Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky

České Budějovice (3. 10. 2010)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 SOKCBSOKCB 2010
2 František CaisFrantišek Cais 97 4DVCB4DVCB 1664
3 Vít StrouhalVít Strouhal 97 CHYSKCHYSK 1329
4 Tomáš FilipTomáš Filip 97 SOKCBSOKCB 1196
5 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 SOKCBSOKCB 1174
6 Pavel KovalčukPavel Kovalčuk 98 CECCBCECCB 1144
7 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 SOKCBSOKCB 1068
8 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TABORTABOR 0869
9 Tomáš BitnerTomáš Bitner 98 4DVCB4DVCB 0834
10 David BrothánekDavid Brothánek 97 SOKCBSOKCB 0801
11 David PíšaDavid Píša 98 TABORTABOR 0762
12 Jindřich MarešJindřich Mareš 98 CHYSKCHYSK 0732
13 Daniel HamáčekDaniel Hamáček 98 SOKCBSOKCB 0664
14 Jan MyslivecJan Myslivec 98 CZSTRCZSTR 0392
Adam HečkoAdam Hečko 98 MILEVMILEV DNF
Celkem 15 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 CECCBCECCB 2159
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 NVCELNVCEL 2117
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 NVCELNVCEL 2025
4 Tereza PlačkováTereza Plačková 97 CZSTRCZSTR 1770
5 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 CZSTRCZSTR 1700
6 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 CECCBCECCB 1691
7 Pavla PaďourkováPavla Paďourková 98 JINBYJINBY 1654
8 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 SOKCBSOKCB 1621
9 Johana ČechováJohana Čechová 97 CECCBCECCB 1286
10 Kateřina ChomátováKateřina Chomátová 97 TABORTABOR 1227
11 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 SOKCBSOKCB 0947
12 Jana SvobodováJana Svobodová 98 TABORTABOR 0934
13 Hana ŠindelářováHana Šindelářová 97 4DVCB4DVCB 0273
Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TABORTABOR DNF
Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 SKPCBSKPCB DNF
Celkem 15 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav DrchalVáclav Drchal 99 SOKCBSOKCB 1527
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TABORTABOR 1461
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 4DVCB4DVCB 1402
4 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 CZSTRCZSTR 1315
5 Petr LoudaPetr Louda 99 BLATNBLATN 1254
6 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 NVCELNVCEL 1246
7 Petr VaněkPetr Vaněk 99 CECCBCECCB 1148
8 Vít JandaVít Janda 00 TABORTABOR 1072
9 Marek StrnadMarek Strnad 01 NVCELNVCEL 0976
10 Jakub BrožJakub Brož 00 CECCBCECCB 0935
11 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 JINBYJINBY 0885
12 Jindřich StránskýJindřich Stránský 99 JINBYJINBY 0859
13 Martin PlačekMartin Plaček 99 CZSTRCZSTR 0841
14 Jan BeranJan Beran 99 CECCBCECCB 0825
15 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 SOKCBSOKCB 0804
16 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 CZSTRCZSTR 0804
17 Filip SeidlFilip Seidl 99 SOKCBSOKCB 0725
18 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 CECCBCECCB 0677
19 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 SOKCBSOKCB 0663
20 Tomáš VostřákTomáš Vostřák 99 CHYSKCHYSK 0661
21 Jan JelínekJan Jelínek 00 NVCELNVCEL 0649
22 Vladimír BatystaVladimír Batysta 99 4DVCB4DVCB 0613
23 Petr SoukupPetr Soukup 01 CECCBCECCB 0561
24 František BednářFrantišek Bednář 99 JINBYJINBY 0547
25 Michal BabkaMichal Babka 99 SOKCBSOKCB 0519
26 Matyáš HavelMatyáš Havel 00 SOKCBSOKCB 0486
27 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 CZSTRCZSTR 0461
28 Lukáš ĎurecLukáš Ďurec 01 SSKBOSSKBO 0441
29 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 CHYSKCHYSK 0407
Celkem 29 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eva KunováEva Kunová 99 CECCBCECCB 1674
2 Petra ČernáPetra Černá 99 CZSTRCZSTR 1496
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 MILEVMILEV 1471
4 Anna ŠímováAnna Šímová 99 NVCELNVCEL 1396
5 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TABORTABOR 1319
6 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 NVCELNVCEL 1304
7 Hana VáchováHana Váchová 99 MILEVMILEV 1252
8 Eva NěmcováEva Němcová 99 NVCELNVCEL 1241
9 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 MILEVMILEV 1209
10 Tereza SuráTereza Surá 00 CECCBCECCB 1111
11 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 SOKCBSOKCB 1025
12 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 4DVCB4DVCB 0946
13 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 4DVCB4DVCB 0938
14 Karolína KubešováKarolína Kubešová 99 SSKBOSSKBO 0895
15 Olha SyvulyhOlha Syvulyh 00 CECCBCECCB 0846
16 Aneta PřívětiváAneta Přívětivá 99 JINBYJINBY 0844
17 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 CECCBCECCB 0756
18 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 CZSTRCZSTR 0739
19 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TABORTABOR 0726
20 Pavlína KozákováPavlína Kozáková 99 SOKCBSOKCB 0683
21 Karolína ValčíkováKarolína Valčíková 01 CECCBCECCB 0599
22 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 CZSTRCZSTR 0556
23 Agáta PodlahováAgáta Podlahová 00 CECCBCECCB 0454
Adéla DobiášováAdéla Dobiášová 99 CECCBCECCB DNF
Celkem 24 závodníků