Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky

České Budějovice (3. 10. 2010)

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.10.2010) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 SOKCBSOKCB 09.84
2 František CaisFrantišek Cais 97 4DVCB4DVCB 11.14
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 SOKCBSOKCB 12.26
4 David BrothánekDavid Brothánek 97 SOKCBSOKCB 12.80
5 Adam HečkoAdam Hečko 98 MILEVMILEV 13.06
6 Daniel HamáčekDaniel Hamáček 98 SOKCBSOKCB 13.24
7 Tomáš BitnerTomáš Bitner 98 4DVCB4DVCB 14.04
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 3.10.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít StrouhalVít Strouhal 97 CHYSKCHYSK 11.60
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 SOKCBSOKCB 11.82
3 Pavel KovalčukPavel Kovalčuk 98 CECCBCECCB 12.78
4 David PíšaDavid Píša 98 TABORTABOR 13.22
5 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TABORTABOR 13.48
6 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 SOKCBSOKCB 13.78
7 Jindřich MarešJindřich Mareš 98 CHYSKCHYSK 13.86
8 Jan MyslivecJan Myslivec 98 CZSTRCZSTR 15.10
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.10.2010) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 NVCELNVCEL 11.12
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 NVCELNVCEL 12.52
3 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 SOKCBSOKCB 12.60
4 Tereza PlačkováTereza Plačková 97 CZSTRCZSTR 13.04
5 Johana ČechováJohana Čechová 97 CECCBCECCB 13.24
6 Kateřina ChomátováKateřina Chomátová 97 TABORTABOR 13.78
7 Hana ŠindelářováHana Šindelářová 97 4DVCB4DVCB DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 3.10.2010) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 CECCBCECCB 11.40
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 CECCBCECCB 11.99
3 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 SKPCBSKPCB 12.35
4 Pavla PaďourkováPavla Paďourková 98 JINBYJINBY 12.51
5 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TABORTABOR 12.65
6 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 CZSTRCZSTR 13.53
7 Jana SvobodováJana Svobodová 98 TABORTABOR 13.71
8 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 SOKCBSOKCB 15.01
Celkem 8 závodníků