výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejrychlejšího Hradečáka 2010

Hradec Králové (7. 10. 2010)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SoučekMichal Souček 94 Gymnázium J.K.Tyla HKGymnázium J.K.Tyla HK 07.8
2 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.9
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.3
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.5
3 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.5
4 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.6
5 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.8
6 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.9
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik NejlPatrik Nejl 96 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 07.8
2 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.9
3 Jiří NicekJiří Nicek 95 ZŠ Plotiště - HKZŠ Plotiště - HK 08.2
4 Tomáš HanzlTomáš Hanzl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5
5 Martin OlahMartin Olah 95 ZŠ Plotiště - HKZŠ Plotiště - HK 08.9
MS Václav TomanVáclav Toman 72 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.8
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrendaJakub Trenda 95 ZŠ Plotiště - HKZŠ Plotiště - HK 07.9
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠipošFilip Šipoš 96 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 07.9
2 Jiří HošekJiří Hošek 95 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 08.1
3 Pavel KopczykPavel Kopczyk 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.4
4 Václav ŘedickýVáclav Ředický 96 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 08.6
5 Filip KoníčekFilip Koníček 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.8
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.4
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.5
3 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.6
4 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.7
5 Patrik NejlPatrik Nejl 96 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 07.7
6 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.8
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil VavřičkaKamil Vavřička 97 ZŠ Plotiště - HKZŠ Plotiště - HK 08.6
2 Jan NovotnýJan Novotný 97 Gymnázium B.Němcové HkGymnázium B.Němcové Hk 09.0
3 Michal ČesákMichal Česák 97 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.1
4 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 Gymnázium B.Němcové HkGymnázium B.Němcové Hk 09.3
5 Jakub JanataJakub Janata 97 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 09.4
6 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.5
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LukášMarek Lukáš 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.5
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.5
3 Adam VápeníkAdam Vápeník 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.8
4 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.0
5 Filip Svatoš Filip Svatoš 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.2
6 Vladimír SieglVladimír Siegl 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.2
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 ZŠ Třebechovice p/O.ZŠ Třebechovice p/O. 09.2
2 Dalibor Jeřábek Dalibor Jeřábek 98 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 09.4
3 Adam PenjakAdam Penjak 97 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.6
4 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 98 ZŠ Plotiště - HKZŠ Plotiště - HK 09.9
5 David DenkDavid Denk 98 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 09.9
6 Dominik Hruška Dominik Hruška 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.3
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LukášMarek Lukáš 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.4
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.5
3 Kamil VavřičkaKamil Vavřička 97 ZŠ Plotiště - HKZŠ Plotiště - HK 08.6
4 Adam VápeníkAdam Vápeník 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.9
5 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.0
6 Jan NovotnýJan Novotný 97 Gymnázium B.Němcové HkGymnázium B.Němcové Hk 09.1
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 95 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.1
2 Kateřina KoženáKateřina Kožená 94 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.1
3 Tereza HostákováTereza Hostáková 93 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.1
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.7
2 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.8
3 Tereza HofmanováTereza Hofmanová 96 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.1
4 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 95 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.1
5 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 09.1
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 08.5
2 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.7
3 Barbora HálováBarbora Hálová 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.7
4 Tereza Koldinská Tereza Koldinská 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.1
5 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4
6 Tereza BalcarováTereza Balcarová 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ZvrškovcováNikola Zvrškovcová 97 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 08.7
2 Radka Čermáková Radka Čermáková 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.9
3 Kamila PoskočilováKamila Poskočilová 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.3
4 Tereza Dvořáčková Tereza Dvořáčková 98 ZŠ Kukleny -HKZŠ Kukleny -HK 09.8
5 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.1
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TláskalováMichaela Tláskalová 97 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.0
2 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 98 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.5
3 Kateřina ŠubrtováKateřina Šubrtová 98 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.7
4 Klára PetráskováKlára Petrásková 98 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 10.9
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 08.5
2 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.6
3 Barbora HálováBarbora Hálová 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.8
4 Nikola ZvrškovcováNikola Zvrškovcová 97 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 08.8
5 Michaela TláskalováMichaela Tláskalová 97 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.1
6 Radka Čermáková Radka Čermáková 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.2
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav Šantrůček Jaroslav Šantrůček 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.2
2 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.9
3 Radek NejlRadek Nejl 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 11.3
4 Martin WernerMartin Werner 03 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 11.5
5 Lukáš HájekLukáš Hájek 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 11.6
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal Blažek Michal Blažek 01 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.1
2 David Seidl David Seidl 01 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.9
3 Jonáš PávekJonáš Pávek 01 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 11.2
4 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 ZŠ Jana Pavla II.HKZŠ Jana Pavla II.HK 11.3
5 David Jandl David Jandl 03 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 13.8
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 10.1
2 Jiří HrůšaJiří Hrůša 01 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.2
3 Ondřej BartoníčekOndřej Bartoníček 04 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 11.8
4 Zdeněk HrůšaZdeněk Hrůša 03 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 14.4
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.2
2 Marek MílMarek Míl 02 ZŠ Štefánikova-HKZŠ Štefánikova-HK 11.1
3 Jan KořénekJan Kořének 03 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 11.3
4 Martin MrňávekMartin Mrňávek 03 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 13.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský 00 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 09.6
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.8
3 David RybaDavid Ryba 99 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.8
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 00 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 10.5
5 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský 00 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 11.0
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof HolečekKryštof Holeček 99 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.3
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 ZŠ Pouchov - HKZŠ Pouchov - HK 09.5
3 Jan HypiusJan Hypius 99 ZŠ Habrmanova - HKZŠ Habrmanova - HK 09.7
4 Jakub Falt Jakub Falt 99 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 10.5
5 Slávek ZbirovskýSlávek Zbirovský 99 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 10.5
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RoubalJakub Roubal 99 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.0
2 Šimon RenzaŠimon Renza 99 ZŠ Sion - Hradec Král.ZŠ Sion - Hradec Král. 10.2
3 Daniel KocmanDaniel Kocman 00 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.3
4 Martin PetrovickýMartin Petrovický 00 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 12.5
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 09.8
2 Michal Blažek Michal Blažek 01 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.9
3 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 10.0
4 Jaroslav Šantrůček Jaroslav Šantrůček 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.0
5 Jiří HrůšaJiří Hrůša 01 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.1
6 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.6
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RoubalJakub Roubal 99 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.1
2 Kryštof HolečekKryštof Holeček 99 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.3
3 Jan HypiusJan Hypius 99 ZŠ Habrmanova - HKZŠ Habrmanova - HK 09.4
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 ZŠ Pouchov - HKZŠ Pouchov - HK 09.5
5 Šimon PodhorskýŠimon Podhorský 00 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 09.7
6 Pavel HalířPavel Halíř 00 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KupcováViktorie Kupcová 01 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.3
2 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 10.6
3 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.7
4 Nikola FaltejskováNikola Faltejsková 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 11.0
5 Daniela ŠimkováDaniela Šimková 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 12.4
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 10.6
2 Kristýna Jiránková Kristýna Jiránková 02 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.7
3 Tereza KloučkováTereza Kloučková 01 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 10.8
4 Tereza RežnáTereza Režná 00 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 11.3
5 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 11.4
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona SucháSimona Suchá 02 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.8
2 Natálie Nyčová Natálie Nyčová 01 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 11.0
3 Petra BorůvkováPetra Borůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.2
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 Mateřská školka HKMateřská školka HK 13.6
5 Zdenka TylováZdenka Tylová 04 Mateřská školka HKMateřská školka HK 14.9
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JirmanováMarkéta Jirmanová 99 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.2
2 Eliška SchejbalováEliška Schejbalová 99 ZŠ Předměřice n/L.ZŠ Předměřice n/L. 09.8
3 Ema Doležalová Ema Doležalová 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.3
4 Adéla Nováková Adéla Nováková 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.7
5 Andrea VětříčkováAndrea Větříčková 99 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VodičkováGabriela Vodičková 99 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.8
2 Anna KarabinešováAnna Karabinešová 99 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.0
3 Kateřina HamplováKateřina Hamplová 99 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 10.5
4 Aneta KrejcarováAneta Krejcarová 99 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.7
5 Jana KoubkováJana Koubková 99 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 10.8
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela OkopskáNela Okopská 99 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.5
2 Julie JáňováJulie Jáňová 99 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 11.0
3 Markéta HaškováMarkéta Hašková 00 ZŠ Habrmanova - HKZŠ Habrmanova - HK 11.0
4 Denisa Janáčková Denisa Janáčková 00 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 12.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 ZŠ Jana Pavla II.HKZŠ Jana Pavla II.HK 09.1
2 Veronika PatočkováVeronika Patočková 99 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.5
3 Linda SklenářováLinda Sklenářová 00 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 11.3
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.2
2 Sára StiborováSára Stiborová 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.6
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 ZŠ LibčanyZŠ Libčany 10.0
4 Tereza Kinská Tereza Kinská 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.4
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KupcováViktorie Kupcová 01 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.3
2 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 10.5
3 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 10.7
4 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.8
5 Simona SucháSimona Suchá 02 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.8
6 Kristýna Jiránková Kristýna Jiránková 02 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.9
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JirmanováMarkéta Jirmanová 99 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.1
2 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.1
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 ZŠ Jana Pavla II.HKZŠ Jana Pavla II.HK 09.2
4 Eliška SchejbalováEliška Schejbalová 99 ZŠ Předměřice n/L.ZŠ Předměřice n/L. 09.7
5 Sára StiborováSára Stiborová 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.7
6 Gabriela VodičkováGabriela Vodičková 99 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.9
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.8
2 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.2
3 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.2
4 Patrik NejlPatrik Nejl 96 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 12.6
5 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.7
MS Václav TomanVáclav Toman 72 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.4
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Doležal, Schoř, Kohout, Rykl Doležal, Schoř, Kohout, Rykl TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.1
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánek, Novotný, Vápeník, Lukáš Štěpánek, Novotný, Vápeník, Lukáš ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 34.5
2 Šlégl, Záhora, Janata, Chmelař Šlégl, Záhora, Janata, Chmelař TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.5
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
A-Plodrová, Ludvíková, Boudová, Prokopová A-Plodrová, Ludvíková, Boudová, Prokopová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.1
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tláskalová, Zvrškovcová, Čermáková, Hálová Tláskalová, Zvrškovcová, Čermáková, Hálová Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 34.5
2 Dvořáčková, Koldinská, Marečková, Šubrtová Dvořáčková, Koldinská, Marečková, Šubrtová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.9
3 A - Karabinošová, Šimůnková, Poskočilová, Krejcarová A - Karabinošová, Šimůnková, Poskočilová, Krejcarová ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 39.3
4 B- Petrásková, Balcarová, Koubková, Větříčková B- Petrásková, Balcarová, Koubková, Větříčková ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 42.0
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kocman, Míl, Petrovický, Metelka Kocman, Míl, Petrovický, Metelka ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 44.1
2 Šantrůček, Hájek, Nejl, Kinský Šantrůček, Hájek, Nejl, Kinský ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 45.4
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 7.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A-Stiborová, Šantrůčková, Svobodová, KIinská A-Stiborová, Šantrůčková, Svobodová, KIinská ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 39.6
2 B-Okopská, Jáňová, Patočková, Hošková B-Okopská, Jáňová, Patočková, Hošková ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 40.6
3 Kořénková, Kazdová, Nyčová, Keprtová Kořénková, Kazdová, Nyčová, Keprtová ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 44.5
Celkem 3 závodníků