Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (18. 1. 2011)
Skok vysoký - Ženy (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.62
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.62
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1.59
Skok daleký - Ženy (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana LuticováHana Luticová 93 AC PardubiceAC Pardubice 5.52
2 Nicola RadostováNicola Radostová 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.24
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4.79
Skok daleký - Ženy (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 5.49
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 5.39
3 Petra OpekarováPetra Opekarová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5.30
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.06
2 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.46
3 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.25
Vrh koulí 4kg - Ženy (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 11.87
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.10
3 Pavlína RadováPavlína Radová 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10.87
Vrh koulí 4kg - Juniorky (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta JirsováMarkéta Jirsová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.91
2 Petra PodroužkováPetra Podroužková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.29
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 13.73
2 Vratislav BejčekVratislav Bejček 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.72
3 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.23
Vrh koulí 6kg - Junioři (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr BalataPetr Balata 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.82
2 Jakub MaříkJakub Mařík 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.80
3 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 USK PrahaUSK Praha 12.17
Vrh koulí 7,26kg - Muži (úterý, 18.1.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.67
2 Vladislav HruškaVladislav Hruška 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.59
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 71 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 12.10