánková
G. Postupická, P4 |
94 | 4.26 | ||||||||||||||||
9 |
Kristýna KorousováKristýna Korousová
OA Krupkovo nám., P6 |
95 | 4.25 | ||||||||||||||||
10 |
Anna ZemánkováAnna Zemánková
G. J. Keplera, P6 |
91 | 4.22 | ||||||||||||||||
11 |
Nicole MatějčkováNicole Matějčková
G. J. Keplera, P6 |
91 | 4.18 | ||||||||||||||||
12 |
Eliška KoťátkováEliška Koťátková
G. Omská, P10 |
91 | 4.16 | ||||||||||||||||
13 |
Šárka PavlíčkováŠárka Pavlíčková
OA Krupkovo nám., P6 |
93 | 4.15 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika ŠachováVeronika Šachová
G. Botičská, P2 |
95 | 4.09 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza ČíhalováTereza Číhalová
Gym. Arabská, P6 |
92 | 4.07 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina PetrovováKateřina Petrovová
G. U Libeňského zámku, P8 |
93 | 4.04 | ||||||||||||||||
17 |
Monika Frýdlová Monika Frýdlová
G. U Libeňského zámku, P8 |
93 | 3.82 | ||||||||||||||||
18 |
Tereza PodanáTereza Podaná
G. Postupická, P4 |
92 | 3.80 | ||||||||||||||||
19 |
Veronika Dušková Veronika Dušková
G. J. Keplera, P6 |
92 | 3.79 | ||||||||||||||||
20 |
Maria- Luisa EcksteinováMaria- Luisa Ecksteinová
OA Krupkovo nám., P6 |
94 | 3.66 | ||||||||||||||||
21 |
Johana BurešováJohana Burešová
G. Botičská, P2 |
95 | 3.63 | ||||||||||||||||
22 |
Kristina Bártová Kristina Bártová
Gym. Nad Štolou, P7 |
94 | 3.54 | ||||||||||||||||
Veronika ToncarováVeronika Toncarová
Gym. Nad Štolou, P7 |
94 | 0 | |||||||||||||||||
Tereza Veselá Tereza Veselá
G. U Libeňského zámku, P8 |
91 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |