Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích

Litomyšl (9. - 10. 10. 2010)
skok vysoký - Žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.74 577
2 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.68 528
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.62 480
skok vysoký - Ženy (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 1.50 621
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1.26 369
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 1.41 523
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1.35 460
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1.32 429
skok vysoký - Žákyně (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1.52 644
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1.49 610
3 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1.43 544
skok o tyči - Žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.91 592
2 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.71 538
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.61 511
skok daleký - Žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.83 550
2 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5.73 529
3 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5.40 461
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4.71 328
2 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 4.61 310
3 Jan BöhmJan Böhm 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4.47 285
skok daleký - Ženy (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 5.19 612
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4.42 408
skok daleký - Dorostenky (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 5.02 565
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4.73 487
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4.47 421
skok daleký - Žákyně (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5.01 562
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4.80 506
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4.79 503
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4.10 331
2 Kateřina JozífováKateřina Jozífová 97 AC PardubiceAC Pardubice 4.05 319
3 Eliška VraspírováEliška Vraspírová 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 3.91 287
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 11.63 637
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 10.09 535
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.06 468
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11.09 601
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.84 585
3 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.92 459
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.96 665
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.60 643
3 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.13 614
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.83 388
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 07.46 365
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 38.49 634
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.43 613
3 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 36.89 602
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41.28 461
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.83 440
3 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.62 437
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.81 435
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 17.50 243
hod oštěpem 600g - Dorostenky (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.80 341
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.94 325
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 20.56 299
hod oštěpem 600g - Žákyně (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 34.27 558
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 29.24 462
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 26.20 405
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BöhmJan Böhm 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 64.73 435
2 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 59.65 391
3 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 58.87 384
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 9.10.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HlouškováTereza Hloušková 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 49.99 479
2 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 45.94 429
3 Klára EhlováKlára Ehlová 97 AC PardubiceAC Pardubice 43.19 395