Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha (9. - 10. 10. 2010)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.91 586
2 Tomáš Capouch Tomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.27 484
3 Adam KocíkAdam Kocík 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.36 460
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.56 408
5 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 USK PrahaUSK Praha 08.65 386
6 Petr KollerPetr Koller 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.05 293
7 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.35 231
8 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.95 128
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 USK PrahaUSK Praha 08.69 376
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.92 322
3 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.95 315
4 Jan Skalný Jan Skalný 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.97 311
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.98 309
6 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03 298
7 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.53 197
8 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.68 171
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 08.32 470
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71 371
3 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.77 357
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79 352
5 Jiří SingerJiří Singer 98 AK MostAK Most 08.84 340
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89 329
7 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.50 203
8 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.57 190
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 09.09 285
2 Jan CvrčekJan Cvrček 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 09.10 282
3 Jiří JobJiří Job 97 USK PrahaUSK Praha 09.11 280
4 Jakub Procházka Jakub Procházka 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13 276
5 Ivan MonychIvan Monych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19 264
Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.19 264
7 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.26 249
Ivan JirásekIvan Jirásek 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 09.26 249
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.07 289
2 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.32 237
3 Matěj Sellner Matěj Sellner 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 09.38 226
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 09.44 214
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 09.47 208
6 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.58 188
7 Jakub ErbenJakub Erben 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.72 164
Jakub Vlček Jakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.36 741
2 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.41 726
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.51 698
4 Tereza ZítováTereza Zítová 97 USK PrahaUSK Praha 08.65 659
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.71 643
6 Michaela OdložilováMichaela Odložilová 97 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.89 595
7 Johana ZafarováJohana Zafarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.18 521
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.72 640
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.78 624
3 Hana PráškováHana Prášková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.81 616
4 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89 595
5 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94 582
6 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.97 574
7 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.06 324
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvermováTereza Švermová 98 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.83 610
2 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86 603
3 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 09.02 561
4 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03 558
5 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.13 533
6 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 09.37 475
7 Andrea Duchoňová Andrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.38 472
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SoučkováLucie Součková 97 USK PrahaUSK Praha 09.14 531
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.16 526
3 Jana TučkováJana Tučková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 09.32 487
4 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.37 475
5 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 09.60 422
6 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.61 419
7 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71 397
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.75 632
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 09.20 516
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.27 499
4 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 09.39 470
Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:45.62 338
2 Jakub ErbenJakub Erben 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:46.37 331
3 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:51.68 285
4 Matěj Sellner Matěj Sellner 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:52.64 277
5 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:54.93 259
6 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 3:00.33 217
7 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 3:00.42 217
8 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:06.57 174
9 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:23.66 77
Jakub Vlček Jakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:44.75 346
2 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 2:46.01 334
3 Jiří JobJiří Job 97 USK PrahaUSK Praha 2:49.54 303
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:55.07 258
5 Jan Skalný Jan Skalný 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:55.52 254
6 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.46 247
7 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:56.73 245
8 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.83 236
9 Ivan MonychIvan Monych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.10 226
10 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 3:07.17 170
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:37.66 413
2 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:41.01 381
3 Petr KollerPetr Koller 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.11 380
4 Jan CvrčekJan Cvrček 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:41.14 379
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.87 336
6 Jakub Procházka Jakub Procházka 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.45 330
7 Ivan JirásekIvan Jirásek 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:54.61 261
8 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:02.87 199
9 Jiří SingerJiří Singer 98 AK MostAK Most 3:19.78 96
10 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 3:37.03 27
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:17.68 632
2 Tomáš Capouch Tomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.91 537
3 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 2:28.72 506
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.24 427
5 Adam KocíkAdam Kocík 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:37.93 411
6 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:41.48 376
7 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 USK PrahaUSK Praha 2:43.87 354
8 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.06 343
9 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:45.65 338
10 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 USK PrahaUSK Praha 2:46.99 326
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:44.95 517
2 Lucie SoučkováLucie Součková 97 USK PrahaUSK Praha 2:48.92 475
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:50.17 462
4 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:53.56 427
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:58.36 381
6 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:04.79 322
7 Johana ZafarováJohana Zafarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:09.76 280
8 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:12.23 260
9 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:17.56 219
10 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 3:29.96 137
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea Duchoňová Andrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.98 644
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:34.51 637
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:39.44 579
4 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:49.00 474
5 Hana PráškováHana Prášková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:49.49 469
6 Michaela OdložilováMichaela Odložilová 97 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:49.70 467
7 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.47 459
8 Jana TučkováJana Tučková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:53.49 428
9 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 3:09.71 280
10 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 3:11.71 264
11 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 3:21.66 190
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:39.79 575
2 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:39.86 574
3 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:42.69 542
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:43.16 537
5 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:50.56 458
6 Tereza ŠvermováTereza Švermová 98 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:54.14 422
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.74 396
Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:56.74 396
9 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.14 373
10 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:07.57 298
11 Tereza ZítováTereza Zítová 97 USK PrahaUSK Praha 3:11.07 269
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš Capouch Tomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73 593
2 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.14 515
3 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 10.18 508
4 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.44 461
5 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 USK PrahaUSK Praha 10.85 392
6 Adam KocíkAdam Kocík 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.86 390
7 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.91 382
8 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.97 373
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.38 310
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 11.71 264
3 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 11.79 254
4 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 12.27 194
5 Jiří JobJiří Job 97 USK PrahaUSK Praha 12.52 166
6 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 12.70 148
7 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.82 136
8 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.95 123
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74 410
2 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 USK PrahaUSK Praha 11.69 267
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.85 246
4 Ivan MonychIvan Monych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.86 245
5 Petr KollerPetr Koller 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.03 223
6 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.11 213
7 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.49 170
8 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.27 95
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.22 334
2 Ivan JirásekIvan Jirásek 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.60 279
3 Jakub Procházka Jakub Procházka 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.70 266
4 Jiří SingerJiří Singer 98 AK MostAK Most 12.18 205
5 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 12.66 152
6 Matěj Sellner Matěj Sellner 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 12.71 147
7 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.72 146
8 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.86 132
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.85 392
2 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.24 331
3 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.30 322
4 Jan CvrčekJan Cvrček 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.52 291
5 Jan Skalný Jan Skalný 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 12.61 157
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.62 156
7 Jakub ErbenJakub Erben 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.07 112
Jakub Vlček Jakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.03 706
2 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.31 655
3 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.52 618
4 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.79 571
5 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 10.80 570
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.94 546
7 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.25 226
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.83 565
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.11 519
3 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.23 499
4 Andrea Duchoňová Andrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.72 424
5 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.33 339
6 Johana ZafarováJohana Zafarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.43 325
7 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.06 236
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.74 421
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.96 389
3 Hana PráškováHana Prášková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 12.18 359
Jana TučkováJana Tučková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 12.18 359
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.77 282
6 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.80 279
7 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.84 274
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZítováTereza Zítová 97 USK PrahaUSK Praha 10.65 595
2 Tereza ŠvermováTereza Švermová 98 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 11.13 515
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 12.11 368
4 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 12.90 267
5 Lucie SoučkováLucie Součková 97 USK PrahaUSK Praha 12.96 259
6 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 13.01 254
7 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 13.13 240
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.74 580
2 Michaela OdložilováMichaela Odložilová 97 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.06 375
3 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 12.08 373
4 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 12.93 263
Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 5.16 413
2 Tomáš Capouch Tomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.94 371
3 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 4.53 295
4 Jan CvrčekJan Cvrček
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 4.48 287
5 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer
USK PrahaUSK Praha
97 4.46 283
6 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.38 269
7 Ivan MonychIvan Monych
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.33 261
8 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 4.28 252
9 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.27 250
10 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.26 249
11 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.25 247
Jiří SingerJiří Singer
AK MostAK Most
98 4.25 247
13 Vít HartychVít Hartych
USK PrahaUSK Praha
97 4.24 245
Viktor KocourekViktor Kocourek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 4.24 245
15 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.15 230
Jan KovářJan Kovář
USK PrahaUSK Praha
97 4.15 230
17 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 4.14 229
18 Vincent VečeřaVincent Večeřa
USK PrahaUSK Praha
98 4.11 224
19 Jakub Procházka Jakub Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.08 219
20 Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 4.03 211
21 Samuel FabianSamuel Fabian
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 4.01 207
22 Jiří SoukupJiří Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
98 3.94 196
Ivan JirásekIvan Jirásek
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.94 196
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.94 196
25 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 3.92 193
26 Jan Skalný Jan Skalný
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 3.91 191
27 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.85 182
28 Jiří JobJiří Job
USK PrahaUSK Praha
97 3.84 181
29 Jan KlárJan Klár
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.83 179
30 Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.82 177
31 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 3.77 170
32 Adam KocíkAdam Kocík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
97 3.69 158
33 Matěj Sellner Matěj Sellner
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.68 156
34 David ŠimekDavid Šimek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 3.66 153
35 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 3.65 152
36 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.56 139
37 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.50 130
38 Jakub ErbenJakub Erben
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
98 3.42 119
39 Dominik ŠimekDominik Šimek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 3.36 111
Jakub Vlček Jakub Vlček
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
98 DNP
Celkem 40 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.05 573
2 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.73 487
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 4.71 482
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4.61 456
5 Anna LojkáskováAnna Lojkásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.53 436
6 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.50 428
7 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.44 413
8 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 4.37 396
9 Hana PráškováHana Prášková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 4.31 381
10 Jana PavelkováJana Pavelková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.30 379
11 Barbora NěmcováBarbora Němcová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 4.29 376
Tereza ZítováTereza Zítová
USK PrahaUSK Praha
97 4.29 376
13 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4.27 371
14 Lucie ŠímováLucie Šímová
USK PrahaUSK Praha
97 4.22 359
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 4.22 359
16 Anežka KopeckáAnežka Kopecká
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 4.19 352
17 Tereza ŠvermováTereza Švermová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
98 4.16 345
18 Michaela OdložilováMichaela Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
97 4.15 343
19 Andrea Duchoňová Andrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.14 340
20 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 4.13 338
21 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.12 336
22 Helena DobiášováHelena Dobiášová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.07 324
23 Tereza PeřinováTereza Peřinová
USK PrahaUSK Praha
97 4.04 317
24 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.98 303
25 Dominika KrupařováDominika Krupařová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 3.96 299
26 Jana TučkováJana Tučková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 3.94 294
27 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.91 287
28 Johana ZafarováJohana Zafarová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 3.80 263
29 Iveta KundrátováIveta Kundrátová
USK PrahaUSK Praha
97 3.53 206
30 Denisa PouchováDenisa Pouchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 3.40 180
Petra FořtováPetra Fořtová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 0
Lucie SoučkováLucie Součková
USK PrahaUSK Praha
97 0
Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
USK PrahaUSK Praha
98 DNP
Celkem 33 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 58.04 377
2 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 51.23 318
3 Vít HartychVít Hartych
USK PrahaUSK Praha
97 50.34 311
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 49.16 301
5 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer
USK PrahaUSK Praha
97 48.71 297
6 Jiří SoukupJiří Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
98 48.10 292
7 Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 47.39 286
8 Jakub Procházka Jakub Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 47.16 284
9 Vincent VečeřaVincent Večeřa
USK PrahaUSK Praha
98 46.59 279
10 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 46.49 278
11 Adam KocíkAdam Kocík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
97 46.31 277
12 Jan CvrčekJan Cvrček
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 44.17 259
13 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 43.17 250
14 Ivan JirásekIvan Jirásek
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 42.83 248
15 Tomáš Capouch Tomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 42.76 247
16 Viktor KocourekViktor Kocourek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 41.74 239
17 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 41.28 235
18 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 40.50 228
19 Matěj Sellner Matěj Sellner
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 40.38 227
20 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 39.50 220
21 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 39.23 218
Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 39.23 218
23 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 38.85 215
24 Jiří SingerJiří Singer
AK MostAK Most
98 38.70 213
25 Jan KlárJan Klár
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 38.22 210
26 Jan Skalný Jan Skalný
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 37.61 205
27 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 36.96 199
28 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 36.75 198
29 David ŠimekDavid Šimek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 36.56 196
30 Jan KovářJan Kovář
USK PrahaUSK Praha
97 35.82 190
31 Ivan MonychIvan Monych
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 35.45 187
32 Samuel FabianSamuel Fabian
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 33.23 169
33 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 30.78 150
34 Jiří JobJiří Job
USK PrahaUSK Praha
97 30.20 145
35 Dominik ŠimekDominik Šimek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 28.94 135
36 Jakub ErbenJakub Erben
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
98 28.84 134
37 Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 27.53 124
38 Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 27.08 120
39 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 24.07 97
Jakub Vlček Jakub Vlček
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
98 DNP
Celkem 40 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana TučkováJana Tučková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 52.93 516
2 Tereza ŠvermováTereza Švermová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
98 45.66 425
3 Tereza ZítováTereza Zítová
USK PrahaUSK Praha
97 45.08 418
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 44.50 411
5 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 42.78 389
6 Helena DobiášováHelena Dobiášová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 40.71 364
7 Jana PavelkováJana Pavelková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 40.28 359
8 Lucie ŠímováLucie Šímová
USK PrahaUSK Praha
97 38.38 336
9 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 38.01 331
10 Andrea Duchoňová Andrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 37.73 328
11 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 37.10 320
12 Lucie SoučkováLucie Součková
USK PrahaUSK Praha
97 36.89 317
13 Petra FořtováPetra Fořtová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 36.64 314
14 Dominika KrupařováDominika Krupařová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 36.46 312
15 Michaela OdložilováMichaela Odložilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
97 36.24 310
16 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 35.40 300
17 Tereza PeřinováTereza Peřinová
USK PrahaUSK Praha
97 35.28 298
18 Anna LojkáskováAnna Lojkásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 32.96 270
19 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 32.89 269
20 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 32.50 265
21 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 30.91 246
22 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 27.24 203
23 Anežka KopeckáAnežka Kopecká
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 27.14 202
24 Hana PráškováHana Prášková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 23.99 165
25 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 23.34 158
26 Barbora NěmcováBarbora Němcová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 22.86 153
27 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 21.95 142
28 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 21.55 138
29 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
97 21.22 134
30 Denisa PouchováDenisa Pouchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 20.38 125
31 Johana ZafarováJohana Zafarová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 20.02 121
32 Iveta KundrátováIveta Kundrátová
USK PrahaUSK Praha
97 18.81 107
Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
USK PrahaUSK Praha
98 DNP
Celkem 33 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2270
2 Tomáš Capouch Tomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2232
3 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 2040
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1756
5 Adam KocíkAdam Kocík 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1696
6 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1671
7 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 USK PrahaUSK Praha 1607
8 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1581
9 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 USK PrahaUSK Praha 1577
10 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1571
11 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1559
12 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1548
13 Petr KollerPetr Koller 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1502
14 Jan CvrčekJan Cvrček 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1498
15 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1480
16 Jakub Procházka Jakub Procházka 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1375
17 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1327
18 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 1293
19 Ivan JirásekIvan Jirásek 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1233
20 Ivan MonychIvan Monych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1183
21 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1135
22 Jan Skalný Jan Skalný 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1118
23 Jiří SingerJiří Singer 98 AK MostAK Most 1101
24 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1081
25 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 1078
26 Jiří JobJiří Job 97 USK PrahaUSK Praha 1075
27 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1074
28 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1044
29 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1042
30 Matěj Sellner Matěj Sellner 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1033
31 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1032
32 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1019
33 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1003
34 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 0978
35 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 0945
36 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 0940
37 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 0898
38 Jakub ErbenJakub Erben 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0860
39 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 0672
40 Jakub Vlček Jakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Rada P. 2270 (10.14/515-27.53/124-07.91/586-5.16/413-2:17.68/632)
Capouch . 2232 (09.73/593-42.76/247-08.27/484-4.94/371-2:25.91/537)
Hartych V. 2040 (10.18/508-50.34/311-08.32/470-4.24/245-2:28.72/506)
Kisiala J. 1756 (10.74/410-51.23/318-08.71/371-4.15/230-2:36.24/427)
Kocík A. 1696 (10.86/390-46.31/277-08.36/460-3.69/158-2:37.93/411)
Šimek V. 1671 (11.22/334-49.16/301-08.56/408-4.28/252-2:41.48/376)
Večeřa V. 1607 (10.85/392-46.59/279-08.65/386-4.11/224-2:46.99/326)
Havel D. 1581 (10.91/382-46.49/278-08.89/329-4.26/249-2:45.06/343)
Oberdorfer M. 1577 (11.69/267-48.71/297-08.69/376-4.46/283-2:43.87/354)
Štogl O. 1571 (11.24/331-43.17/250-08.77/357-4.53/295-2:45.65/338)
Obhlídal V. 1559 (10.97/373-38.85/215-09.07/289-4.38/269-2:37.66/413)
Papež A. 1548 (10.44/461-36.75/198-08.95/315-3.92/193-2:41.01/381)
Koller P. 1502 (12.03/223-58.04/377-09.05/293-4.14/229-2:41.11/380)
Cvrček J. 1498 (11.52/291-44.17/259-09.10/282-4.48/287-2:41.14/379)
Mach M. 1480 (10.85/392-39.23/218-08.79/352-3.85/182-2:45.87/336)
Procházka . 1375 (11.70/266-47.16/284-09.13/276-4.08/219-2:46.45/330)
Kocourek V. 1327 (11.30/322-41.74/239-08.92/322-4.24/245-3:02.87/199)
Kovář J. 1293 (11.79/254-35.82/190-09.09/285-4.15/230-2:46.01/334)
Jirásek I. 1233 (11.60/279-42.83/248-09.26/249-3.94/196-2:54.61/261)
Monych I. 1183 (11.86/245-35.45/187-09.19/264-4.33/261-2:59.10/226)
Souček J. 1135 (13.27/95-47.39/286-09.53/197-4.03/211-2:44.75/346)
Skalný . 1118 (12.61/157-37.61/205-08.97/311-3.91/191-2:55.52/254)
Singer J. 1101 (12.18/205-38.70/213-08.84/340-4.25/247-3:19.78/96)
Fabian S. 1081 (12.82/136-33.23/169-09.35/231-4.01/207-2:45.62/338)
Krivák D. 1078 (11.71/264-40.50/228-08.98/309-4.27/250-3:37.03/27)
Job J. 1075 (12.52/166-30.20/145-09.11/280-3.84/181-2:49.54/303)
Pekárek A. 1074 (12.86/132-30.78/150-09.03/298-4.25/247-2:56.46/247)
Zuna M. 1044 (11.38/310-24.07/97-09.26/249-3.50/130-2:55.07/258)
Soukup J. 1042 (12.27/194-48.10/292-09.57/190-3.94/196-3:07.17/170)
Sellner . 1033 (12.71/147-40.38/227-09.38/226-3.68/156-2:52.64/277)
Klár J. 1032 (12.49/170-38.22/210-09.58/188-3.83/179-2:51.68/285)
Zuna J. 1019 (12.11/213-27.08/120-09.19/264-3.82/177-2:56.73/245)
Dvořák M. 1003 (12.62/156-41.28/235-09.32/237-3.56/139-2:57.83/236)
Zahradník J. 978 (12.66/152-36.96/199-09.44/214-3.94/196-3:00.42/217)
Kubát Z. 945 (12.70/148-39.50/220-09.47/208-3.65/152-3:00.33/217)
Šimek D. 940 (11.85/246-36.56/196-09.68/171-3.66/153-3:06.57/174)
Janoušek O. 898 (12.95/123-39.23/218-09.95/128-3.77/170-2:54.93/259)
Erben J. 860 (13.07/112-28.84/134-09.72/164-3.42/119-2:46.37/331)
Šimek D. 672 (12.72/146-28.94/135-09.50/203-3.36/111-3:23.66/77)
Vlček . 0 (/-/-/-/-/)
Celkem 40 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2893
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2592
3 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2576
4 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2546
5 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2480
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2365
7 Tereza ŠvermováTereza Švermová 98 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2317
Tereza ZítováTereza Zítová 97 USK PrahaUSK Praha 2317
9 Andrea Duchoňová Andrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2208
10 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2160
11 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2153
12 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2116
13 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2115
14 Michaela OdložilováMichaela Odložilová 97 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2090
15 Jana TučkováJana Tučková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2084
16 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2075
17 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2044
18 Hana PráškováHana Prášková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1990
19 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1970
20 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1963
21 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1854
22 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1851
23 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 1823
24 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1715
25 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1630
26 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 1620
27 Lucie SoučkováLucie Součková 97 USK PrahaUSK Praha 1582
28 Johana ZafarováJohana Zafarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1510
29 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1433
30 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1431
31 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 1135
32 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1093
33 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 USK PrahaUSK Praha 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Myslíková N. 2893 (10.03/706-38.01/331-08.36/741-5.05/573-2:42.69/542)

Jirmanová K. 2592 (11.11/519-44.50/411-08.71/643-4.71/482-2:43.16/537)

Lojkásková A. 2576 (10.31/655-32.96/270-08.72/640-4.53/436-2:39.79/575)

Semecká T. 2546 (10.74/580-42.78/389-08.75/632-4.73/487-2:50.56/458)

Pavelková J. 2480 (10.83/565-40.28/359-08.86/603-4.30/379-2:39.86/574)

Rajmonová A. 2365 (10.94/546-32.89/269-08.51/698-4.61/456-2:56.74/396)

Zítová T. 2317 (10.65/595)

Švermová T. 2317 (11.13/515)

Zítová T. 2317 (45.08/418)

Švermová T. 2317 (45.66/425)

Zítová T. 2317 (08.65/659)

Švermová T. 2317 (08.83/610-4.16/345)

Zítová T. 2317 (4.29/376)

Švermová T. 2317 (2:54.14/422)

Zítová T. 2317 (3:11.07/269)

Duchoňová . 2208 (11.72/424-37.73/328-09.38/472-4.14/340-2:33.98/644)

Herynková A. 2160 (11.23/499-32.50/265-08.89/595-4.50/428-2:59.14/373)

Němcová B. 2153 (11.74/421-22.86/153-08.78/624-4.29/376-2:39.44/579)

Edlová T. 2116 (10.79/571-27.24/203-09.13/533-4.44/413-2:56.74/396)

Rákosníková I. 2115 (10.52/618-30.91/246-08.94/582-4.27/371-3:07.57/298)

Odložilová M. 2090 (12.06/375-36.24/310-08.89/595-4.15/343-2:49.70/467)

Tučková J. 2084 (12.18/359-52.93/516-09.32/487-3.94/294-2:53.49/428)

Kopecká A. 2075 (12.11/368-27.14/202-09.20/516-4.19/352-2:34.51/637)

Dobiášová H. 2044 (12.33/339-40.71/364-09.03/558-4.07/324-2:50.47/459)

Prášková H. 1990 (12.18/359-23.99/165-08.81/616-4.31/381-2:49.49/469)

Hamerníková V. 1970 (13.13/240-21.22/134-08.41/726-4.37/396-2:49.00/474)

Růžičková Z. 1963 (10.80/570-35.40/300-09.39/470-4.22/359-3:11.71/264)

Kadeřávková A. 1854 (12.90/267-23.34/158-08.97/574-4.13/338-2:44.95/517)

Krupařová D. 1851 (12.80/279-36.46/312-09.27/499-3.96/299-2:50.17/462)

Šímová L. 1823 (12.08/373-38.38/336-09.37/475-4.22/359-3:09.71/280)

Švábíková A. 1715 (11.96/389-37.10/320-09.71/397-3.91/287-3:04.79/322)

D´Ambrosca A. 1630 (12.77/282-21.55/138-09.16/526-3.98/303-2:58.36/381)

Peřinová T. 1620 (13.01/254-35.28/298-09.02/561-4.04/317-3:21.66/190)

Součková L. 1582 (12.96/259-36.89/317-09.14/531-0/-2:48.92/475)

Zafarová J. 1510 (12.43/325-20.02/121-09.18/521-3.80/263-3:09.76/280)

Pouchová D. 1433 (13.25/226-20.38/125-09.37/475-3.40/180-2:53.56/427)

Parásková T. 1431 (12.84/274-21.95/142-09.61/419-4.12/336-3:12.23/260)

Kundrátová I. 1135 (12.93/263-18.81/107-09.60/422-3.53/206-3:29.96/137)

Fořtová P. 1093 (13.06/236-36.64/314-10.06/324-0/-3:17.56/219)

Skácelová Z. 0 (/-/-/-/)
Celkem 33 závodníků