výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (15. 2. 2011)

Skok daleký - Muži

(út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 6.55
2 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 6.54
3 Pavel HýsekPavel Hýsek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 6.50
4 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 6.49
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.39
6 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.08
7 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.97
8 Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.91
9 Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 5.88
10 Rudolf RůžekRudolf Růžek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 5.84
11 Seung Hwan HanSeung Hwan Han
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.72
12 David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 5.72
13 Kryštof LeblKryštof Lebl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 5.66
14 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 5.56
15 Jan MinátJan Minát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.45
16 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 5.38
17 Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.28
18 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
74 5.09
19 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.99
20 Karel ŠtoglKarel Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
73 4.83
21 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.41
22 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.93
23 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 3.28
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 5.50
2 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.34
3 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.33
4 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 5.27
5 Klára LepeškováKlára Lepešková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
93 5.25
6 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 4.93
7 Veronika DominikováVeronika Dominiková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 4.87
8 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AC DomažliceAC Domažlice
93 4.82
9 Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
94 4.75
10 Veronika NovákováVeronika Nováková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 4.71
11 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4.69
12 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 4.63
13 Lucie HruškováLucie Hrušková
USK PrahaUSK Praha
94 4.61
14 Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.55
15 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.53
16 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.47
17 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.42
18 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4.37
19 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.37
20 Iva MilesováIva Milesová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 4.24
21 Karina BrýdlováKarina Brýdlová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 4.20
22 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.08
23 Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 3.87
Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 DNP
Celkem 24 závodníků