Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích

Litomyšl (9. - 10. 10. 2010)
200 m - Ženy (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 27.88 640
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.93 559
200 m - Dorostenky (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 26.14 785
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27.81 646
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.52 590
800 m - Ml. žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:31.07 481
2 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:34.68 443
3 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:41.78 373
800 m - Ženy (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 2:41.64 554
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:42.41 546
800 m - Dorostenky (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.41 675
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:35.76 622
3 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:38.56 589
800 m - Žákyně (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:34.44 638
2 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.55 625
3 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:36.72 611
800 m - Ml. žákyně (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:46.13 505
2 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:49.79 466
3 Karolína HušákováKarolína Hušáková 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:52.88 434
1000 m - Žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:46.37 804
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:51.75 747
3 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:57.04 694
100 m překážek (0.84) - Ženy (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 15.98 717
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.76 624
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 14.84 863
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17.49 542
3 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 18.91 399