výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (25. 1. 2011)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 2:30.85
2 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 2:32.03
3 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:33.54
4 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:33.72
5 Martin OlšanMartin Olšan 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:34.30
6 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:37.12
7 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:37.87
8 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:38.59
9 Marek UvizlMarek Uvizl 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:39.33
10 Jakub TejchmanJakub Tejchman 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:44.31
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.82
2 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:42.67
3 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:43.42
4 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:46.18
5 Josef PomikálekJosef Pomikálek 75 neregistrovanýneregistrovaný 2:46.97
6 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.61
7 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:48.67
8 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:48.68
9 Adam SchilbergerAdam Schilberger 92 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 2:49.91
10 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:52.34
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 2:45.59
2 David DufekDavid Dufek 80 www.bezeckaskola.czwww.bezeckaskola.cz 2:51.07
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.43
4 Marek TomášekMarek Tomášek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58.30
5 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:59.20
6 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:01.25
7 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.28
8 Zdeněk VencálekZdeněk Vencálek 60 Praha 6Praha 6 3:03.82
9 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:08.28
10 Jáchym KohoutekJáchym Kohoutek 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:11.18
11 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:13.31
Celkem 11 závodníků
Běh 4 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel JohnPavel John 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:06.52
2 Petr RadaPetr Rada 64 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:08.76
3 Jiří SušilJiří Sušil 81 SK HřebečSK Hřebeč 3:11.91
4 Pavel NovákPavel Novák 53 Liga 100 PrahaLiga 100 Praha 3:19.89
5 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 3:26.59
6 Vladimír ČernýVladimír Černý 52 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:31.58
7 Jaromír DoležalJaromír Doležal 57 SABZO PrahaSABZO Praha 3:36.18
8 Petr HájekPetr Hájek 66 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:41.53
9 Radomír DolejšRadomír Dolejš 58 SABZO PrahaSABZO Praha 3:50.87
10 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:38.34
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2:54.53
2 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 3:04.13
3 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:06.72
4 Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.81
5 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 3:14.84
6 Aneta VašákováAneta Vašáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:19.83
7 Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 77 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:20.86
8 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:18.53
9 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:44.35
10 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:29.55
Celkem 10 závodníků