Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (25. 1. 2011)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.50
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.93
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.02
4 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.59
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.11
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 21.51
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.10
3 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.56
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.80
5 Jan VošickýJan Vošický 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 25.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 22.52
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.70
3 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 22.84
4 Dušan LitvaDušan Litva 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.12
5 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.40
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.51
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 23.00
3 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.13
4 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.41
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 25.02
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.00
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.61
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.14
4 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.37
5 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.95
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.58
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.08
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.21
4 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.30
5 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 24.61
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.21
2 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.53
3 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.57
4 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.58
5 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.04
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.39
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.48
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.57
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 23.14
5 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.06
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.28
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.39
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.60
4 Jan VitnovskýJan Vitnovský 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.93
5 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 24.52
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.06
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.51
3 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 23.84
4 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.90
5 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.08
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.65
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.68
3 Jan VilhelmJan Vilhelm 89 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 23.88
4 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.90
David TomandlDavid Tomandl 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.38
2 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.49
3 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.86
4 Karel ŠedinaKarel Šedina 90 TJ SušiceTJ Sušice 24.33
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.43
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.80
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 24.38
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.67
4 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.04
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.48
6 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 26.51
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.13
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.38
3 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.37
4 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.47
5 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AC DomažliceAC Domažlice 25.93
6 Petr BeranPetr Beran 85 Triatlon PrahaTriatlon Praha 26.99
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.65
2 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.37
3 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.40
4 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 24.71
5 Michal ŠulcMichal Šulc 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.99
6 David MilecDavid Milec 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.84
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.43
2 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.70
3 Michal RozsypalMichal Rozsypal 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.81
4 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.23
5 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.90
6 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 27.46
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolataJakub Holata 82 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.47
2 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.88
3 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.35
4 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 25.55
5 Jiří ŠulcJiří Šulc 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.26
- Filip MestekFilip Mestek 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.41
2 Pavel AugustinskýPavel Augustinský 82 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.01
3 Michal KunaMichal Kuna 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.03
4 Michael NěmecMichael Němec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.25
5 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.53
6 Jakub ŠvábJakub Šváb 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.49
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.86
2 David SlukaDavid Sluka 94 USK PrahaUSK Praha 24.95
3 Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.95
4 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.55
5 Martin BranišMartin Braniš 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.95
6 Petr StříbrnýPetr Stříbrný 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.29
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SlukaPetr Sluka 93 USK PrahaUSK Praha 24.77
2 Vojtěch HaničinecVojtěch Haničinec 93 USK PrahaUSK Praha 24.80
3 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.27
4 Jan NěmečekJan Němeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.91
5 Jakub MajzelJakub Majzel 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.08
Martin CharvátMartin Charvát 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.35
2 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.81
3 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.91
4 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.49
5 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 34.42
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.63
2 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.07
3 Marate TchongoMarate Tchongo 87 USK PrahaUSK Praha 23.20
4 Dušan LitvaDušan Litva 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.63
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.79
2 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 24.48
3 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.52
4 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.65
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.16
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.28
3 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.70
4 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.21
5 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.11
6 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.55
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.14
3 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.72
4 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.48
5 Klára PytelováKlára Pytelová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.26
6 Markéta KopicováMarkéta Kopicová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.69
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.18
3 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.92
4 Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 27.92
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 29.63
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.98
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.48
2 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.73
3 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.76
4 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.01
5 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.60
Žaneta KohoutováŽaneta Kohoutová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.79
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.99
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.41
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.54
5 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 93 AC DomažliceAC Domažlice 28.83
6 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 29.87
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.95
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.70
3 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 USK PrahaUSK Praha 26.95
4 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.73
5 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.93
6 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 30.68
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. Tepo KladnoA. C. Tepo Kladno 26.38
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.50
3 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.67
4 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.24
5 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 USK PrahaUSK Praha 28.30
6 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 31.03
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.52
2 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.94
3 Barbora HessováBarbora Hessová 91 AC DomažliceAC Domažlice 28.49
4 Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 AC DomažliceAC Domažlice 31.25
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 27.47
2 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.76
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.03
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.11
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.47
2 Irena ŠediváIrena Šedivá 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.10
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.69
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.94
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (út, 25.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.46
2 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.88
3 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.51
Celkem 3 závodníků