5. veřejné závody žactva
Praha-Stromovka (17. 2. 2011)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HanákTomáš Hanák | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Michal KusemMichal Kusem | 97 | ASK Slavia Praha | 07.85 | |||||||||||||||
3 | Matěj NovotnýMatěj Novotný | 96 | ŠAK ZŠ Pardubice | 07.97 | |||||||||||||||
4 | Jan KukalJan Kukal | 96 | ASK Slavia Praha | 07.99 | |||||||||||||||
5 | Jakub JeřábekJakub Jeřábek | 96 | ŠAK Židlochovice | 08.01 | |||||||||||||||
6 | Denis ŠtěrbaDenis Štěrba | 96 | ŠAK ZŠ Pardubice | 08.05 | |||||||||||||||
7 | Martin VatrtMartin Vatrt | 96 | USK Praha | 08.25 | |||||||||||||||
8 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.30 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Martin HavlíčekMartin Havlíček | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 08.64 | |||||||||||||||
4 | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | USK Praha | 08.67 | |||||||||||||||
5 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Josef HromádkaJosef Hromádka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.88 | |||||||||||||||
7 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.93 | |||||||||||||||
8 | Michal HrudkaMichal Hrudka | 96 | ASK Slavia Praha | 09.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj DolejšíMatěj Dolejší | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.54 | |||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Jiří SingerJiří Singer | 98 | AK Most | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Filip - Jan HouserFilip - Jan Houser | 98 | ŠAK Židlochovice | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 99 | TJ Dukla Praha | 09.15 | |||||||||||||||
7 | Kryštof KobiánKryštof Kobián | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.25 | |||||||||||||||
8 | Roman KnížekRoman Knížek | 99 | TJ Dukla Praha | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik RatajDominik Rataj | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 97 | ASK Slavia Praha | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Adam PapežAdam Papež | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.60 | |||||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.75 | |||||||||||||||
5 | Jakub WágnerJakub Wágner | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.05 | |||||||||||||||
6 | Michal ŠímaMichal Šíma | 97 | ASK Slavia Praha | 09.08 | |||||||||||||||
7 | Kryštof PilátKryštof Pilát | 96 | USK Praha | 09.79 | |||||||||||||||
8 | Martin DvořákMartin Dvořák | 00 | ASK Slavia Praha | 10.59 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 08.95 | |||||||||||||||
2 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.84 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PaťavaTomáš Paťava | 96 | AK Most | 09.40 | |||||||||||||||
4 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Dominik HošekDominik Hošek | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.53 | |||||||||||||||
6 | Petr ChadPetr Chad | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.70 | |||||||||||||||
7 | Tobiáš KosíkTobiáš Kosík | 98 | USK Praha | 09.82 | |||||||||||||||
8 | Martin MikulaMartin Mikula | 00 | TJ Dukla Praha | 09.90 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 09.22 | |||||||||||||||
2 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.49 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 99 | USK Praha | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Pavel JanečekPavel Janeček | 99 | SK Aritma Praha | 09.67 | |||||||||||||||
5 | Vítězslav LangerVítězslav Langer | 99 | SK Aritma Praha | 09.79 | |||||||||||||||
5 | Albert ČermákAlbert Čermák | 99 | ASK Slavia Praha | 09.79 | |||||||||||||||
7 | Jakub ErbenJakub Erben | 98 | SK Aritma Praha | 09.86 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha | 11.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek HaisMarek Hais | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Jiří LedvinkaJiří Ledvinka | 97 | Spartak Praha 4 | 08.73 | |||||||||||||||
3 | Ondřej PřikrylOndřej Přikryl | 99 | USK Praha | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Dan DvořákDan Dvořák | 00 | ASK Slavia Praha | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Matyáš VagadayMatyáš Vagaday | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.00 | |||||||||||||||
6 | David KunovjánekDavid Kunovjánek | 99 | ASK Slavia Praha | 10.15 | |||||||||||||||
7 | Marek JanoušekMarek Janoušek | 02 | PSK Olymp Praha | 10.49 | |||||||||||||||
8 | Matyáš HozaMatyáš Hoza | 00 | SK Kotlářka Praha | 11.14 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek MouchaRadek Moucha | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.26 | |||||||||||||||
2 | Josef HozaJosef Hoza | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Jan PohořalýJan Pohořalý | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.67 | |||||||||||||||
4 | Jakub VlášekJakub Vlášek | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 09.86 | |||||||||||||||
5 | František HozaFrantišek Hoza | 98 | SK Kotlářka Praha | 10.16 | |||||||||||||||
6 | Jakub AdamíkJakub Adamík | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 10.28 | |||||||||||||||
7 | David VondráčekDavid Vondráček | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 10.34 | |||||||||||||||
8 | David HanousekDavid Hanousek | 02 | ASK Slavia Praha | 12.06 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HibšJan Hibš | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 08.75 | |||||||||||||||
2 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 09.23 | |||||||||||||||
3 | Pavel PuchmajerPavel Puchmajer | 00 | TJ Dukla Praha | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Štěpán KormoutŠtěpán Kormout | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 09.47 | |||||||||||||||
5 | Martin KolářMartin Kolář | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 09.87 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KrauzTomáš Krauz | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.18 | |||||||||||||||
7 | Adam KubiceAdam Kubice | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.61 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 10 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub LinhartJakub Linhart | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.99 | |||||||||||||||
2 | David JelínekDavid Jelínek | 96 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 08.75 | |||||||||||||||
3 | Jakub StanovskýJakub Stanovský | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Roman ČermákRoman Čermák | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.41 | |||||||||||||||
5 | Dominik ZmělíkDominik Změlík | 97 | TJ Dukla Praha | 09.55 | |||||||||||||||
6 | Vít SmrkovskýVít Smrkovský | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 09.68 | |||||||||||||||
7 | Jan UrbanJan Urban | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 09.80 | |||||||||||||||
8 | Martin KlímaMartin Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 09.21 | |||||||||||||||
2 | David ŠmídaDavid Šmída | 98 | USK Praha | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 09.38 | |||||||||||||||
4 | Daniel ŠmídaDaniel Šmída | 98 | USK Praha | 09.48 | |||||||||||||||
5 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 09.80 | |||||||||||||||
6 | Luboš ŠichLuboš Šich | 99 | ASK Slavia Praha | 10.53 | |||||||||||||||
7 | Tomáš HoffmanTomáš Hoffman | 99 | ASK Slavia Praha | 11.39 | |||||||||||||||
8 | Tomáš JosefTomáš Josef | 03 | PSK Olymp Praha | 12.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriel GallovičGabriel Gallovič | 99 | ASK Slavia Praha | 09.81 | |||||||||||||||
2 | Tobiáš ShawTobiáš Shaw | 00 | TJ Dukla Praha | 10.01 | |||||||||||||||
3 | Jonáš PalečekJonáš Paleček | 99 | ASK Slavia Praha | 10.30 | |||||||||||||||
4 | Filip ZettlFilip Zettl | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.35 | |||||||||||||||
5 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 10.66 | |||||||||||||||
6 | Adam JarošAdam Jaroš | 00 | PSK Olymp Praha | 11.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Petra BracháčkováPetra Bracháčková | 97 | AC Česká Lípa | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Klára LamačováKlára Lamačová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.44 | |||||||||||||||
5 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.57 | |||||||||||||||
6 | Michaela ŽižkováMichaela Žižková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.63 | |||||||||||||||
7 | Hana KlepetkováHana Klepetková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.64 | |||||||||||||||
8 | Senta MüllerováSenta Müllerová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.69 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | USK Praha | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | Spartak Praha 4 | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Martina BartošováMartina Bartošová | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.71 | |||||||||||||||
4 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 08.75 | |||||||||||||||
5 | Lucie KobernováLucie Kobernová | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.78 | |||||||||||||||
6 | Magdalena BurdováMagdalena Burdová | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.79 | |||||||||||||||
7 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 08.92 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠimerováMichaela Šimerová | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Nicole RowlandováNicole Rowlandová | 99 | USK Praha | 08.71 | |||||||||||||||
4 | Monika ŠvejdováMonika Švejdová | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.74 | |||||||||||||||
5 | Barbora NěmcováBarbora Němcová | 97 | PSK Olymp Praha | 08.74 | |||||||||||||||
6 | Eva KunováEva Kunová | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.75 | |||||||||||||||
7 | Lucie KrupařováLucie Krupařová | 99 | PSK Olymp Praha | 09.25 | |||||||||||||||
8 | Monika FolberováMonika Folberová | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.43 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Karolína ProcházkováKarolína Procházková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Adéla KolínováAdéla Kolínová | 96 | ASK Slavia Praha | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Lucie PilíkováLucie Pilíková | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Beata KrukováBeata Kruková | 96 | PSK Olymp Praha | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Anna ŠindelářováAnna Šindelářová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.09 | |||||||||||||||
7 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | USK Praha | 09.15 | |||||||||||||||
8 | Petra FořtováPetra Fořtová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.82 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BláhováKateřina Bláhová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.47 | |||||||||||||||
5 | Tereza VykoupilováTereza Vykoupilová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.54 | |||||||||||||||
6 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.59 | |||||||||||||||
7 | Dominika RybářováDominika Rybářová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.64 | |||||||||||||||
8 | Veronika HavelkováVeronika Havelková | 98 | ASK Slavia Praha | 10.40 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 08.55 | |||||||||||||||
2 | Dora SoučkováDora Součková | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Mariana MaláMariana Malá | 96 | ASK Slavia Praha | 09.24 | |||||||||||||||
4 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | USK Praha | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Anna SucharováAnna Sucharová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 09.44 | |||||||||||||||
6 | Denisa BíbrlíkováDenisa Bíbrlíková | 98 | USK Praha | 09.51 | |||||||||||||||
7 | Iveta KundrátováIveta Kundrátová | 97 | USK Praha | 09.58 | |||||||||||||||
8 | Hana ObermannováHana Obermannová | 97 | ASK Slavia Praha | 09.81 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ErbenováKateřina Erbenová | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.29 | |||||||||||||||
2 | Jana SantolíkováJana Santolíková | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Emma RedouEmma Redou | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.73 | |||||||||||||||
4 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.87 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.02 | |||||||||||||||
6 | Linda FialováLinda Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.13 | |||||||||||||||
7 | Michaela SlukováMichaela Sluková | 98 | USK Praha | 10.14 | |||||||||||||||
Tereza MotyčkováTereza Motyčková | 97 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 96 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.08 | |||||||||||||||
2 | Kateřina VlčkováKateřina Vlčková | 98 | TJ Dukla Praha | 09.31 | |||||||||||||||
3 | Kristýna BoušíKristýna Bouší | 96 | TJ Dukla Praha | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Rebeka RysováRebeka Rysová | 98 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.59 | |||||||||||||||
6 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 09.82 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.91 | |||||||||||||||
8 | Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská | 99 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 10.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 10.02 | |||||||||||||||
2 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | ASK Slavia Praha | 10.11 | |||||||||||||||
3 | Veronika PouchováVeronika Pouchová | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 10.15 | |||||||||||||||
4 | Klára SedlákováKlára Sedláková | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 10.31 | |||||||||||||||
5 | Anna MichopuluAnna Michopulu | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.41 | |||||||||||||||
6 | Barbora ŽaludováBarbora Žaludová | 98 | ASK Slavia Praha | 10.46 | |||||||||||||||
7 | Michaela CichrováMichaela Cichrová | 98 | TJ Dukla Praha | 10.46 | |||||||||||||||
8 | Eliška HolkováEliška Holková | 02 | PSK Olymp Praha | 10.82 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZindulkováAdéla Zindulková | 99 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.92 | |||||||||||||||
2 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AO TJ Baník Meziboří | 09.94 | |||||||||||||||
3 | Martina SládkováMartina Sládková | 98 | ASK Slavia Praha | 10.00 | |||||||||||||||
4 | Karolína ŘímalováKarolína Římalová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 10.23 | |||||||||||||||
5 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 00 | PSK Olymp Praha | 10.36 | |||||||||||||||
6 | Hana GurkováHana Gurková | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.43 | |||||||||||||||
7 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 10.64 | |||||||||||||||
8 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 10.83 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠvancarováKristýna Švancarová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Markéta PrýmkováMarkéta Prýmková | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.99 | |||||||||||||||
3 | Jindra SrnskáJindra Srnská | 98 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 10.06 | |||||||||||||||
4 | Karolína FialováKarolína Fialová | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 10.63 | |||||||||||||||
5 | Dominika KarbanováDominika Karbanová | 03 | PSK Olymp Praha | 11.16 | |||||||||||||||
6 | Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová | 00 | SK Kotlářka Praha | 11.21 | |||||||||||||||
7 | Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 11.58 | |||||||||||||||
8 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 01 | PSK Olymp Praha | 12.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FarskáTereza Farská | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ŠtichováKristýna Štichová | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 09.59 | |||||||||||||||
3 | Tereza PoschlováTereza Poschlová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.81 | |||||||||||||||
4 | Agáta FrankováAgáta Franková | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.91 | |||||||||||||||
5 | Kristýna EliášováKristýna Eliášová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 09.97 | |||||||||||||||
6 | Anna MlčochováAnna Mlčochová | 99 | ASK Slavia Praha | 10.15 | |||||||||||||||
7 | Barbora HoškováBarbora Hošková | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.43 | |||||||||||||||
8 | Gabriela HampelováGabriela Hampelová | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 13 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana SkácelováZuzana Skácelová | 98 | USK Praha | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 09.39 | |||||||||||||||
3 | Lucie MrázkováLucie Mrázková | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 09.74 | |||||||||||||||
4 | Maria MichopuluMaria Michopulu | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.56 | |||||||||||||||
Tereza GratiasováTereza Gratiasová | 98 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Barbora RosováBarbora Rosová | 97 | ASK Slavia Praha | 09.17 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MartínkováKateřina Martínková | 96 | SK Aktis Praha | 09.33 | |||||||||||||||
4 | Veronika ProkelováVeronika Prokelová | 97 | SK Kotlářka Praha | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Anna DrakeAnna Drake | 99 | SK Kotlářka Praha | 10.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VatrtMartin Vatrt | 96 | USK Praha | 41.02 | |||||||||||||||
2 | Jakub JeřábekJakub Jeřábek | 96 | ŠAK Židlochovice | 41.94 | |||||||||||||||
3 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | ŠAK ZŠ Pardubice | 42.62 | |||||||||||||||
4 | Josef HromádkaJosef Hromádka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.67 | |||||||||||||||
5 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 51.79 | |||||||||||||||
6 | David KunovjánekDavid Kunovjánek | 99 | ASK Slavia Praha | 59.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Michal KubelkaMichal Kubelka | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 48.14 | |||||||||||||||
1 | Ladislav ZítaLadislav Zíta | 96 | USK Praha | 41.91 | |||||||||||||||
2 | Matěj SvobodaMatěj Svoboda | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.28 | |||||||||||||||
3 | Luboš NovotnýLuboš Novotný | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.56 | |||||||||||||||
4 | Michal FrancMichal Franc | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.88 | |||||||||||||||
Gabriel GallovičGabriel Gallovič | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 44.06 | |||||||||||||||
2 | Matěj SítníkMatěj Sítník | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 46.72 | |||||||||||||||
3 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.49 | |||||||||||||||
4 | Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 49.83 | |||||||||||||||
5 | Albert ČermákAlbert Čermák | 99 | ASK Slavia Praha | 56.34 | |||||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 43.66 | |||||||||||||||
2 | Matěj HavlíčekMatěj Havlíček | 97 | TJ Spartak Vlašim | 45.81 | |||||||||||||||
3 | Filip - Jan HouserFilip - Jan Houser | 98 | ŠAK Židlochovice | 48.05 | |||||||||||||||
4 | Samuel FabianSamuel Fabian | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 48.2 | |||||||||||||||
5 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 51.74 | |||||||||||||||
6 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 54.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metoděj ŠíchaMetoděj Šícha | 98 | USK Praha | 46.66 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 47.23 | |||||||||||||||
3 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 48.95 | |||||||||||||||
4 | Kryštof PilátKryštof Pilát | 96 | USK Praha | 52.90 | |||||||||||||||
5 | Dominik HošekDominik Hošek | 00 | SK Kotlářka Praha | 53.05 | |||||||||||||||
6 | Petr ChadtPetr Chadt | 00 | ASK Slavia Praha | 56.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 44.65 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PodroužekTomáš Podroužek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 47.62 | |||||||||||||||
3 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 49.35 | |||||||||||||||
4 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | USK Praha | 49.74 | |||||||||||||||
5 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 99 | TJ Dukla Praha | 55.70 | |||||||||||||||
6 | Roman KnížekRoman Knížek | 99 | TJ Dukla Praha | 58.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Vítězslav LangerVítězslav Langer | 99 | SK Aritma Praha | 55.66 | |||||||||||||||
1 | Viktor NicolasViktor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 48.29 | |||||||||||||||
2 | Jakub WágnerJakub Wágner | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 49.91 | |||||||||||||||
3 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 51.06 | |||||||||||||||
5 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 61.83 | |||||||||||||||
Matěj SellnerMatěj Sellner | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj DolejšíMatěj Dolejší | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 46.99 | |||||||||||||||
2 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 51.15 | |||||||||||||||
3 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 51.72 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 99 | USK Praha | 52.32 | |||||||||||||||
5 | Luboš ŠichLuboš Šich | 99 | ASK Slavia Praha | 61.74 | |||||||||||||||
Marek JanoušekMarek Janoušek | 02 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marko ČamborMarko Čambor | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 47.47 | |||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 47.85 | |||||||||||||||
3 | Jakub StanovskýJakub Stanovský | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 50.9 | |||||||||||||||
4 | Jakub AdamíkJakub Adamík | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 57.41 | |||||||||||||||
5 | David VondráčekDavid Vondráček | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 58.72 | |||||||||||||||
6 | Tobiáš ShawTobiáš Shaw | 00 | TJ Dukla Praha | 61.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaromír DurajaJaromír Duraja | 96 | PSK Olymp Praha | 50.50 | |||||||||||||||
2 | Vít SmrkovskýVít Smrkovský | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 55.27 | |||||||||||||||
3 | Jan UrbanJan Urban | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 56.38 | |||||||||||||||
4 | Jan ČervenýJan Červený | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 56.51 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha | 64.49 | |||||||||||||||
Pavel PuchmajerPavel Puchmajer | 00 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PezlarVojtěch Pezlar | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 44.43 | |||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 99 | ASK Slavia Praha | 51.26 | |||||||||||||||
3 | Martin KolářMartin Kolář | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 51.62 | |||||||||||||||
4 | Pavel JanečekPavel Janeček | 99 | SK Aritma Praha | 51.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriel GallovičGabriel Gallovič | 99 | ASK Slavia Praha | 57.99 | |||||||||||||||
2 | Jonáš PalečekJonáš Paleček | 99 | ASK Slavia Praha | 58.88 | |||||||||||||||
3 | Dan DvořákDan Dvořák | 00 | ASK Slavia Praha | 65.28 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 43.61 | |||||||||||||||
2 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 45.09 | |||||||||||||||
3 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 45.16 | |||||||||||||||
4 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 47.82 | |||||||||||||||
5 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 51.30 | |||||||||||||||
6 | Hana KlepetkováHana Klepetková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 52.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KunováEva Kunová | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 46.60 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BláhováKateřina Bláhová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 47.22 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŽižkováMichaela Žižková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.32 | |||||||||||||||
4 | Monika ŠvejdováMonika Švejdová | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 49.13 | |||||||||||||||
5 | Aneta HouškováAneta Houšková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 49.97 | |||||||||||||||
6 | Martina SládkováMartina Sládková | 98 | ASK Slavia Praha | 55.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | SK Kotlářka Praha | 46.06 | |||||||||||||||
2 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 46.87 | |||||||||||||||
3 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 47.03 | |||||||||||||||
4 | Lucie KobernováLucie Kobernová | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 47.21 | |||||||||||||||
5 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 52.21 | |||||||||||||||
6 | Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 53.61 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 46.15 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.64 | |||||||||||||||
3 | Vanessa WurmováVanessa Wurmová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 48.36 | |||||||||||||||
4 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 49.12 | |||||||||||||||
5 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 54.66 | |||||||||||||||
6 | Michaela CichrováMichaela Cichrová | 98 | TJ Dukla Praha | 60.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 48.73 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠimerováMichaela Šimerová | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 49.65 | |||||||||||||||
3 | Pavlína MarkováPavlína Marková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 49.75 | |||||||||||||||
4 | Kristýna BoušíKristýna Bouší | 96 | TJ Dukla Praha | 52.75 | |||||||||||||||
5 | Tereza KonejlováTereza Konejlová | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 54.27 | |||||||||||||||
6 | Adéla ZindulkováAdéla Zindulková | 99 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 57.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dora SoučkováDora Součková | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 47.45 | |||||||||||||||
2 | Andrea VokounováAndrea Vokounová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 48.08 | |||||||||||||||
3 | Anna PetrováAnna Petrová | 96 | USK Praha | 48.58 | |||||||||||||||
4 | Andrea DrskováAndrea Drsková | 99 | USK Praha | 55.32 | |||||||||||||||
5 | Marie ŠantrochováMarie Šantrochová | 99 | USK Praha | 63.26 | |||||||||||||||
6 | Anna MichopuluAnna Michopulu | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 65.91 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | USK Praha | 48.64 | |||||||||||||||
2 | Anna SucharováAnna Sucharová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 51.92 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ŠtichováKristýna Štichová | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 54.02 | |||||||||||||||
4 | Rebeka RysováRebeka Rysová | 98 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 54.22 | |||||||||||||||
5 | Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 54.95 | |||||||||||||||
6 | Veronika HavelkováVeronika Havelková | 98 | ASK Slavia Praha | 57.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Senta MüllerováSenta Müllerová | 97 | ASK Slavia Praha | 48.10 | |||||||||||||||
2 | Monika TučkováMonika Tučková | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 49.82 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ŠvancarováKristýna Švancarová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 51.74 | |||||||||||||||
4 | Tereza FarskáTereza Farská | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 53.63 | |||||||||||||||
5 | Klára SedlákováKlára Sedláková | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 59.55 | |||||||||||||||
6 | Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská | 99 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 62.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | ASK Slavia Praha | 57.14 | |||||||||||||||
2 | Kristýna EliášováKristýna Eliášová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 57.31 | |||||||||||||||
3 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 58.02 | |||||||||||||||
4 | Barbora HoškováBarbora Hošková | 00 | SK Kotlářka Praha | 58.18 | |||||||||||||||
5 | Anna MlčochováAnna Mlčochová | 99 | ASK Slavia Praha | 58.79 | |||||||||||||||
6 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 00 | PSK Olymp Praha | 62.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma RedouEmma Redou | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 52.62 | |||||||||||||||
2 | Karolína ŘímalováKarolína Římalová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 58.94 | |||||||||||||||
3 | Jindra SrnskáJindra Srnská | 98 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 59.25 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŽaludováBarbora Žaludová | 98 | ASK Slavia Praha | 59.31 | |||||||||||||||
5 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 61.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VykoupilováTereza Vykoupilová | 99 | ASK Slavia Praha | 51.07 | |||||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 51.86 | |||||||||||||||
3 | Lucie MrázkováLucie Mrázková | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 58.11 | |||||||||||||||
4 | Veronika PouchováVeronika Pouchová | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 60.79 | |||||||||||||||
5 | Karolína FialováKarolína Fialová | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 62.12 | |||||||||||||||
6 | Maria MichopuluMaria Michopulu | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 62.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | USK Praha | 2:15.24 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 2:16.75 | |||||||||||||||
3 | Lukáš BenešLukáš Beneš | 96 | TJ Blatná | 2:26.28 | |||||||||||||||
4 | Jiří IngeduldJiří Ingeduld | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:48.47 | |||||||||||||||
5 | David KonejlDavid Konejl | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:34.54 | |||||||||||||||
6 | Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota | 97 | Spartak Praha 4 | 2:36.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František CaisFrantišek Cais | 97 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:30.51 | |||||||||||||||
2 | Martin MedekMartin Medek | 96 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:32.41 | |||||||||||||||
3 | Pavel KovalčukPavel Kovalčuk | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:36.50 | |||||||||||||||
4 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:40.31 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:44.25 | |||||||||||||||
6 | Jakub ErbenJakub Erben | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:48.00 | |||||||||||||||
7 | Michal HolíkMichal Holík | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:10.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ChumanMartin Chuman | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:32.14 | |||||||||||||||
2 | Marek HaisMarek Hais | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:33.32 | |||||||||||||||
3 | Damián VíchDamián Vích | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:40.28 | |||||||||||||||
4 | Jan KlárJan Klár | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:48.30 | |||||||||||||||
5 | Jan BeranJan Beran | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:59.59 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková | 96 | Spartak Praha 4 | 2:35.62 | |||||||||||||||
2 | Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:36.16 | |||||||||||||||
3 | Magdalena BurdováMagdalena Burdová | 98 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:38.95 | |||||||||||||||
4 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 96 | Spartak Praha 4 | 2:46.13 | |||||||||||||||
5 | Barbora NěmcováBarbora Němcová | 97 | PSK Olymp Praha | 2:47.34 | |||||||||||||||
6 | Jana SantolíkováJana Santolíková | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:51.55 | |||||||||||||||
7 | Zuzana ČutkováZuzana Čutková | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:55.21 | |||||||||||||||
8 | Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková | 97 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:57.32 | |||||||||||||||
9 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 3:03.57 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | SK Sporting Příbram | 2:34.60 | |||||||||||||||
2 | Julie SztogrýnováJulie Sztogrýnová | 97 | Spartak Praha 4 | 2:46.21 | |||||||||||||||
3 | Jana ProzrováJana Prozrová | 97 | Spartak Praha 4 | 2:48.80 | |||||||||||||||
4 | Markéta JónováMarkéta Jónová | 97 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:56.10 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ErbenováKateřina Erbenová | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:57.20 | |||||||||||||||
6 | Nikola PöschlováNikola Pöschlová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 2:59.25 | |||||||||||||||
7 | Simona LhotákováSimona Lhotáková | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:59.95 | |||||||||||||||
8 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AO TJ Baník Meziboří | 3:05.39 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František LedvinaFrantišek Ledvina | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.63 | |||||||||||||||
2 | Dominik ŠimekDominik Šimek | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.28 | |||||||||||||||
3 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 12.42 | |||||||||||||||
Jiří SoukupJiří Soukup | 98 | Sokol Král.Vinohrady Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠebrleDavid Šebrle | 96 | PSK Olymp Praha | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Evžen KováčEvžen Kováč | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.22 | |||||||||||||||
3 | Marek NovotnýMarek Novotný | 96 | ŠAK ZŠ Pardubice | 09.38 | |||||||||||||||
4 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Denis ŠtěrbaDenis Štěrba | 96 | ŠAK ZŠ Pardubice | 09.55 | |||||||||||||||
6 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | ŠAK ZŠ Pardubice | 09.83 | |||||||||||||||
7 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 09.85 | |||||||||||||||
8 | Martin HavlíčekMartin Havlíček | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VedlichJan Vedlich | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.55 | |||||||||||||||
2 | Ladislav ZítaLadislav Zíta | 96 | USK Praha | 09.65 | |||||||||||||||
3 | David KreglDavid Kregl | 96 | USK Praha | 09.85 | |||||||||||||||
4 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.07 | |||||||||||||||
5 | Jan DunovskýJan Dunovský | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice | 10.28 | |||||||||||||||
6 | Lukáš BečkaLukáš Bečka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.47 | |||||||||||||||
7 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 10.58 | |||||||||||||||
8 | Matěj HavlíčekMatěj Havlíček | 97 | TJ Spartak Vlašim | 11.34 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 09.17 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch PezlarVojtěch Pezlar | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.94 | |||||||||||||||
3 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 11.03 | |||||||||||||||
4 | Jiří LedvinkaJiří Ledvinka | 97 | Spartak Praha 4 | 11.74 | |||||||||||||||
5 | Štefan NagyŠtefan Nagy | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.14 | |||||||||||||||
Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 09.58 | |||||||||||||||
2 | Petra JonášováPetra Jonášová | 96 | PSK Olymp Praha | 09.64 | |||||||||||||||
3 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 10.02 | |||||||||||||||
4 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | Spartak Praha 4 | 10.20 | |||||||||||||||
5 | Kateřina MilinkováKateřina Milinková | 96 | TJ Spartak Vlašim | 10.31 | |||||||||||||||
6 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.39 | |||||||||||||||
7 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 11.07 | |||||||||||||||
8 | Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková | 96 | ASK Slavia Praha | 11.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 10.68 | |||||||||||||||
2 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 10.97 | |||||||||||||||
3 | Adéla KolínováAdéla Kolínová | 96 | ASK Slavia Praha | 11.08 | |||||||||||||||
4 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 11.19 | |||||||||||||||
5 | Barbora RosováBarbora Rosová | 97 | ASK Slavia Praha | 11.34 | |||||||||||||||
6 | Mariana MaláMariana Malá | 96 | ASK Slavia Praha | 11.37 | |||||||||||||||
7 | Barbora HruškováBarbora Hrušková | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 11.61 | |||||||||||||||
8 | Veronika ProkelováVeronika Prokelová | 97 | SK Kotlářka Praha | 12.62 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 1.56 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 1.45 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.45 | ||||||||||||||||
4 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 1.40 | ||||||||||||||||
5 |
Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp Praha |
96 | 1.35 | ||||||||||||||||
7 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci
(čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HáčekDavid Háček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 5.45 | ||||||||||||||||
2 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
96 | 5.34 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka Praha |
96 | 5.32 | ||||||||||||||||
4 |
Evžen KováčEvžen Kováč
AK Most |
96 | 5.19 | ||||||||||||||||
5 |
Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol Litvínov |
96 | 5.08 | ||||||||||||||||
6 |
Jan KukalJan Kukal
ASK Slavia Praha |
96 | 5.07 | ||||||||||||||||
7 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.98 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 4.78 | ||||||||||||||||
9 |
Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.78 | ||||||||||||||||
10 |
Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4 |
96 | 4.70 | ||||||||||||||||
11 |
Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.64 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 4.58 | ||||||||||||||||
13 |
Luboš NovotnýLuboš Novotný
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 4.53 | ||||||||||||||||
14 |
Jan DunovskýJan Dunovský
ŠAK ZŠ Pardubice |
97 | 4.35 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 4.33 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 4.33 | ||||||||||||||||
17 |
Jan HibšJan Hibš
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 4.28 | ||||||||||||||||
18 |
Jiří SingerJiří Singer
AK Most |
98 | 4.28 | ||||||||||||||||
19 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 4.25 | ||||||||||||||||
20 |
Dominik ZmělíkDominik Změlík
TJ Dukla Praha |
97 | 4.23 | ||||||||||||||||
21 |
Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 4.21 | ||||||||||||||||
22 |
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.15 | ||||||||||||||||
23 |
David JelínekDavid Jelínek
Sokol Král.Vinohrady Praha |
96 | 4.07 | ||||||||||||||||
24 |
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.02 | ||||||||||||||||
25 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 3.94 | ||||||||||||||||
26 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 3.90 | ||||||||||||||||
27 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 3.90 | ||||||||||||||||
28 |
Tomáš HanousekTomáš Hanousek
ASK Slavia Praha |
97 | 3.85 | ||||||||||||||||
29 |
Jan KovářJan Kovář
USK Praha |
97 | 3.80 | ||||||||||||||||
30 |
Michael ČamborMichael Čambor
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 3.78 | ||||||||||||||||
31 |
Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka Praha |
98 | 3.68 | ||||||||||||||||
32 |
Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer
USK Praha |
97 | 3.68 | ||||||||||||||||
33 |
Jiří SoukupJiří Soukup
Sokol Král.Vinohrady Praha |
98 | 3.67 | ||||||||||||||||
34 |
Tomáš PaťavaTomáš Paťava
AK Most |
96 | 3.60 | ||||||||||||||||
35 |
Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha |
98 | 3.59 | ||||||||||||||||
36 |
Pavel PuchmajerPavel Puchmajer
TJ Dukla Praha |
00 | 3.51 | ||||||||||||||||
37 |
Tomáš CikhartTomáš Cikhart
PSK Olymp Praha |
96 | 3.51 | ||||||||||||||||
38 |
Štěpán KormoutŠtěpán Kormout
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 3.49 | ||||||||||||||||
39 |
Matěj SellnerMatěj Sellner
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 3.28 | ||||||||||||||||
40 |
Jakub VlášekJakub Vlášek
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 3.15 | ||||||||||||||||
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 5.12 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.97 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 4.90 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 4.62 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.56 | ||||||||||||||||
6 |
Natálie VišvaderováNatálie Višvaderová
ASK Slavia Praha |
98 | 4.46 | ||||||||||||||||
7 |
Nicole RowlandováNicole Rowlandová
USK Praha |
97 | 4.38 | ||||||||||||||||
8 |
Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.37 | ||||||||||||||||
9 |
Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak Vlašim |
97 | 4.32 | ||||||||||||||||
10 |
Zuzana BranáZuzana Braná
ASK Slavia Praha |
96 | 4.29 | ||||||||||||||||
11 |
Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.27 | ||||||||||||||||
12 |
Martina BartošováMartina Bartošová
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.25 | ||||||||||||||||
13 |
Johana KašparováJohana Kašparová
USK Praha |
99 | 4.24 | ||||||||||||||||
14 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.24 | ||||||||||||||||
15 |
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia Praha |
98 | 4.23 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina MartínkováKateřina Martínková
SK Aktis Praha |
96 | 4.22 | ||||||||||||||||
17 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
USK Praha |
99 | 4.20 | ||||||||||||||||
18 |
Hana OndrkováHana Ondrková
Spartak Praha 4 |
97 | 4.19 | ||||||||||||||||
19 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 4.18 | ||||||||||||||||
20 |
Lucie PilíkováLucie Pilíková
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.14 | ||||||||||||||||
21 |
Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.12 | ||||||||||||||||
22 |
Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 4.11 | ||||||||||||||||
23 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
Spartak Praha 4 |
97 | 4.09 | ||||||||||||||||
24 |
Monika FolberováMonika Folberová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
96 | 4.03 | ||||||||||||||||
25 |
Barbora RosováBarbora Rosová
ASK Slavia Praha |
97 | 3.93 | ||||||||||||||||
26 |
Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
USK Praha |
98 | 3.93 | ||||||||||||||||
27 |
Anna ŠindelářováAnna Šindelářová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3.83 | ||||||||||||||||
28 |
Adéla JehličkováAdéla Jehličková
USK Praha |
99 | 3.72 | ||||||||||||||||
29 |
Petra FořtováPetra Fořtová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
98 | 3.60 | ||||||||||||||||
30 |
Hana ObermannováHana Obermannová
ASK Slavia Praha |
97 | 3.47 | ||||||||||||||||
31 |
Kateřina VlčkováKateřina Vlčková
TJ Dukla Praha |
98 | 3.41 | ||||||||||||||||
32 |
Barbora PatočkováBarbora Patočková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
99 | 3.41 | ||||||||||||||||
33 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 3.17 | ||||||||||||||||
34 |
Gabriela HampelováGabriela Hampelová
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 3.09 | ||||||||||||||||
35 |
Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 2.99 | ||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 11.71 | ||||||||||||||||
2 |
Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp Praha |
96 | 11.26 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina MilinkováKateřina Milinková
TJ Spartak Vlašim |
96 | 10.07 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 09.26 | ||||||||||||||||
5 |
Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 09.23 | ||||||||||||||||
6 |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 08.24 | ||||||||||||||||
7 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 07.89 | ||||||||||||||||
8 |
Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
97 | 07.88 | ||||||||||||||||
9 |
Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 07.48 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
97 | 07.34 | ||||||||||||||||
11 |
Kateřina VeseláKateřina Veselá
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 07.28 | ||||||||||||||||
12 |
Dominka ČervenáDominka Červená
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 06.77 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina MelhemováKateřina Melhemová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 06.52 | ||||||||||||||||
14 |
Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 06.12 | ||||||||||||||||
15 |
Anna ŠulcováAnna Šulcová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 05.99 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(čt, 17.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO Kladno |
96 | 12.63 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK Most |
97 | 12.36 | ||||||||||||||||
3 |
Evžen KováčEvžen Kováč
AK Most |
96 | 10.89 | ||||||||||||||||
4 |
Stanislav ČernýStanislav Černý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 10.75 | ||||||||||||||||
5 |
Jan VedlichJan Vedlich
A. C. TEPO Kladno |
96 | 09.97 | ||||||||||||||||
6 |
Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4 |
96 | 09.84 | ||||||||||||||||
7 |
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 09.47 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 09.32 | ||||||||||||||||
9 |
Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka Praha |
96 | 09.30 | ||||||||||||||||
10 |
Marko ČamborMarko Čambor
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 09.13 | ||||||||||||||||
11 |
Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 08.89 | ||||||||||||||||
12 |
Michael ČamborMichael Čambor
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 08.77 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 08.50 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 08.13 | ||||||||||||||||
15 |
Michal FrancMichal Franc
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 07.82 | ||||||||||||||||
16 |
Jaromír DurajaJaromír Duraja
PSK Olymp Praha |
96 | 07.60 | ||||||||||||||||
17 |
Štefan NagyŠtefan Nagy
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 07.53 | ||||||||||||||||
18 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 07.38 | ||||||||||||||||
19 |
Tomáš PodroužekTomáš Podroužek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 07.15 | ||||||||||||||||
20 |
Tomáš CikhartTomáš Cikhart
PSK Olymp Praha |
96 | 06.82 | ||||||||||||||||
21 |
Jan ČervenýJan Červený
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 06.54 | ||||||||||||||||
22 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 06.31 | ||||||||||||||||
23 |
Martin MedekMartin Medek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
96 | 06.00 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |