výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (15. 2. 2011)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.40
2 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.29
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.38
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.77
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.46
6 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.35
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.57
2 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.88
3 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.22
4 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.32
5 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.74
6 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.76
2 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 23.18
3 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.37
4 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.18
5 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 89 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.31
Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.65
2 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 22.70
3 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 23.02
4 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.74
5 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.10
6 Miroslav RoštejnskýMiroslav Roštejnský 94 AK MostAK Most 25.15
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.50
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.08
3 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.28
4 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.59
5 Vojtěch HaničinecVojtěch Haničinec 93 USK PrahaUSK Praha 25.30
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marate TchongoMarate Tchongo 86 PortugalskoPortugalsko 22.90
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.15
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.34
4 Jan VlasákJan Vlasák 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 23.52
5 Jan VošickýJan Vošický 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 25.23
6 Antonín KoubekAntonín Koubek 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.33
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.90
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.20
3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.24
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.69
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.63
6 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.10
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.36
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.38
3 Jan VilhelmJan Vilhelm 89 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 23.72
4 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.74
5 Michal RozsypalMichal Rozsypal 94 Sk Sporting PříbramSk Sporting Příbram 24.67
6 Filip MestekFilip Mestek 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.54
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.11
2 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.39
3 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.43
4 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 23.89
5 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.20
6 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.21
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 23.34
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.50
3 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 23.84
4 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.57
5 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.66
Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.85
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.25
3 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.40
4 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 24.42
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.25
6 Leoš HvižďLeoš Hvižď 86 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.72
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PršínMarek Pršín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.71
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.91
3 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.39
4 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 25.07
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.70
Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TomandlDavid Tomandl 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.17
2 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.73
3 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.74
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.16
5 Petr StříbrnýPetr Stříbrný 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.78
6 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.00
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČernýJakub Černý 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.33
2 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.53
3 Martin RežňákMartin Režňák 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.59
4 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.85
5 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.61
6 Viktor MachViktor Mach 67 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.57
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DaněkPetr Daněk 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.11
2 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.39
3 Michael NěmecMichael Němec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.94
4 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.03
5 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 28.36
6 Martin GinzelMartin Ginzel 95 USK PrahaUSK Praha 28.48
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav HruškaVladislav Hruška 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.30
2 Martin JurčaMartin Jurča 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.86
3 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.45
4 Zdeněk LiehneZdeněk Liehne 86 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.47
5 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.79
Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.33
2 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 24.42
3 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.49
4 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.58
5 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.96
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.18
2 Petr ScigelPetr Scigel 83 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.43
3 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.54
4 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.15
5 Ivan HupkaIvan Hupka 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.71
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr StříbrnýPetr Stříbrný 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.04
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.35
3 Milan ŘíhaMilan Říha 74 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.42
4 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 27.24
5 Viktor MachViktor Mach 67 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.09
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.53
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.68
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.89
4 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.05
5 Markéta BelzováMarkéta Belzová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.17
Martina SchmidováMartina Schmidová 90 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.6
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.96
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.14
4 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 27.13
5 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.88
6 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 29.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.74
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.85
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.03
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.41
5 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.26
6 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.76
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.50
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.76
3 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 USK PrahaUSK Praha 26.87
4 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.98
5 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.31
Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 26.85
2 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.58
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 28.24
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.34
5 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 28.55
6 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.80
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 25.97
2 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.32
3 Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 27.45
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.93
5 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.17
6 Karina BrýdlováKarina Brýdlová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.91
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.38
2 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.80
3 Lucie MikulováLucie Mikulová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.05
4 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.48
5 Karolína RučováKarolína Ručová 91 USK PrahaUSK Praha 29.31
6 Monika VohňackáMonika Vohňacká 82 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 35.31
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.25
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.07
3 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.13
4 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.74
5 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 30.73
6 Eliška UrbanováEliška Urbanová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 33.73
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.24
2 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 28.96
3 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.24
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.53
5 Karolína KašákováKarolína Kašáková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 31.76
6 Barbora PetzováBarbora Petzová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.11
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.23
2 Beata KrukováBeata Kruková 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.59
3 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.61
4 Šárka MikulováŠárka Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.20
5 Vendula KutílkováVendula Kutílková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 31.43
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 15.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.84
2 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.23
3 Hana ZoulováHana Zoulová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.40
4 Žaneta KohoutováŽaneta Kohoutová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33.28
Celkem 4 závodníků