Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (18. 12. 2010)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.45
2 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.46
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 17.99
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.87
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.01
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.04
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.68
2 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 17.95
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.79
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 17.83
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.01
3 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AC DomažliceAC Domažlice 18.98
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.77
2 Vít SoukupVít Soukup 95 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.86
3 Aleš KrálAleš Král 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19.21
Vít PernicaVít Pernica 95 ASK BlanskoASK Blansko DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 18.80
2 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.22
3 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 19.31
4 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 95 USK PrahaUSK Praha 19.35
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.18
2 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.58
3 Jiří KeslJiří Kesl 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.67
4 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.60
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.18
2 Jiří HavránekJiří Havránek 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.53
Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 96 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 19.61
2 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.60
3 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.67
Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HejnýVáclav Hejný 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.02
2 Tomáš Capouch Tomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.05
3 Filip - Jan HouserFilip - Jan Houser 98 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 22.40
Pavel LhotkaPavel Lhotka 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.15
2 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.80
3 David KrejčíDavid Krejčí 96 ASK BlanskoASK Blansko 20.02
Lukáš KlímaLukáš Klíma 97 ASK BlanskoASK Blansko DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.77
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.19
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.34
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.93
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 20.20
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.28
4 Magdalena ČernáMagdalena Černá 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.49
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.20
2 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.46
Monika KonečnáMonika Konečná 97 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.62
2 Eliška KopečnáEliška Kopečná 95 USK PrahaUSK Praha 21.15
3 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.86
Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.26
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 ASK BlanskoASK Blansko 21.14
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.57
4 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 21.61
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZítováTereza Zítová 97 USK PrahaUSK Praha 20.87
2 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.93
3 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.18
4 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 20.96
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.65
3 Aneta HajnáAneta Hajná 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.93
4 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.58
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.94
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.08
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.17
4 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.98
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.81
2 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.39
3 Anna KloužkováAnna Kloužková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.44
Andrea AbelováAndrea Abelová 95 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.22
2 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.11
3 Andrea EliášováAndrea Eliášová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.50
Šárka DlouháŠárka Dlouhá 98 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.09
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.27
3 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.32
4 Tereza JakchováTereza Jakchová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.58
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.62
2 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.83
3 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.99
Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 4 závodníků