Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (8. 2. 2011)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.09
2 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.09
3 Marate TchongoMarate Tchongo 86 USK PrahaUSK Praha 07.19
4 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.20
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.24
6 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.33
Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.27
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.27
3 Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž 07.30
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
5 David SazimaDavid Sazima 87 USK PrahaUSK Praha 07.32
6 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.32
7 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.37
8 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.38
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.31
2 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.34
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.36
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
5 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.47
6 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
7 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
8 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.61
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
2 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.48
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.51
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.51
5 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.54
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.58
7 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.59
8 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.69
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46
2 Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 07.51
3 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
4 Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.67
5 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.73
6 Jan VošickýJan Vošický 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.80
7 Marek NovotnýMarek Novotný 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.88
8 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.05
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.52
2 Jan KubešJan Kubeš 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.63
3 Miloslav AntošMiloslav Antoš 91 AC DomažliceAC Domažlice 07.68
4 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.70
5 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.75
6 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.79
7 Adam ZachAdam Zach 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.97
8 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 08.01
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof LeblKryštof Lebl 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.70
2 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.81
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.83
4 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.89
5 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.93
6 Filip RejtharFilip Rejthar 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.96
7 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98
8 Tomáš HraběTomáš Hrabě 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.10
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.71
2 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.78
3 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.82
4 Jan NěmečekJan Němeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85
5 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.92
6 Michael NěmecMichael Němec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.03
7 Zdeněk LiehneZdeněk Liehne 86 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.22
8 Jiří HavránekJiří Havránek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.24
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TáborskýTomáš Táborský 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.78
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
3 Josef AntošJosef Antoš 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
5 Viktor MachViktor Mach 67 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
6 Július FrölichJúlius Frölich 54 Veteráni ČernošiceVeteráni Černošice 09.10
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
8 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10.24
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.42
2 Petr DaněkPetr Daněk 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.75
3 Martin RežňákMartin Režňák 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.84
4 Martin KošťálMartin Košťál 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.14
5 Jakub KamešJakub Kameš 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.17
6 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.18
7 Jakub ŠvábJakub Šváb 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.27
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.03
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.08
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.14
4 Marate TchongoMarate Tchongo 86 USK PrahaUSK Praha 07.22
5 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.25
6 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.45
Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.35
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.44
3 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
4 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.51
5 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
6 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.66
7 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.75
8 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.17
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53
2 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
3 Jan VošickýJan Vošický 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.91
4 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.04
5 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.05
6 Viktor MachViktor Mach 67 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
7 Július FrölichJúlius Frölich 54 Veteráni ČernošiceVeteráni Černošice 09.13
8 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10.34
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.49
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.60
3 Marta Chrust-RozejMarta Chrust-Rozej 78 PolskoPolsko 07.82
4 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.83
5 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.85
6 Milena PedziwiatrMilena Pedziwiatr 89 PolskoPolsko 07.90
7 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.99
8 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.09
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.16
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.29
3 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.32
4 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.52
5 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.83
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.91
8 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.02
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
2 Martina TamchynováMartina Tamchynová 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.08
3 Dominika HorniakováDominika Horniaková 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.09
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.13
5 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.15
6 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31
7 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.32
8 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 08.45
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30
2 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
3 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.47
4 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.48
5 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.51
6 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
7 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.97
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
3 Jana TýlováJana Týlová 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.64
4 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.77
5 Eliška KubíkováEliška Kubíková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.67
2 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.85
3 Hana ElznerováHana Elznerová 74 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.86
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
5 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.93
6 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.91
2 Klára KoželuhováKlára Koželuhová 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.17
3 Vendula KutílkováVendula Kutílková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.18
4 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.28
5 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.33
6 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.28
2 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.54
3 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.77
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
6 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.85
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 8.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.53
2 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.85
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.00
4 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.03
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.08
6 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.29
7 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.02
8 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 09.06
Celkem 8 závodníků