Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (18. 12. 2010)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 36.50
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.86
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 38.88
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 38.20
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 38.38
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.48
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.25
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 39.95
3 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 41.60
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 40.39
2 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.77
3 Filip LitavskýFilip Litavský 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 41.19
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.17
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 40.10
3 Jiří KeslJiří Kesl 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 41.93
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.26
2 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.45
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 96 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 41.95
2 Jan BártaJan Bárta 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.09
3 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 42.38
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 95 USK PrahaUSK Praha 42.08
2 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 USK PrahaUSK Praha 42.11
Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 42.74
2 Dominik GregorDominik Gregor 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 44.44
Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.16
2 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.19
3 Petr HurdaPetr Hurda 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 48.29
Petr KumešPetr Kumeš 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41.13
2 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.19
3 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.44
4 Dominik ZmělíkDominik Změlík 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.03
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.01
2 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.60
3 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 45.16
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.15
2 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 44.44
3 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.91
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.80
2 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.45
3 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 45.72
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 44.12
2 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 45.94
3 Hana ObermannováHana Obermannová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.84
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 44.44
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.30
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 TJ NeratoviceTJ Neratovice 46.62
4 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.23
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 44.95
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.75
3 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 51.91
Lucie ČihákováLucie Čiháková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.52
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 46.08
3 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 DDM StodDDM Stod 46.22
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.92
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.79
2 Eva BerkováEva Berková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.14
3 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 47.73
4 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.90
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 46.48
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 46.65
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.79
4 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.20
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.66
2 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.98
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 47.25
Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků