Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 1. 2011)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.61
2 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.43
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.71
MS Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.82
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.88
2 Lukáš KromkaLukáš Kromka 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.12
3 Jan MašátJan Mašát 96 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.20
4 David BrothánekDavid Brothánek 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.91
5 Filip LešákFilip Lešák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.35
2 Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.84
3 Přemysl HlušičkaPřemysl Hlušička 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.22
4 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.33
5 Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.80
MS Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.56
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.87
3 Lukáš KromkaLukáš Kromka 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03
4 Jan MašátJan Mašát 96 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.20
5 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.27
6 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ota HrubýOta Hrubý 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.02
2 Michal KubecMichal Kubec 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 09.02
3 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.19
4 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.51
5 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.67
6 Jan Jelínek Jan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.83
2 Adam LiptákAdam Lipták 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.18
3 Richard DražanRichard Dražan 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.30
4 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.66
5 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.74
6 Jakub FolbergerJakub Folberger 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.61
2 PETR LOUDAPETR LOUDA 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.80
3 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.29
4 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.46
5 Martin KaňkovskýMartin Kaňkovský 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.84
6 František BednářFrantišek Bednář 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.13
2 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.82
3 Jakub Brož Jakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.38
4 Filip Seidl Filip Seidl 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.64
5 Michal BabkaMichal Babka 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10.06
6 Dominik MarchalDominik Marchal 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef JakešJosef Jakeš 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.86
2 Štěpán Svoboda Štěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.91
3 Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.47
4 Jáchym Černý Jáchym Černý 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.66
5 Šimon HolečekŠimon Holeček 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.82
6 Miroslav JankovskýMiroslav Jankovský 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.90
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.19
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.61
3 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.77
4 Josef JakešJosef Jakeš 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.86
5 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.87
6 PETR LOUDAPETR LOUDA 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ota HrubýOta Hrubý 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.92
2 Michal KubecMichal Kubec 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 09.00
3 Štěpán Svoboda Štěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.02
4 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.20
5 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.36
6 Adam LiptákAdam Lipták 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.43
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.25
2 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.43
3 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.74
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.78
5 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.67
2 Johana ČechováJohana Čechová 97 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.95
3 Justina VacíkováJustina Vacíková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.05
4 Klára BenešováKlára Benešová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.48
5 Kateřina MerleováKateřina Merleová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.22
5 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.62
3 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.85
4 Eliška HanušováEliška Hanušová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.09
5 Kateřina ChomátováKateřina Chomátová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.29
6 Lucie Drsová Lucie Drsová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.27
2 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.47
3 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.56
4 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.62
5 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.66
6 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.74
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.12
3 Aneta KosobudováAneta Kosobudová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.50
4 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.75
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.70
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.77
3 Jana KomárkováJana Komárková 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.43
4 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.00
5 Angelika LinhartováAngelika Linhartová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.39
6 Natálie HánováNatálie Hánová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.92
2 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.01
3 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.46
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.62
5 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.21
6 Katrin RemeňováKatrin Remeňová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.96
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.27
3 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.32
4 Samanta SuskováSamanta Susková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10.46
6 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
2 Naďa KrejčováNaďa Krejčová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.18
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.41
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.25
5 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.25
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.56
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.58
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.64
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.69
5 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.78
6 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.87
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.92
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.12
3 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.18
4 Naďa KrejčováNaďa Krejčová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.19
5 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.46
6 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.56
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.83
2 David BrothánekDavid Brothánek 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.22
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.98
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.03
2 Jan MašátJan Mašát 96 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.18
3 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.77
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.22
MS Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.00
MS Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.16
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.31
2 Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.49
3 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.16
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.81
2 Michal KubecMichal Kubec 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 21.85
3 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.29
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.73
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.95
3 Štěpán Svoboda Štěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 23.25
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.59
2 Jakub Brož Jakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.29
3 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.66
4 Dominik MarchalDominik Marchal 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.25
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.04
2 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.19
3 Filip Seidl Filip Seidl 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.45
MS Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.39
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.21
2 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.86
3 Martin KaňkovskýMartin Kaňkovský 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 26.30
MS Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.55
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.69
2 Jan Jelínek Jan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.65
3 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.83
4 Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.90
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 PETR LOUDAPETR LOUDA 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.36
2 Šimon HolečekŠimon Holeček 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.26
3 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.84
4 Jakub FolbergerJakub Folberger 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.20
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.44
2 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.04
3 Ivana MachováIvana Machová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.96
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.57
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.87
3 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.30
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.21
2 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.32
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.33
4 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.99
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.49
2 Johana ČechováJohana Čechová 97 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.73
3 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 21.93
4 Eliška HanušováEliška Hanušová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.04
2 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.12
3 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.47
4 Lucie Drsová Lucie Drsová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.01
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.37
2 Pavla MichalováPavla Michalová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.53
3 Tereza PlačkováTereza Plačková 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.88
4 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.11
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.52
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.63
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.75
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.65
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.17
3 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.24
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.57
2 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 22.69
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.07
4 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.65
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.80
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.32
3 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.26
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.58
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.20
2 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.10
MS Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.28
MS Eliška RadováEliška Radová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.36
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.65
2 Naďa KrejčováNaďa Krejčová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.76
3 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.86
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.03
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.97
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.13
3 Natálie HánováNatálie Hánová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 26.36
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.41
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.68
2 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.72
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.41
4 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.63
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 41.49
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 46.24
3 Petr ByrtusPetr Byrtus 96 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 46.97
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 47.89
2 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.73
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 44.36
2 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 45.56
Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.03
2 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 49.58
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.51
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:25.49
2 LUKÁŠ BENEŠLUKÁŠ BENEŠ 96 TJ BlatnáTJ Blatná 2:30.70
3 David JarošDavid Jaroš 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:33.67
4 Petr ByrtusPetr Byrtus 96 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:34.32
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef JakešJosef Jakeš 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:42.82
2 Adam LiptákAdam Lipták 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:45.32
3 Jindřich StránskýJindřich Stránský 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:49.99
4 Jindřich MarešJindřich Mareš 98 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:50.90
5 Dominik MarchalDominik Marchal 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.94
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:35.41
MS Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:47.86
MS Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:53.53
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:44.05
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:44.59
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:49.64
4 Jakub Brož Jakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:49.94
5 Richard DražanRichard Dražan 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:58.40
6 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:58.47
7 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:00.60
8 Michal BabkaMichal Babka 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 3:17.74
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KordíkováLucie Kordíková 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:43.68
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:44.96
3 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:47.15
4 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:59.08
5 Kateřina ChomátováKateřina Chomátová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:02.20
6 Pavla Budošová Pavla Budošová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 3:02.21
7 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:14.58
Anna LedeckáAnna Ledecká 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNS
Justina VacíkováJustina Vacíková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:43.37
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:45.18
3 Jana KomárkováJana Komárková 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:48.14
4 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:57.71
5 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.36
6 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3:07.51
7 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:08.64
8 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:09.81
9 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:33.79
MS Eliška RadováEliška Radová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:07.54
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:09.71
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:20.37
2 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 6:21.02
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.55
2 Michal MáchaMichal Mácha 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.65
3 Jan StrouhalJan Strouhal 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.56
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.25
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.09
2 Adam LiptákAdam Lipták 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.83
3 Štěpán Svoboda Štěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 12.26
4 Jindřich StránskýJindřich Stránský 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 13.15
5 František BednářFrantišek Bednář 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 14.46
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.60
2 PETR LOUDAPETR LOUDA 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.95
3 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.20
4 Jakub FolbergerJakub Folberger 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.33
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.60
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.44
3 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.50
4 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.99
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.97
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.17
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.69
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.82
3 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.19
4 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.17
5 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.73
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.79
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.87
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.33
4 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.39
5 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15.68
MS Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.74
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mácha,Urban,Kromka Mácha,Urban,Kromka TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.14
2 Kučera,Jaroš,Kraus Jakub Kučera,Jaroš,Kraus Jakub TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:10.11
3 Marienka,Mašát,Nejdl Marienka,Mašát,Nejdl TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:18.56
Louda,Hulmák,Borž Louda,Hulmák,Borž TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Štafeta CECCB DQ - předčasný seběh (pravidlo 217.1)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vaněk,Beran,Kovalchuk Vaněk,Beran,Kovalchuk TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.28
2 Svoboda,Bednář,Stránský Svoboda,Bednář,Stránský TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:48.96
3 Plaček,Myslivec,Švarc Plaček,Myslivec,Švarc TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:49.33
Mareš,Šprincl,Kraus Mareš,Šprincl,Kraus TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
Štafeta NVCEL DQ - předčasný seběh (pravidlo 217.1)
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná, Burdová, Kunová Novotná, Burdová, Kunová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:24.44
2 Němcová,Míchalová,Maňasová Němcová,Míchalová,Maňasová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:31.92
3 Štefanová,Drsová,Michalová Štefanová,Drsová,Michalová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.17
4 Komárková,Budošová,Řežábková Komárková,Budošová,Řežábková TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:33.06
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrželová,Švejdová,Kobernová Petrželová,Švejdová,Kobernová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:28.60
2 Ďurechová, Benešová, Kosobudová Ďurechová, Benešová, Kosobudová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.34
3 Šímová,Poslušná,Němcová Šímová,Poslušná,Němcová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:43.60
4 Susková,Černá,Tlustá Susková,Černá,Tlustá TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.78
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.701.751.801.851.901.931.972.02
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.55 ------OOOOOOXXOXXX
2 Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.50 ------OOOOOOXXOXXX
3 Michal MáchaMichal Mácha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.45 ------OOOOOOXXOXXX
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
97 1.40 ------OOOOOOXXOXXX
MS Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.97
MS Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 1.85
Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.50
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 1.45 XXOOXXOXXX
2 Patrik HruškaPatrik Hruška
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
98 1.30 XXOOXXOXXX
3 Jindřich MarešJindřich Mareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 1.30 XXOOXXOXXX
4 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 1.30 XXOOXXOXXX
5 Jáchym Černý Jáchym Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.30 XXOOXXOXXX
Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 NM
Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.63
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.49 OOXXOXXX
2 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
96 1.43 OOXXOXXX
3 Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 1.40 OOXXOXXX
4 Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.35 OOXXOXXX
5 Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.30 OOXXOXXX
6 Pavla MichalováPavla Michalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.25 OOXXOXXX
MS Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.61
MS Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.52
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.46
MS Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.40
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.25
Michaela Turečková Michaela Turečková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.43
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.40 OOOXOOXOXXX
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.40 OOOOOOXXOXXX
3 Aneta KosobudováAneta Kosobudová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.35 OOOOOOXXX
4 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.35 OOOOOXOXXX
5 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.30 OOOXOXOXXX
6= Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
99 1.25 OOOOXXX
6= Daniela ČernáDaniela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.25 OOOOXXX
8 Eva KunováEva Kunová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 1.20 OOOXXX
9 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.15 OXOXXX
10 Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 1.15 XOXOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.352.502.652.802.903.003.103.203.30
MS Marek PěknýMarek Pěkný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 3.20
MS Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2.90
MS Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2.65
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.352.502.652.752.853.003.20
MS Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.00
MS Julie DvořákováJulie Dvořáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 2.75
MS Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 NM
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 5.65 5.565.655.655.60
2 Michal UrbanMichal Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.12 5.075.025.075.12
3 LUKÁŠ BENEŠLUKÁŠ BENEŠ
TJ BlatnáTJ Blatná
96 4.88 4.714.884.884.79
4 David BrothánekDavid Brothánek
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
97 4.54 4.534.544.544.39
5 Tomáš FilipTomáš Filip
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
97 4.29 4.294.164.29
6 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 3.16 3.103.103.073.133.16
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.72 3.283.28
2 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.40 3.283.28
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.28 3.283.28
4 Ota HrubýOta Hrubý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
98 4.20 3.283.28
5 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 3.81 3.283.28
6 Jindřich MarešJindřich Mareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 3.80 3.283.28
7 Josef JakešJosef Jakeš
TJ ChyškyTJ Chyšky
99 3.69 3.283.28
8 Jan MyslivecJan Myslivec
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 3.64 3.283.28
9 Šimon HolečekŠimon Holeček
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 3.49 3.283.28
10 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 3.34 3.283.28
11 Jindřich StránskýJindřich Stránský
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 3.31 3.283.28
12 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 3.28 3.283.28
Martin Kohoutek Martin Kohoutek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 NM
Michal KubecMichal Kubec
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
99 NM
Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.72 4.724.724.454.62
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.65 4.574.654.434.654.38
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.62 4.624.464.624.464.334.39
4 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 4.49 3.663.874.494.494.124.08
5 Ivana MachováIvana Machová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
96 4.48 4.284.154.284.404.48
6 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 4.40 4.404.304.314.404.234.124.08
7 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
96 4.36 4.164.184.264.264.294.36
8 Justina VacíkováJustina Vacíková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
97 4.31 4.314.094.314.013.97
9 Lucie KobernováLucie Kobernová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 4.23 4.234.154.23
10 Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.00 3.343.974.004.00
11 Pavla Budošová Pavla Budošová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
96 3.93 3.933.913.93
12 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 3.84 3.843.473.123.84
13 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 3.74 3.743.74
14 Žaneta PastyříkováŽaneta Pastyříková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.60 3.603.543.533.60
15 Anna TomancováAnna Tomancová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.45 3.453.263.45
Barbora ErnstováBarbora Ernstová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 DNP 0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.32 3.783.923.763.92
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
98 4.31 3.783.923.763.92
3 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.27 3.783.923.763.92
4 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.26 3.783.923.763.92
5 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.22 3.783.923.763.92
6 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.19 3.783.923.763.92
7 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.08 3.783.923.763.92
8 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.93 3.783.923.763.92
9 Viktorie RačkováViktorie Račková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 3.87 3.783.923.763.92
10 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
99 3.68 3.783.923.763.92
11 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.63 3.783.923.763.92
12 Michaela KlímováMichaela Klímová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.60 3.783.923.763.92
13 Barbora FilipováBarbora Filipová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
98 3.52 3.783.923.763.92
14 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.48 3.783.923.763.92
15 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 3.47 3.783.923.763.92
16 Naďa KrejčováNaďa Krejčová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.43 3.783.923.763.92
17 Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 3.22 3.783.923.763.92
MS Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 3.94
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 3.92
Angelika LinhartováAngelika Linhartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 NM
Katrin RemeňováKatrin Remeňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 NM
Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 NM
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 09.48 09.4809.4709.4009.4809.0309.1008.65
2 Miroslav JankovskýMiroslav Jankovský
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
98 08.39 07.7408.3608.3208.3608.2508.3908.32
3 Martin Kohoutek Martin Kohoutek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 07.62 06.95X07.6207.6207.1907.37X
4 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.58 07.5806.7706.6607.5806.0906.5806.19
5 Michal KubecMichal Kubec
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
99 06.81 05.5206.8105.9706.8106.7306.5806.45
6 Patrik HruškaPatrik Hruška
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
98 06.76 06.0006.7406.7606.7606.6606.5706.45
7 Michal BabkaMichal Babka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
99 06.00 04.6105.8005.7505.8005.9406.0005.95
8 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 05.95 05.68X05.2005.6805.6105.8705.95
9 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 05.60 05.6005.4305.4905.60
10 Filip Seidl Filip Seidl
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
99 05.51 XX05.5105.51
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 11.25 11.2110.3411.2111.2509.5211.14
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 08.64 07.9608.6408.1108.6407.30
3 Ivana MachováIvana Machová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
96 08.63 08.1008.1907.9508.1908.6308.3608.16
4 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 08.41 07.0608.0507.7608.0508.1107.0408.41
5 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 07.59 07.2907.5907.59
6 Pavla Budošová Pavla Budošová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
96 07.10 07.1007.1005.2006.6705.85
7 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 07.00 06.5006.0806.6006.6007.0006.9806.16
8 Kateřina MerleováKateřina Merleová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 06.88 06.6606.8006.1706.8006.8806.6606.11
9 Michaela Turečková Michaela Turečková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 06.22 05.2006.2206.1606.22
MS Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 10.20
MS Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 09.90
MS Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 09.80
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.77
MS Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 08.18
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.14
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.80 07.9008.6007.2008.6008.8008.2507.74
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 08.34 08.3407.5707.7808.3407.2507.1607.86
3 Aneta KosobudováAneta Kosobudová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 07.99 07.9907.1107.8507.9907.8807.1807.45
4 Nikola MíchalováNikola Míchalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 07.63 06.5407.2807.6307.6306.6507.1706.09
5 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.35 06.3505.4006.3505.4706.3406.05
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 05.88 05.4505.3005.3705.4505.6005.8805.50
7 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 05.72 05.0105.4505.7205.7204.3605.0805.17
8 Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 05.63 05.3505.6305.0805.6305.2104.62
9 Anna ŠvecováAnna Švecová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
98 05.01 04.5604.9305.0105.01
10 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 04.26 04.2603.8504.26
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 12.04
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 10.04
3 Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 09.81
4 Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 09.36
5 David JarošDavid Jaroš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 08.97
6 Petr ByrtusPetr Byrtus
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 08.74
7 LUKÁŠ BENEŠLUKÁŠ BENEŠ
TJ BlatnáTJ Blatná
96 07.50
8 Tomáš NejdlTomáš Nejdl
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 06.33
9 Aleš KrajčiAleš Krajči
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 05.97
MS Vít KratochvílVít Kratochvíl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 10.27
MS Michal UrbanMichal Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.93
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.76 10.7610.7110.6510.7610.6810.50
2 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.26 10.2610.1010.2609.9510.00
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 08.21 07.9008.2108.0708.2108.11
MS Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 DNP
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 09.15
Celkem 1 závodníků