Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody žactva

Praha-Stromovka (9. 2. 2011)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 9.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.68
2 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 2:23.69
3 Martin DvořákMartin Dvořák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27.97
4 Martin ChumanMartin Chuman 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.20
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.27
6 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.68
7 Damián VíchDamián Vích 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:39.32
8 David KonejlDavid Konejl 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:44.17
9 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.59
10 Stewart GeronStewart Geron 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.24
11 Tomáš UrbanTomáš Urban 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.31
12 Michal HolíkMichal Holík 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:25.72
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 9.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 2:44.06
2 Tereza KovářováTereza Kovářová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.14
3 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:47.88
4 Kristýna ŠvancarováKristýna Švancarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:50.38
5 Monika DvořákováMonika Dvořáková 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:51.87
6 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:52.97
7 Veronika KloučkováVeronika Kloučková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.95
8 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.18
9 Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:06.39
10 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:14.29
11 Karolína PetráňováKarolína Petráňová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:19.12
12 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:23.01
Celkem 12 závodníků