Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (18. 1. 2011)

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.16
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.37
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 08.39
4 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.47
5 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.94
6 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.79
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
2 Michal Šťastný Michal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.86
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.47
4 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.60
5 Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.72
6 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.87
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
2 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.04
3 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.43
4 Jan RingJan Ring 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.63
5 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.91
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.36
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79
3 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Filip MatějkaFilip Matějka 94 AC PardubiceAC Pardubice 09.16
5 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.18
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 90 VŠC Dukla Banská BystricaVŠC Dukla Banská Bystrica 09.14
3 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
4 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 09.29
5 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.37
6 Šárka BuranskáŠárka Buranská 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.69
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 09.73
3 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.75
4 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.79
5 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.49
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.90
7 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.92
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 09.39
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.53
3 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.34
4 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HlavatáKarolína Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.41
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.73
4 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC PardubiceAC Pardubice 09.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 18.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.62
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
3 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.73
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.62
5 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.92
6 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.25
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.71
Celkem 7 závodníků