výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců Královéhradeckého kraje ve čtyřboji mladšího žactva II třídy (přípravka) a Jaroměř open čtyřboj mladšího žactva I. třídy

Jaroměř (2. 10. 2010)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OvčarikAdam Ovčarik 97 TJ DobruškaTJ Dobruška 08.19 441
2 Lukáš BendaLukáš Benda 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.38 393
3 Tomáš HankTomáš Hank 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.19 65
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.35 424
Celkem 1 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.11 231
2 Václav MaršíkVáclav Maršík 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.21 212
3 Jan VoborníkJan Voborník 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.46 168
4 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.51 159
5 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.75 122
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecháčekJiří Pecháček 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.67 134
2 Tomáš HolanecTomáš Holanec 99 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.75 122
3 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.93 97
4 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.93 97
5 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.21 63
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav JirásekMiroslav Jirásek 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 10.29 54
2 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.63 25
3 Filip KolářFilip Kolář 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.17 0
4 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.26 0
5 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.71 0
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HermannMatěj Hermann 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 10.33 50
2 Luděk AbrahámLuděk Abrahám 02 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 11.03 4
3 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.56 0
4 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.50 0
5 Martin MervartMartin Mervart 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.99 0
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.52 386
2 Kateřina FaltusováKateřina Faltusová 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 09.66 357
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.77 334
4 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.90 308
5 Daniela FelgrováDaniela Felgrová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.13 265
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.11 268
2 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.29 236
3 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.38 221
4 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.51 199
5 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.54 195
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PourováMarkéta Pourová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.11 268
2 Anna FajtováAnna Fajtová 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 10.53 196
3 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.59 187
4 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.81 154
5 Sabina ŠilarováSabina Šilarová 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 11.01 126
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.10 115
2 Martina DerkováMartina Derková 01 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 11.31 90
3 Tereza AbrahámováTereza Abrahámová 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 11.37 83
4 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.61 59
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VoborníkJan Voborník 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:03.54 458
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:04.54 444
3 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:05.06 437
4 Miroslav JirásekMiroslav Jirásek 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 2:08.31 393
5 Jiří PecháčekJiří Pecháček 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.89 360
6 Václav MaršíkVáclav Maršík 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:12.82 336
7 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.18 332
8 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:13.72 326
9 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.98 311
10 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:22.30 231
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HolanecTomáš Holanec 99 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:10.48 365
2 Luděk AbrahámLuděk Abrahám 02 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 2:14.87 312
3 Matěj HermannMatěj Hermann 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 2:19.19 263
4 Filip KolářFilip Kolář 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:21.43 240
5 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.21 192
6 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.27 183
7 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.86 151
8 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:35.14 117
9 Martin MervartMartin Mervart 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:57.78 8
10 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:04.62 0
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina FaltusováKateřina Faltusová 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 2:05.54 430
2 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:06.61 416
3 Daniela FelgrováDaniela Felgrová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:07.54 403
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:08.75 388
5 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:08.82 387
6 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:10.32 367
7 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.68 350
8 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:13.56 327
9 Anna FajtováAnna Fajtová 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 2:13.96 323
10 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.84 267
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabina ŠilarováSabina Šilarová 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 2:16.88 289
2 Tereza AbrahámováTereza Abrahámová 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 2:20.44 250
3 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.10 243
4 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.49 219
5 Martina DerkováMartina Derková 01 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 2:23.88 215
6 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:24.59 208
7 Markéta PourováMarkéta Pourová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:29.62 162
8 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:33.59 129
9 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:05.73 0
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam OvčarikAdam Ovčarik 97 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:26.37 532
2 Lukáš BendaLukáš Benda 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:43.19 360
3 Tomáš HankTomáš Hank 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3:01.76 207
MS Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.26 590
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:51.13 452
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 I - Petiška, Voborník, Němec Jar., Pecháček I - Petiška, Voborník, Němec Jar., Pecháček TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 36.93
3 II - Hovorka V., Němec Jan, Mervart, Hovorka M. II - Hovorka V., Němec Jan, Mervart, Hovorka M. TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.37
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fajtová, Abrahámová, Derková, Faltusová Fajtová, Abrahámová, Derková, Faltusová TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 42.63
2 I - Hypešová, Rudolfská, Suchánková, Truhlářová I - Hypešová, Rudolfská, Suchánková, Truhlářová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 44.93
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BendaLukáš Benda
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 4.86 356
2 Adam OvčarikAdam Ovčarik
TJ DobruškaTJ Dobruška
97 4.43 278
3 Tomáš HankTomáš Hank
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 3.68 156
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Sára JirkováSára Jirková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 3.95
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VoborníkJan Voborník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.30 255
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 4.14 229
3 Václav MaršíkVáclav Maršík
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
99 3.92 193
4 Tomáš HolanecTomáš Holanec
TJ DobruškaTJ Dobruška
99 3.81 176
5 David ZítkoDavid Zítko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.58 142
6 Jiří PecháčekJiří Pecháček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.51 132
7 Jaroslav NěmecJaroslav Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.49 129
8 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.48 127
9 Jakub RoubalJakub Roubal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.34 108
10 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.31 104
11 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.28 100
12 Miroslav JirásekMiroslav Jirásek
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
99 3.27 99
13 Matěj HermannMatěj Hermann
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
00 3.23 94
14 Filip KolářFilip Kolář
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.19 89
15 Luděk AbrahámLuděk Abrahám
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
02 3.05 72
16 Vojtěch MervartVojtěch Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 2.82 46
17 Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 2.80 44
18 Daniel JankovičDaniel Jankovič
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.64 28
19 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.30 3
20 Martin MervartMartin Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 2.20 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela FelgrováDaniela Felgrová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
99 4.15 343
2 Kateřina FaltusováKateřina Faltusová
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
99 3.81 265
3 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.80 263
4 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.78 259
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.75 252
5 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.75 252
7 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.68 237
8 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.66 233
9 Anna FajtováAnna Fajtová
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
99 3.47 194
10 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.36 172
11 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.27 155
12 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.26 153
13 Sabina ŠilarováSabina Šilarová
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
00 3.24 150
14 Markéta PourováMarkéta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.14 131
15 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.08 121
16 Martina DerkováMartina Derková
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
01 3.00 107
17 Tereza AbrahámováTereza Abrahámová
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
00 2.99 105
18 Natálie NyčováNatálie Nyčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.68 57
19 Lucie KazdováLucie Kazdová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.47 30
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BendaLukáš Benda
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 49.01 299
2 Adam OvčarikAdam Ovčarik
TJ DobruškaTJ Dobruška
97 48.85 298
3 Tomáš HankTomáš Hank
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 37.11 200
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára JirkováSára Jirková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 33.06 271
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VoborníkJan Voborník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 44.47 261
2 Jakub RoubalJakub Roubal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 37.43 203
3 Tomáš HolanecTomáš Holanec
TJ DobruškaTJ Dobruška
99 36.32 194
4 Václav MaršíkVáclav Maršík
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
99 33.71 173
5 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 31.96 159
6 David ZítkoDavid Zítko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 30.91 151
7 Jiří PecháčekJiří Pecháček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 30.87 150
8 Miroslav JirásekMiroslav Jirásek
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
99 28.87 134
9 Filip KolářFilip Kolář
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 27.23 122
10 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 25.44 108
11 Jaroslav NěmecJaroslav Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 25.09 105
12 Luděk AbrahámLuděk Abrahám
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
02 24.27 99
13 Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 22.57 86
14 Vojtěch MervartVojtěch Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 22.43 85
15 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 22.31 84
16 Matěj HermannMatěj Hermann
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
00 15.77 36
17 Martin MervartMartin Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 14.81 29
18 Daniel JankovičDaniel Jankovič
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 11.68 9
19 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 09.08 0
20 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 06.44 0
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 37.43 324
2 Daniela FelgrováDaniela Felgrová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
99 34.84 293
3 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 31.40 252
4 Anna FajtováAnna Fajtová
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
99 31.38 251
5 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 27.02 200
6 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 27.00 200
7 Tereza AbrahámováTereza Abrahámová
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
00 24.45 171
8 Natálie HypešováNatálie Hypešová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 22.65 150
9 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 22.46 148
10 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 22.02 143
11 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 18.28 102
12 Kateřina FaltusováKateřina Faltusová
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
99 17.72 96
13 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 17.17 90
14 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 15.97 77
15 Sabina ŠilarováSabina Šilarová
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
00 15.83 75
16 Martina DerkováMartina Derková
TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí
01 14.58 62
17 Natálie NyčováNatálie Nyčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 13.54 51
18 Markéta PourováMarkéta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 13.48 51
19 Lucie KazdováLucie Kazdová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 12.24 38
Celkem 19 závodníků
Čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam OvčarikAdam Ovčarik 97 TJ DobruškaTJ Dobruška 1549
2 Lukáš BendaLukáš Benda 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1408
3 Tomáš HankTomáš Hank 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0628
Celkem 3 závodníků
Čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1147
Celkem 1 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan VoborníkJan Voborník 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1142
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0991
3 Václav MaršíkVáclav Maršík 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0914
4 Tomáš HolanecTomáš Holanec 99 TJ DobruškaTJ Dobruška 0857
5 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0853
6 Jiří PecháčekJiří Pecháček 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0776
7 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0747
8 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0734
9 Miroslav JirásekMiroslav Jirásek 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 0680
10 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0563
11 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0527
12 Luděk AbrahámLuděk Abrahám 02 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 0487
13 Filip KolářFilip Kolář 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 0451
14 Matěj HermannMatěj Hermann 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 0443
15 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0360
16 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0323
17 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0247
18 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0220
19 Martin MervartMartin Mervart 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0037
20 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0003
Celkem 20 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela FelgrováDaniela Felgrová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 1304
2 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1242
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1212
4 Kateřina FaltusováKateřina Faltusová 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 1148
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1126
6 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1036
7 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0978
8 Anna FajtováAnna Fajtová 99 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 0964
9 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0943
10 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0860
11 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0728
12 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0665
13 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0653
14 Sabina ŠilarováSabina Šilarová 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 0640
15 Markéta PourováMarkéta Pourová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0612
16 Tereza AbrahámováTereza Abrahámová 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 0609
17 Martina DerkováMartina Derková 01 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 0474
18 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0352
19 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0127
Celkem 19 závodníků