Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha-Strahov (21. 1. 2011)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 16.63
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16.76
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 16.87
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.56
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.84
3 Pavel NyklPavel Nykl 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.13
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.80
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.16
3 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 17.17
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.37
2 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.90
3 Karel KopečekKarel Kopeček 62 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 18.04
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marate TchongoMarate Tchongo 86 USK PrahaUSK Praha 17.24
2 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.38
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.49
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.31
2 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.36
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.53
Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.41
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.62
3 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 17.67
4 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.80
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 17.38
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.38
3 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.69
4 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.41
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.67
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.94
3 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.96
4 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.02
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ČejkaVojtěch Čejka 89 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 17.64
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 17.95
3 Jakub HolataJakub Holata 82 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.02
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.94
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.58
2 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.76
3 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.55
Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17.62
2 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 18.02
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.41
4 Michal BulínMichal Bulín 33 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.44
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SlukaPetr Sluka 93 USK PrahaUSK Praha 18.10
2 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.30
3 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.54
4 Jan HyťhaJan Hyťha 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.81
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MatznerLukáš Matzner 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.28
2 Vojtěch HaničinecVojtěch Haničinec 93 USK PrahaUSK Praha 18.32
3 David SlukaDavid Sluka 94 USK PrahaUSK Praha 18.37
4 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.02
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael NěmecMichael Němec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.40
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.56
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.52
4 Jan HájevskýJan Hájevský 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.65
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 18.06
2 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.52
3 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.85
4 Viktor MachViktor Mach 67 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.04
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MalýMichal Malý 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.28
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.77
3 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.39
4 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.85
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.10
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.99
3 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 24.44
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.43
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 16.67
2 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 17.42
3 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.60
4 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.76
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 16.96
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.77
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.97
4 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.33
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marate TchongoMarate Tchongo 86 USK PrahaUSK Praha 17.04
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.40
3 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.12
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17.87
2 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 18.45
3 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.12
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.05
2 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.12
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 USK PrahaUSK Praha 18.55
2 Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.80
3 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.64
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.99
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 19.06
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.47
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.24
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.45
3 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.05
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.12
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 20.01
3 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 21.09
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.17
2 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.17
3 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.18
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 20.13
2 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.31
3 Zuzana SachováZuzana Sachová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.80
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.06
2 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 USK PrahaUSK Praha 20.08
3 Anna ŠtvánováAnna Štvánová 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.46
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 20.27
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.50
3 Jana PetráčkováJana Petráčková 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.45
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.60
2 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 21.35
3 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 21.38
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 USK PrahaUSK Praha 20.63
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.32
3 Karolína HavlicováKarolína Havlicová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.23
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 21.97
2 Sára VackováSára Vacková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.13
3 Anna MaleckáAnna Malecká 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.66
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 20.08
2 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 20.89
3 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.55
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (pá, 21.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17.83
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 20.16
3 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.34
Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 4 závodníků