Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (18. 1. 2011)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 06.79
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.92
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.96
4 Lukáš Šťastný Lukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.06
5 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.10
6 Michal ČadaMichal Čada 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.13
7 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.14
8 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.15
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.17
2 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 07.17
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
4 Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž 07.25
5 Tomáš Benko Tomáš Benko 85 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 07.29
6 Lukáš KotalaLukáš Kotala 87 VŠC Dukla Banská BystricaVŠC Dukla Banská Bystrica 07.33
7 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.37
8 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.38
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.15
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.25
3 Jan VlasákJan Vlasák 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.26
4 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.31
5 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.34
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.39
7 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
8 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.21
2 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.46
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.51
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.52
5 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.52
6 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.53
7 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
8 Jan VilhelmJan Vilhelm 89 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 07.69
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.35
2 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.41
3 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.42
4 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.49
5 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.56
6 Aleš KršíkAleš Kršík 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
7 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.62
8 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.70
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.52
3 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.52
4 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
5 Jaroslav KopřivaJaroslav Kopřiva 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.56
6 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.64
7 Michal Šťastný Michal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.66
8 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.92
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 07.59
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.71
3 Jan VošickýJan Vošický 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.75
4 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.75
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.83
6 Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.89
7 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
8 Petr NovotnýPetr Novotný 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.93
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.65
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.69
3 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.72
4 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.94
5 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.98
6 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.03
7 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.05
8 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.17
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68
2 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
3 Josef MachovecJosef Machovec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.80
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85
5 Václav KřížekVáclav Křížek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.85
6 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
7 Michael NěmecMichael Němec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.97
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
2 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.84
3 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
4 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.04
5 Michal MalýMichal Malý 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.07
6 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.14
7 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 08.17
8 Jiří ŠulcJiří Šulc 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KoubekAntonín Koubek 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.74
2 Vladislav HruškaVladislav Hruška 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.82
3 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
4 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.77
5 Martin GinzelMartin Ginzel 95 USK PrahaUSK Praha 08.84
6 Zdeněk VencálekZdeněk Vencálek 60 Praha 6Praha 6 09.15
7 Pavel LepičPavel Lepič 46 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.52
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.34
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.38
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
4 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.49
5 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.54
6 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.60
7 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.65
8 Petr NovotnýPetr Novotný 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.97
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 07.29
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.49
3 Václav KřížekVáclav Křížek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.75
4 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.79
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.81
6 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.94
7 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.96
8 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.08
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.45
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.58
3 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.74
4 Michael NěmecMichael Němec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.93
5 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.96
6 Jiří ŠulcJiří Šulc 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.25
7 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.62
Celkem 7 závodníků
Běh 15 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BalataPetr Balata 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56
2 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.39
3 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
4 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10.51
Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.16
2 Tomáš Benko Tomáš Benko 85 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 07.35
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.36
4 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.62
5 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.67
6 Jan VošickýJan Vošický 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.72
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 06.79
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.81
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.07
4 Michal ČadaMichal Čada 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.10
5 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.11
6 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.16
7 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29
8 Lukáš KotalaLukáš Kotala 87 VŠC Dukla Banská BystricaVŠC Dukla Banská Bystrica 07.31
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.46
2 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.83
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.92
4 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.94
5 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
6 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 VŠC Dukla Banská BystricaVŠC Dukla Banská Bystrica 08.02
7 Karolína HlavatáKarolína Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.08
8 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.12
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.91
2 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.22
3 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.39
4 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
5 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.45
6 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.56
7 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.72
8 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.73
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana LuticováHana Luticová 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.18
2 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.39
3 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.52
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.58
5 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.63
6 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.68
7 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.77
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
2 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.53
3 Jana PetráčkováJana Petráčková 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
4 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
5 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.78
6 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
2 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.82
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.83
4 Beata KrukováBeata Kruková 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.99
5 Adéla MoulisováAdéla Moulisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.05
6 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.44
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.73
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.80
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.22
5 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.68
6 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.47
2 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.84
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
4 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.04
5 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.53
6 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.55
7 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.77
8 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.78
Celkem 8 závodníků