výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (15. 2. 2011)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 2:31.40
2 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 2:36.94
3 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:38.48
4 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:38.95
5 Josef PomikálekJosef Pomikálek 75 StochovStochov 2:39.95
6 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:43.35
7 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:73.64
8 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:49.15
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.53
2 Jiří PetrákJiří Petrák 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.54
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:47.19
4 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:48.36
5 Adam SchilbergerAdam Schilberger 92 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 2:49.92
6 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.86
7 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 2:54.57
8 Adam PanáčekAdam Panáček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.51
9 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:56.17
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BočekJan Boček 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:49.06
2 David DufekDavid Dufek 80 bezeckaskola.czbezeckaskola.cz 2:50.30
3 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.52
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:57.05
5 Slavomír KvartaSlavomír Kvarta 79 Praha 5Praha 5 2:57.29
6 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:57.33
7 Zdeněk VencálekZdeněk Vencálek 60 Praha 6Praha 6 2:59.60
8 Milan ŘíhaMilan Říha 74 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:03.39
9 Zbyněk FojtíkZbyněk Fojtík 59 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:31.42
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal KovářMichal Kovář 90 Hi Sport TeamHi Sport Team 3:00.24
2 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:13.86
3 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:21.40
4 Filip KleplFilip Klepl 66 Klespol PrahaKlespol Praha 3:23.13
5 Martin JurčaMartin Jurča 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:23.40
6 Petr SlezákPetr Slezák 74 Bezeckaskola.czBezeckaskola.cz 3:28.91
7 Martin RůžekMartin Růžek 82 neregistrovánýneregistrováný 3:30.98
8 Jaromír DoležalJaromír Doležal 57 Sabzo PrahaSabzo Praha 3:31.25
9 Filip KesslerFilip Kessler 82 bezeckaskola.czbezeckaskola.cz 3:46.75
10 Vladimír RožánekVladimír Rožánek 58 Sabzo PrahaSabzo Praha 3:52.55
11 Radomír DolejšRadomír Dolejš 58 Sabzo PrahaSabzo Praha 3:59.90
12 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:44.01
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:59.96
2 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:03.79
3 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 3:07.77
4 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:08.75
5 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.71
6 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:12.33
7 Linda MrázkováLinda Mrázková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:20.06
8 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:28.72
9 Miriam MarusiakováMiriam Marusiaková 81 bezeckaskola.czbezeckaskola.cz 3:36.91
Celkem 9 závodníků