výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích

Litomyšl (9. - 10. 10. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.14 520
2 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.36 460
3 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.58 403
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.67 381
5 Adam KrupaAdam Krupa 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.77 357
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.98 565
2 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.12 525
3 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.14 520
Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.14 520
5 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36 460
6 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.70 374
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.71 646
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.72 643
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.86 601
4 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.90 589
5 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.93 580
MS Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.02 554
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.57 406
2 Jan DunovskýJan Dunovský 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.78 354
3 Tomáš TauerTomáš Tauer 97 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.52 199
4 Jakub JanataJakub Janata 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.04 115
5 Tomáš HankTomáš Hank 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.36 73
6 Ondřej BenešOndřej Beneš 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.15 8
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PilnýLukáš Pilný 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.03 298
2 Jakub MalovanýJakub Malovaný 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.12 278
3 Erik OláhErik Oláh 97 AC PardubiceAC Pardubice 09.17 268
4 Jan Tomšů Jan Tomšů 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.55 194
5 Václav VilímekVáclav Vilímek 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09.67 173
6 Martin KučeraMartin Kučera 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.69 39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BöhmJan Böhm 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.22 498
2 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.54 413
3 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.60 398
4 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.22 257
5 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.34 233
6 Patrik StaněkPatrik Staněk 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.61 46
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.13 533
2 Karolína HušákováKarolína Hušáková 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.24 506
3 Klára VoleskáKlára Voleská 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.66 408
4 Veronika HofmannováVeronika Hofmannová 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 10.09 318
5 Aneta FaltysováAneta Faltysová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.36 267
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva SvobodováEva Svobodová 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.31 489
2 Klára EhlováKlára Ehlová 97 AC PardubiceAC Pardubice 09.40 468
3 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.52 440
4 Tereza HlouškováTereza Hloušková 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.93 350
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Valášková Tereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.93 584
2 Eliška VraspírováEliška Vraspírová 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.22 511
3 Tereza PiskačováTereza Piskačová 98 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.25 504
4 Kateřina JozífováKateřina Jozífová 97 AC PardubiceAC Pardubice 09.29 494
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.09 766
2 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.50 719
3 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.04 659
4 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.08 550
5 Veronika PekařováVeronika Pekařová 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.47 511
6 Eliška MaláEliška Malá 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 23.26 437
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 20.88 676
2 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.12 650
3 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.03 555
4 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.18 540
5 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23.83 387
6 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.84 386
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20.14 760
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.17 757
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 20.60 708
4 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 20.90 674
5 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.01 662
6 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.36 624
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy

(so, 9.10.2010) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 27.88 640
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.93 559
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 9.10.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 26.14 785
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27.81 646
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.52 590
4 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 29.77 498
5 Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 33.32 276
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:31.07 481
2 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:34.68 443
3 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:41.78 373
4 Lukáš PilnýLukáš Pilný 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:43.30 359
5 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:43.77 355
6 Jan DunovskýJan Dunovský 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:45.19 342
7 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.07 334
8 Jan BöhmJan Böhm 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:50.57 295
9 Václav VilímekVáclav Vilímek 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:51.20 289
10 Jakub MalovanýJakub Malovaný 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:54.16 265
11 Jan Tomšů Jan Tomšů 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:57.05 242
12 Tomáš TauerTomáš Tauer 97 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:58.00 235
13 Martin KučeraMartin Kučera 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:04.04 191
14 Tomáš HankTomáš Hank 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3:06.44 174
Erik OláhErik Oláh 97 AC PardubiceAC Pardubice 3:06.44 174
16 Patrik StaněkPatrik Staněk 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:08.85 159
17 Jakub JanataJakub Janata 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:09.88 152
18 Ondřej BenešOndřej Beneš 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:36.32 29
Celkem 18 závodníků

800 m - Ženy

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 2:41.64 554
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:42.41 546
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.41 675
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:35.76 622
3 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:38.56 589
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:50.37 460
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:34.44 638
2 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.55 625
3 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:36.72 611
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:37.53 602
5 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.11 595
6 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:40.61 566
7 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:44.28 525
8 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:45.56 511
9 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:47.52 490
10 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:53.32 430
11 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:56.40 399
12 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:56.70 396
13 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3:08.60 289
14 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:13.84 247
15 Eliška MaláEliška Malá 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3:28.90 144
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:46.13 505
2 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:49.79 466
3 Karolína HušákováKarolína Hušáková 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:52.88 434
4 Kateřina JozífováKateřina Jozífová 97 AC PardubiceAC Pardubice 2:54.08 422
5 Tereza Valášková Tereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:56.32 400
6 Klára EhlováKlára Ehlová 97 AC PardubiceAC Pardubice 2:58.17 382
7 Klára VoleskáKlára Voleská 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3:01.90 348
8 Aneta FaltysováAneta Faltysová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:05.18 319
9 Eva SvobodováEva Svobodová 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3:07.04 303
10 Tereza PiskačováTereza Piskačová 98 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3:09.33 283
11 Eliška VraspírováEliška Vraspírová 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:20.56 198
12 Tereza HlouškováTereza Hloušková 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3:26.36 159
Veronika HofmannováVeronika Hofmannová 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 0:00.00
Celkem 13 závodníků

1000 m - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:46.37 804
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:51.75 747
3 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:57.04 694
4 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:57.51 689
5 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:59.53 669
6 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:01.71 648
7 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.15 596
8 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:10.05 569
9 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:12.91 543
10 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 3:14.24 531
11 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:15.66 519
12 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:15.80 518
13 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:23.43 453
14 Adam KrupaAdam Krupa 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3:24.67 443
15 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:29.02 408
16 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3:46.24 284
MS Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:03.41 631
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DunovskýJan Dunovský 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 10.36 475
2 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.44 302
3 Jakub JanataJakub Janata 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.84 247
4 Tomáš TauerTomáš Tauer 97 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.12 212
5 Tomáš HankTomáš Hank 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.68 64
6 Ondřej BenešOndřej Beneš 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.71 13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik OláhErik Oláh 97 AC PardubiceAC Pardubice 10.77 405
2 Jan Tomšů Jan Tomšů 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 11.37 312
3 Lukáš PilnýLukáš Pilný 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 11.99 228
4 Jakub MalovanýJakub Malovaný 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 12.12 212
5 Václav VilímekVáclav Vilímek 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.36 184
6 Martin KučeraMartin Kučera 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.11 109
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BöhmJan Böhm 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.08 526
2 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 10.63 428
3 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 11.43 303
4 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.39 181
5 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.44 175
6 Patrik StaněkPatrik Staněk 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 15.20 2
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.27 493
2 Veronika HofmannováVeronika Hofmannová 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 12.12 367
3 Klára VoleskáKlára Voleská 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.63 300
4 Karolína HušákováKarolína Hušáková 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.36 214
5 Aneta FaltysováAneta Faltysová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.68 93
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HlouškováTereza Hloušková 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 12.08 373
2 Klára EhlováKlára Ehlová 97 AC PardubiceAC Pardubice 12.23 352
3 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.36 335
4 Eva SvobodováEva Svobodová 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.99 256
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JozífováKateřina Jozífová 97 AC PardubiceAC Pardubice 11.52 454
Tereza Valášková Tereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11.52 454
3 Tereza PiskačováTereza Piskačová 98 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 13.03 251
Eliška VraspírováEliška Vraspírová 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.03 251
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.74 742
2 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 15.40 665
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 15.77 623
4 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.88 610
5 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 16.28 567
6 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 16.91 501
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.43 780
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 16.71 522
3 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17.03 489
4 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.44 357
5 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 19.15 298
6 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 19.25 290
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.10 699
2 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 15.76 624
3 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 16.90 502
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 18.30 369
5 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 18.50 352
6 Adam KrupaAdam Krupa 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 18.73 332
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy

(so, 9.10.2010) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 15.98 717
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.76 624
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 9.10.2010) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 14.84 863
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17.49 542
3 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 18.91 399
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.11 293
5 Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 20.53 260
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 16.24 685
2 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 16.63 639
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 17.07 589
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.84 505
5 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.05 483
6 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.70 419
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15.96 719
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 18.14 474
3 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 18.47 441
4 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.60 336
5 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 20.92 230
6 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.29 140
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 16.09 703
2 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 18.23 465
3 Veronika PekařováVeronika Pekařová 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.40 448
4 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.20 372
5 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.44 350
6 Eliška MaláEliška Malá 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 21.96 160
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.74 577
2 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.68 528
3 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.62 480
4 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.59 457
5 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
96 1.56 434
František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.56 434
7 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 1.50 389
Josef HavlíčekJosef Havlíček
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 1.50 389
9 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.47 367
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.47 367
11 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 1.44 345
Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 1.44 345
13 Jan FrišJan Friš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 1.41 324
14 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.35 283
Kryštof VoleskýKryštof Voleský
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 1.35 283
Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 1.35 283
MS Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 1.74 577
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.53 Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 1.50 ------XOOOXXOXXOXXX 621
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 1.26 OOXOXXX 369
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.44 Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.41 XXX 523
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 1.35 XXX 460
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 1.32 XXX 429
4 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 1.23 XXX 340
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.52 Body
1 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 1.52 --OOOOOOOOOOXOXXOO 644
2 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 1.49 -------OOOOXXOXXOXXOXXX 610
3 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 1.43 --O-OOOXOOOXOOXXX 544
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.40 -------OOOOXXX 512
5 Veronika PekařováVeronika Pekařová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.37 --OOOOOOOXOXXX 481
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 1.37 OXXOXOOOXOOOXOXOXXX 481
7 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 1.37 OOOOOXOOOOXXOXXX 481
8 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 1.34 --OOOOOOXOXXX 449
9= Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 1.31 OOOOOOOOXXX 419
9= Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.31 OOOOOOOOXXX 419
11= Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 1.31 --OOOXOOXOXXX 419
11= Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.31 --OOXOOXXOXOXXX 419
13 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 1.28 --OOOOOXXX 389
14 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.25 OOOOOOXXX 359
15 Eliška MaláEliška Malá
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 1.22 --OXOXOXXX 331
16 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 1.19 --OOXXX 302
17= Lucie MikulováLucie Mikulová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 1.19 --OXOXXX 302
17= Dana ProkopováDana Prokopová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.19 OOOXOXXX 302
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3.91 592
2 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3.71 538
3 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3.61 511
4 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 2.81 312
5 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 2.71 289
David LašekDavid Lašek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 2.71 289
7 Josef HavlíčekJosef Havlíček
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 2.41 222
Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 2.41 222
9 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 2.31 201
Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 2.31 201
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 2.31 201
12 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 2.21 181
Jan FrišJan Friš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 2.21 181
14 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
AC PardubiceAC Pardubice
96 2.11 161
15 Petr SmolákPetr Smolák
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
94 2.01 142
16 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
96 1.71 88
Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 0.00
Kryštof VoleskýKryštof Voleský
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.83 550
2 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 5.73 529
3 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
96 5.40 461
4 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.23 427
5 Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 5.14 409
6 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.13 407
7 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 5.06 394
8 Josef HavlíčekJosef Havlíček
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 4.96 375
9 Jan FrišJan Friš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 4.91 365
10 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 4.83 350
11 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
AC PardubiceAC Pardubice
96 4.71 328
12 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.67 321
13 Kryštof VoleskýKryštof Voleský
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 4.66 319
Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.66 319
15 Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 4.64 315
16 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 2.96 61
MS Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 5.24 429
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 4.71 328
2 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.61 310
3 Jan BöhmJan Böhm
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 4.47 285
4 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.35 264
5 Lukáš PilnýLukáš Pilný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.31 257
6 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.12 225
7 Jan DunovskýJan Dunovský
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.11 224
8 Lukáš JoukalLukáš Joukal
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 4.10 222
9 Tomáš TauerTomáš Tauer
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
97 4.09 220
10 Erik OláhErik Oláh
AC PardubiceAC Pardubice
97 3.98 203
11 Václav VilímekVáclav Vilímek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
98 3.82 177
12 Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.62 147
13 Jan Tomšů Jan Tomšů
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 3.61 146
14 Tomáš HankTomáš Hank
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 3.25 96
15 Martin KučeraMartin Kučera
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 3.22 93
16 Patrik StaněkPatrik Staněk
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 3.20 90
17 Ondřej BenešOndřej Beneš
TJ SvitavyTJ Svitavy
98 2.88 52
Jakub MalovanýJakub Malovaný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.19 612
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 4.42 408
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.02 565
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 4.73 487
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 4.47 421
4 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 4.31 381
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 5.01 562
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 4.80 506
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.79 503
4 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 4.72 485
5 Tereza ČaladiTereza Čaladi
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 4.67 472
Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 4.67 472
7 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.59 451
8 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 4.45 416
9 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 4.33 386
10 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.14 340
11 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3.92 290
12 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 3.76 254
13 Dana ProkopováDana Prokopová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3.66 233
Eliška MaláEliška Malá
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 0.00
Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára JirkováSára Jirková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 4.10 331
2 Kateřina JozífováKateřina Jozífová
AC PardubiceAC Pardubice
97 4.05 319
3 Eliška VraspírováEliška Vraspírová
TJ SvitavyTJ Svitavy
98 3.91 287
Karolína HušákováKarolína Hušáková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
97 3.91 287
5 Eva SvobodováEva Svobodová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 3.77 257
6 Tereza Valášková Tereza Valášková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 3.76 254
Tereza PiskačováTereza Piskačová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
98 3.76 254
8 Klára EhlováKlára Ehlová
AC PardubiceAC Pardubice
97 3.73 248
9 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 3.71 244
10 Aneta FaltysováAneta Faltysová
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 3.57 214
11 Veronika HofmannováVeronika Hofmannová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 3.54 208
12 Tereza HlouškováTereza Hloušková
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 3.09 122
13 Klára VoleskáKlára Voleská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 3.05 116
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika DlouháVeronika Dlouhá
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
94 11.63 637
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 10.09 535
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 09.06 468
4 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 08.30 419
5 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 07.35 357
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 11.09 601
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 10.84 585
3 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 08.92 459
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 08.75 448
5 Eliška MaláEliška Malá
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 08.65 441
6 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 08.51 432
7 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 08.36 423
8 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 08.14 408
9 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 07.69 379
10 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 07.64 376
11 Veronika PekařováVeronika Pekařová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 07.10 341
12 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 06.99 334
13 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 06.78 321
14 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 06.41 297
15 Dana ProkopováDana Prokopová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 06.29 290
16 Tereza ČaladiTereza Čaladi
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 06.26 288
17 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 06.13 280
18 Lucie MikulováLucie Mikulová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 05.31 228
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 12.96 665
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 12.60 643
3 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 12.13 614
4 Josef HavlíčekJosef Havlíček
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 11.23 560
5 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
96 10.65 525
6 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 10.29 503
7 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 09.96 483
8 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 09.67 466
9 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 09.18 437
10 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 08.99 425
11 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
AC PardubiceAC Pardubice
96 08.95 423
12 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 08.61 403
13 Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 08.36 388
14 Jan FrišJan Friš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 08.35 387
15 Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 07.97 365
16 Kryštof VoleskýKryštof Voleský
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 07.32 326
MS Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 08.86 417
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 07.83 388
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 07.46 365
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 38.49 634
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 37.43 613
3 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 36.89 602
4 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 31.14 487
5 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 30.79 480
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 28.57 436
7 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 28.03 426
8 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 26.21 390
9 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 25.49 377
10 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
96 24.51 358
11 David LašekDavid Lašek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 24.02 348
12 Jan FrišJan Friš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 22.55 320
13 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 22.54 320
14 Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 22.06 311
15 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
AC PardubiceAC Pardubice
96 21.79 306
16 Petr SmolákPetr Smolák
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
94 20.05 273
17 Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 19.94 271
18 Kryštof VoleskýKryštof Voleský
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 18.92 252
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 41.28 461
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 39.83 440
3 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 39.62 437
4 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 38.69 423
5 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 37.28 403
6 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 36.40 390
7 Jan FrišJan Friš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 34.90 369
8 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
96 34.51 363
9 Josef HavlíčekJosef Havlíček
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 33.23 345
10 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 31.33 318
11 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 29.21 288
12 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
AC PardubiceAC Pardubice
96 28.03 272
13 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 27.11 259
14 David LašekDavid Lašek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 25.79 240
15 Petr SmolákPetr Smolák
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
94 24.92 228
16 Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 24.89 228
17 Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 23.59 210
18 Kryštof VoleskýKryštof Voleský
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 19.53 155
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 27.81 435
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 17.50 243
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 22.80 341
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 21.94 325
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 20.56 299
4 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 13.68 173
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 34.27 558
2 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 29.24 462
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 26.20 405
4 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 24.25 368
5 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 22.80 341
6 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 22.47 335
7 Eliška MaláEliška Malá
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 22.32 332
8 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 21.51 317
9 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 21.26 312
10 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 20.27 294
11 Dana ProkopováDana Prokopová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 19.26 275
12 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 18.85 268
13 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 15.82 212
14 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 14.05 179
15 Tereza ČaladiTereza Čaladi
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 12.43 150
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BöhmJan Böhm
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 64.73 435
2 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 59.65 391
3 Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 58.87 384
4 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 54.32 345
5 Jakub MalovanýJakub Malovaný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 54.11 343
6 Tomáš TauerTomáš Tauer
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
97 52.58 330
7 Lukáš PilnýLukáš Pilný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 51.75 323
8 Jan DunovskýJan Dunovský
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 49.90 307
9 Jan Tomšů Jan Tomšů
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 43.79 256
10 Tomáš HankTomáš Hank
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 42.39 244
11 Lukáš JoukalLukáš Joukal
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 41.46 236
12 Erik OláhErik Oláh
AC PardubiceAC Pardubice
97 41.42 236
13 Václav VilímekVáclav Vilímek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
98 37.11 200
14 Martin KučeraMartin Kučera
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 32.72 165
15 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 31.11 152
16 Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 26.75 118
17 Patrik StaněkPatrik Staněk
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 25.93 111
18 Ondřej BenešOndřej Beneš
TJ SvitavyTJ Svitavy
98 23.62 94
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HlouškováTereza Hloušková
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 49.99 479
2 Sára JirkováSára Jirková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 45.94 429
3 Klára EhlováKlára Ehlová
AC PardubiceAC Pardubice
97 43.19 395
4 Karolína HušákováKarolína Hušáková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
97 31.14 249
5 Aneta FaltysováAneta Faltysová
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 30.84 245
6 Tereza PiskačováTereza Piskačová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
98 30.66 243
7 Klára VoleskáKlára Voleská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 30.46 241
8 Tereza Valášková Tereza Valášková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 29.15 225
9 Eva SvobodováEva Svobodová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 28.26 215
10 Kateřina JozífováKateřina Jozífová
AC PardubiceAC Pardubice
97 25.17 179
11 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 23.76 163
12 Veronika HofmannováVeronika Hofmannová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 21.09 133
13 Eliška VraspírováEliška Vraspírová
TJ SvitavyTJ Svitavy
98 17.93 98
Celkem 13 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan BöhmJan Böhm 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2039
2 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1939
3 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1775
4 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1729
5 Jan DunovskýJan Dunovský 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1702
6 Lukáš PilnýLukáš Pilný 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1465
7 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1371
8 Erik OláhErik Oláh 97 AC PardubiceAC Pardubice 1286
9 Tomáš TauerTomáš Tauer 97 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1196
10 Jan Tomšů Jan Tomšů 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 1150
11 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1125
12 Jakub MalovanýJakub Malovaný 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1098
13 Václav VilímekVáclav Vilímek 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1023
14 Jakub JanataJakub Janata 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0779
15 Tomáš HankTomáš Hank 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0651
16 Martin KučeraMartin Kučera 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 0597
17 Patrik StaněkPatrik Staněk 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 0408
18 Ondřej BenešOndřej Beneš 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 0196
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Böhm J. 2039 (2:50.57/295-64.73/435-4.47/285-10.08/526-08.22/498)

Škarda V. 1939 (2:34.68/443-54.32/345-4.61/310-10.63/428-08.54/413)

Vančura J. 1775 (08.57/406-2:43.77/355-11.44/302-58.87/384-4.71/328)

Mainvald T. 1729 (2:41.78/373-59.65/391-4.35/264-11.43/303-08.60/398)

Dunovský J. 1702 (08.78/354-2:45.19/342-10.36/475-49.90/307-4.11/224)

Pilný L. 1465 (2:43.30/359-51.75/323-4.31/257-11.99/228-09.03/298)

Joukal L. 1371 (2:31.07/481-41.46/236-4.10/222-12.44/175-09.22/257)

Oláh E. 1286 (3:06.44/174-41.42/236-3.98/203-10.77/405-09.17/268)

Tauer T. 1196 (09.52/199-2:58.00/235-12.12/212-52.58/330-4.09/220)

Tomšů . 1150 (2:57.05/242-43.79/256-3.61/146-11.37/312-09.55/194)

Šlégl J. 1125 (2:46.07/334-31.11/152-4.12/225-12.39/181-09.34/233)

Malovaný J. 1098 (2:54.16/265-54.11/343-0.00/-12.12/212-09.12/278)

Vilímek V. 1023 (2:51.20/289-37.11/200-3.82/177-12.36/184-09.67/173)

Janata J. 779 (10.04/115-3:09.88/152-11.84/247-26.75/118-3.62/147)

Hank T. 651 (10.36/73-3:06.44/174-13.68/64-42.39/244-3.25/96)

Kučera M. 597 (3:04.04/191-32.72/165-3.22/93-13.11/109-10.69/39)

Staněk P. 408 (3:08.85/159-25.93/111-3.20/90-15.20/2-10.61/46)

Beneš O. 196 (11.15/8-3:36.32/29-14.71/13-23.62/94-2.88/52)
Celkem 18 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2252
2 Tereza Valášková Tereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1917
3 Kateřina JozífováKateřina Jozífová 97 AC PardubiceAC Pardubice 1868
4 Klára EhlováKlára Ehlová 97 AC PardubiceAC Pardubice 1845
5 Karolína HušákováKarolína Hušáková 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1690
6 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1687
7 Tereza PiskačováTereza Piskačová 98 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1535
8 Eva SvobodováEva Svobodová 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1520
9 Tereza HlouškováTereza Hloušková 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1483
10 Klára VoleskáKlára Voleská 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1413
11 Eliška VraspírováEliška Vraspírová 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 1345
12 Aneta FaltysováAneta Faltysová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 1138
13 Veronika HofmannováVeronika Hofmannová 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1026
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Jirková S. 2252 (09.13/533-2:49.79/466-11.27/493-45.94/429-4.10/331)

Valášková . 1917 (2:56.32/400-29.15/225-3.76/254-11.52/454-08.93/584)

Jozífová K. 1868 (2:54.08/422-25.17/179-4.05/319-11.52/454-09.29/494)

Ehlová K. 1845 (2:58.17/382-43.19/395-3.73/248-12.23/352-09.40/468)

Hušáková K. 1690 (2:52.88/434-13.36/214-31.14/249-3.91/287-09.24/506)

Smoláková A. 1687 (2:46.13/505-23.76/163-3.71/244-12.36/335-09.52/440)

Piskačová T. 1535 (3:09.33/283-30.66/243-3.76/254-13.03/251-09.25/504)

Svobodová E. 1520 (3:07.04/303-28.26/215-3.77/257-12.99/256-09.31/489)

Hloušková T. 1483 (3:26.36/159-49.99/479-3.09/122-12.08/373-09.93/350)

Voleská K. 1413 (09.66/408-3:01.90/348-12.63/300-30.46/241-3.05/116)

Vraspírová E. 1345 (3:20.56/198-17.93/98-3.91/287-13.03/251-09.22/511)

Faltysová A. 1138 (10.36/267-3:05.18/319-14.68/93-30.84/245-3.57/214)

Hofmannová V. 1026 (10.09/318-0:00.00/-12.12/367-21.09/133-3.54/208)

Svobodová B. 0 (00.00/)

Šebelová K. 0 (00.00/)
Celkem 13 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 3752
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3329
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Chmelařová K. 3752 (27.88/640-2:41.64/554-15.98/717-17.50/243-07.46/365-5.19/612-1.50/621)

Šubrtová B. 3329 (28.93/559-2:42.41/546-16.76/624-27.81/435-07.83/388-4.42/408-1.26/369)
Celkem 2 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 4245
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3349
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2986
4 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2905
5 Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 1173
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Řehounková N. 4245 (26.14/785-2:31.41/675-14.84/863-20.56/299-10.09/535-5.02/565-1.41/523)

Maršálková E. 3349 (27.81/646-2:35.76/622-17.49/542-13.68/173-08.30/419-4.73/487-1.35/460)

Koutná K. 2986 (2:50.37/460-20.11/293-21.94/325-09.06/468-4.47/421-1.32/429-28.52/590)

Quaiserová M. 2905 (29.77/498-2:38.56/589-18.91/399-22.80/341-07.35/357-4.31/381-1.23/340)

Dlouhá V. 1173 (33.32/276-20.53/260-11.63/637-/)
Celkem 5 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4223
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4166
3 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3687
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3567
5 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 3367
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3179
7 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3101
8 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3090
9 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3028
10 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2949
11 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2633
12 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2600
13 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2496
14 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2234
15 Eliška MaláEliška Malá 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1845
16 Veronika PekařováVeronika Pekařová 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1781
17 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1712
18 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1561
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Vytlačilová T. 4223 (2:34.44/638-34.27/558-10.84/585-4.79/503-1.40/512-15.96/719-20.60/708)

Kučerová L. 4166 (2:40.61/566-29.24/462-11.09/601-5.01/562-1.49/610-16.09/703-21.01/662)

Adamská L. 3687 (2:47.52/490-16.63/639-22.47/335-06.99/334-4.72/485-1.52/644-20.14/760)

Doubková A. 3567 (2:45.56/511-16.24/685-14.05/179-08.75/448-4.80/506-1.37/481-20.17/757)

Průšová R. 3367 (2:36.72/611-22.80/341-07.69/379-4.67/472-1.34/449-18.23/465-21.12/650)

Čaladi T. 3179 (2:44.28/525-17.07/589-12.43/150-06.26/288-4.67/472-1.37/481-20.90/674)

Havlová I. 3101 (20.50/719-2:53.32/430-18.85/268-08.14/408-4.45/416-1.31/419-18.47/441)

Kubištová A. 3090 (20.09/766-2:37.53/602-18.70/419-20.27/294-06.78/321-4.33/386-1.19/302)

Ludvíková T. 3028 (2:56.70/396-17.84/505-21.51/317-07.64/376-4.59/451-1.25/359-21.36/624)

Novotná P. 2949 (3:08.60/289-26.20/405-08.51/432-3.76/254-1.31/419-18.14/474-20.88/676)

Boudová Ž. 2633 (22.08/550-2:35.55/625-21.26/312-06.41/297-3.92/290-1.31/419-22.29/140)

Prokopová D. 2600 (2:38.11/595-19.26/275-06.29/290-3.66/233-1.19/302-19.44/350-22.03/555)

Kubištová E. 2496 (2:56.40/399-15.82/212-06.13/280-4.14/340-1.28/389-19.60/336-22.18/540)

Chaloupková K. 2234 (3:13.84/247-24.25/368-08.92/459-0.00/-1.43/544-20.92/230-23.84/386)

Malá E. 1845 (23.26/437-3:28.90/144-22.32/332-08.65/441-0.00/-1.22/331-21.96/160)

Pekařová V. 1781 (22.47/511-07.10/341-1.37/481-18.40/448)

Zlatohlávková I. 1712 (18.05/483-08.36/423-1.31/419-23.83/387)

Mikulová L. 1561 (21.04/659-05.31/228-1.19/302-19.20/372)
Celkem 18 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5434
2 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4744
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4535
4 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4513
5 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4264
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 4116
7 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3954
8 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3699
9 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 3687
10 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3649
11 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3590
12 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 3573
13 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 3115
14 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2952
15 Adam KrupaAdam Krupa 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2878
16 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2759
17 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1378
18 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 0933
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Rykl R. 5434 (3:07.15/596-37.43/613-39.83/440-12.60/643-5.83/550-3.91/592-1.74/577-14.43/780-07.72/643)

Wiesner F. 4744 (3:01.71/648-38.49/634-31.33/318-12.96/665-5.73/529-2.81/312-1.56/434-15.76/624-07.93/580)

Kohout J. 4535 (2:57.51/689-25.49/377-29.21/288-09.96/483-5.13/407-3.61/511-1.62/480-15.10/699-07.86/601)

Bareš M. 4513 (3:12.91/543-15.88/610-30.79/480-41.28/461-09.67/466-5.23/427-3.71/538-1.68/528-08.36/460)

Pilař L. 4264 (3:15.80/518-14.74/742-26.21/390-37.28/403-12.13/614-5.06/394-2.71/289-1.50/389-08.12/525)

Havlíček J. 4116 (2:51.75/747-28.57/436-33.23/345-11.23/560-4.96/375-2.41/222-1.50/389-16.71/522-08.14/520)

Le V. 3954 (3:10.05/569-16.28/567-24.51/358-34.51/363-10.65/525-5.40/461-1.71/88-1.56/434-07.90/589)

Friš J. 3699 (08.36/460-2:46.37/804-22.55/320-34.90/369-08.35/387-4.91/365-2.21/181-1.41/324-17.03/489)

Lakota A. 3687 (08.67/381-2:57.04/694-31.14/487-38.69/423-09.18/437-4.83/350-2.31/201-1.44/345-18.30/369)

Werner D. 3649 (3:15.66/519-28.03/426-39.62/437-10.29/503-4.66/319-2.31/201-1.47/367-18.44/357-08.14/520)

Klimeš O. 3590 (36.89/602-36.40/390-08.99/425-4.67/321-2.31/201-1.47/367-16.90/502-08.70/374-3:29.02/408)

Kroupa T. 3573 (3:14.24/531-15.77/623-21.79/306-28.03/272-08.95/423-4.71/328-2.11/161-1.35/283-07.71/646)

Novotný M. 3115 (3:46.24/284-15.40/665-22.06/311-23.59/210-08.36/388-5.14/409-0.00/-1.35/283-07.98/565)

Soukal T. 2952 (08.14/520-3:23.43/453-22.54/320-27.11/259-08.61/403-2.96/61-2.21/181-1.59/457-19.15/298)

Krupa A. 2878 (08.77/357-3:24.67/443-19.94/271-24.89/228-07.97/365-4.64/315-2.41/222-1.44/345-18.73/332)

Voleský K. 2759 (08.58/403-2:59.53/669-18.92/252-19.53/155-07.32/326-4.66/319-0.00/-1.35/283-18.50/352)

Sychra M. 2608 (3:03.41/631-08.86/417-5.24/429-1.74/577-08.02/554)

Lašek D. 1378 (16.91/501-24.02/348-25.79/240-2.71/289)

Smolák P. 933 (20.05/273-24.92/228-2.01/142-19.25/290)
Celkem 18 závodníků