Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích

Litomyšl (9. - 10. 10. 2010)

skok daleký - Žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.83 550
2 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 5.73 529
3 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
96 5.40 461
4 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.23 427
5 Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 5.14 409
6 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.13 407
7 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 5.06 394
8 Josef HavlíčekJosef Havlíček
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 4.96 375
9 Jan FrišJan Friš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 4.91 365
10 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 4.83 350
11 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
AC PardubiceAC Pardubice
96 4.71 328
12 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.67 321
13 Kryštof VoleskýKryštof Voleský
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 4.66 319
Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.66 319
15 Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 4.64 315
16 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 2.96 61
MS Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 5.24 429
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 4.71 328
2 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.61 310
3 Jan BöhmJan Böhm
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 4.47 285
4 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.35 264
5 Lukáš PilnýLukáš Pilný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.31 257
6 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.12 225
7 Jan DunovskýJan Dunovský
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 4.11 224
8 Lukáš JoukalLukáš Joukal
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 4.10 222
9 Tomáš TauerTomáš Tauer
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
97 4.09 220
10 Erik OláhErik Oláh
AC PardubiceAC Pardubice
97 3.98 203
11 Václav VilímekVáclav Vilímek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
98 3.82 177
12 Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.62 147
13 Jan Tomšů Jan Tomšů
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 3.61 146
14 Tomáš HankTomáš Hank
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 3.25 96
15 Martin KučeraMartin Kučera
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 3.22 93
16 Patrik StaněkPatrik Staněk
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 3.20 90
17 Ondřej BenešOndřej Beneš
TJ SvitavyTJ Svitavy
98 2.88 52
Jakub MalovanýJakub Malovaný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 0.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.19 612
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 4.42 408
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.02 565
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 4.73 487
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 4.47 421
4 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 4.31 381
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 5.01 562
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 4.80 506
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.79 503
4 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 4.72 485
5 Tereza ČaladiTereza Čaladi
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 4.67 472
Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 4.67 472
7 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.59 451
8 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 4.45 416
9 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 4.33 386
10 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.14 340
11 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3.92 290
12 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
96 3.76 254
13 Dana ProkopováDana Prokopová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3.66 233
Eliška MaláEliška Malá
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 0.00
Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 0.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára JirkováSára Jirková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 4.10 331
2 Kateřina JozífováKateřina Jozífová
AC PardubiceAC Pardubice
97 4.05 319
3 Eliška VraspírováEliška Vraspírová
TJ SvitavyTJ Svitavy
98 3.91 287
Karolína HušákováKarolína Hušáková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
97 3.91 287
5 Eva SvobodováEva Svobodová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 3.77 257
6 Tereza Valášková Tereza Valášková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 3.76 254
Tereza PiskačováTereza Piskačová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
98 3.76 254
8 Klára EhlováKlára Ehlová
AC PardubiceAC Pardubice
97 3.73 248
9 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 3.71 244
10 Aneta FaltysováAneta Faltysová
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 3.57 214
11 Veronika HofmannováVeronika Hofmannová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 3.54 208
12 Tereza HlouškováTereza Hloušková
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
97 3.09 122
13 Klára VoleskáKlára Voleská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 3.05 116
Celkem 13 závodníků